Alternativne bojne igre

Moderator: baadc0de

lord_blackfang

Re: Alternativne bojne igre

Post by lord_blackfang » Sat Mar 16, 2019 9:27 pm

Četrta igra

Image

Image

Kocke so zaslutile nevarnost, da jih kaznujem za nepokorščino, zato so danes letele same 20ke in tako je medved kaj brž pojedel nasprotnega čarovnika, malo dlje pa se je pomudil z vitezom. Na drugem boku pa je drugi medo padel pod puščicami zahrbtnega lokostrelca, zato pa mu je moj vrnil milo za drago.

V peti igri sem sodeloval le kot referent za pravila in za metanje kock za romajoče pošasti in ni vrag, da sem spet vrgel 20ko in je en skelet takoj pobil čarovnika, kar je vnaprej zapečatilo igro.
Our crops will wither, our children will die piteous deaths and the sun will be swept from the sky.
- Tom Kirby, CEO of Games Workshop, 2014 Annual Report Preamble

Marcus

Post by Marcus » Sat Mar 16, 2019 11:03 pm

Druga igra:

Image

Zmagam rundo. Magu uspe preko raziskave določiti položaj dodatnega zaklada.

Image

Coprnik in njegova banda. Coprnik se premakne in preko mistične moči prenese sredinski zaklad v moje roke.

Image

Image

Nasprotnik na pohodu!

Po dvigu zakladov se na bojišču pojavijo pošasti, oklepljeni skelet in ghul. Ghul kasneje zapazi, da ni v Age of Sigmar igri in se odloči da bo odšel nazaj. Skelet pa je nasprotniku povzročil kar nekaj problemov. Ubije coprnika (!) in nosilca zaklada preden ga v kaseje uspe lovec z lokom dokončati.

Image

Moj coprnik večji del igre premika zaklade svoji bandi v roke. Na koncu ga nasprotnik sicer dobi, vendar hujših posledic ne utrpi. Razen šarmantne brazgotine. Nasprotni mag pa nima te sreče in si mora lajšati kronične bolečine z uporabo analgetikov.
“Without change, something sleeps inside us, and seldom awakens. The sleeper must awaken.“

“It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.”

Lucky Luke

Post by Lucky Luke » Wed Mar 20, 2019 5:26 pm

Ponoven posks - "uradno" glasilo lokalne FG gaming grupe, kmalu na voljo v fizični obliki! :)

Image

Marcus

Post by Marcus » Sun Mar 24, 2019 12:05 am

Igra tri:

Rdeči mag dobi dodatno postavitev zaklada.

Modra ekipa zmaga iniciativo. Mag preko telekineze potegne zaklad bližje, to se kasneje izkaže za napačno odločitev, kajti sredinski zaklad je enostavno vreden več. Vajenka za las uspe ponoviti z njenim zakladom. Kasneje oba zaklada vojaka odvlečeta čez rob mize.

*modra črtkana - urok megle.
Image

Rdeča ekipa rekrutira zombija, v prejšnem življenju se je preživljal kot prenešalec bremena, kar ga je naredilo nadvse pripravnega za delo. Nasprotna maginja in vajenka preko copranja potisneta templarja proti sredini. Maginja z besedami: "Bubimir, Bubimir, Bubimir" postane voljni portal temnih sil, na sliki predstavljena z rdečo figuro.

Gnezdo ostrostrelca.
Image

*rdeča črtkana - magični zid
Image

Image

Gremo, gremo, gremo!
Image

Nadaljna igra na žalost ni bila preveč razburljiva. Nasprotnik je zaradi uroka imel dobro mobilnost, tako da sem bil prisiljen v jalovo lovljenje in iskanja alternativnih poti. Žrtev razen naključnega psa ni bilo, čeprav se rdeči mag kar dobro zdelal od čaranja. Temne sile terjajo svoj davek, njihovo klicanje je na lastno odgovornost.
“Without change, something sleeps inside us, and seldom awakens. The sleeper must awaken.“

“It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.”

Post Reply