Paint bowl.. ??

For all your Blood Bowl, Necromunda, Mordheim, Battlefleet gothic, Shadespire, Epic, etc.. needs. You know, the actually interesting, mostly unsupported ones.

Moderator: Darkangel

KiP

Re: Paint bowl.. ??

Post by KiP » Mon Jan 14, 2019 4:45 pm

Fantje, glejte IMO je pač tako, da tisto kar moram na "mus" ziher na bom! Jaz v barvanju uživam in barvam kampanjsko oz. kadar mi je všeč in v tem uživam. Tako da, kar se mene tiče lahko postavljate deadline ali karkoli že, prav naj bo tako, samo mene tu zraven ne bo.

Ni pa šans, da bo kdo zato ker ima pobarvano jaz pa ne, zato dobival bonuse v igri sami, žal, s tem se pa ne strinjam.

Vsa čast tistim, ki hitro barvate in pri tem dobite tudi dober rezultat, bravo in vse spoštovanje.

Se pa zelo strinjam z oceno na pol sezone (To je dovolj časa, za vsaj tri barve), ali pač se naredi neko extra tekmovanje, kjer se bo ocenjevalo barvanje. Glejte, barvanje za gameplay ni pomembno. Pomembno je, da se razlikuje vloge v ekipi in to je to.

Sedaj, o estetiki ne bom načenjal, ker je seveda jasno, da je igranje s pobarvanimi vojskami sila lepo in tudi nasploh pomirjujoče za duha! :D

Če pa se gremo resno barvanje potem pa naj bo to na nivoju in to čim večjem! Tu se pa potem lahko pokaže, kdo je res vložil dovolj truda in volje, ter se ga pošteno nagradi.
The duty of the Emperor's defence does not end at the walls of the Imperial Palace.

- Captain-General Trajann Valoris

Darkangel

Post by Darkangel » Mon Jan 14, 2019 5:09 pm

Heh samo iscemo nacin za napredek, brez deadlinov! Ker deadlini samo odbijajo.
No expansion without equilibrium.
No conquest without control.

Pursue success in serenity.

And service to the tau'va.

KiP

Post by KiP » Mon Jan 14, 2019 5:28 pm

Darkangel wrote:
Mon Jan 14, 2019 5:09 pm
Heh samo iscemo nacin za napredek, brez deadlinov! Ker deadlini samo odbijajo.
Definitivno napredek! Vendar počasi, prijatelji, ker tako se daleč pride, verjemite staremu Dwarfu, on že ve! :)
The duty of the Emperor's defence does not end at the walls of the Imperial Palace.

- Captain-General Trajann Valoris

Darkangel

Post by Darkangel » Mon Jan 14, 2019 5:37 pm

Sej pravim da bi blo cool brez deadlinov :)
No expansion without equilibrium.
No conquest without control.

Pursue success in serenity.

And service to the tau'va.

ibzsabre

Post by ibzsabre » Thu Jan 17, 2019 8:45 am

ajde jaz sicer nisem najboljsi painter, ampak da probam narest malo reklame in vzpodbudit se koga da kaj pofarba posta. Ce ma pa kdo ze celo ekipo, naj da pa kako sliko gor!

Image

Image

res me tepe da imam prastare barve (ala 5 let+) in da bi lahko invstiral v kak nov copic, ampak ajde. Bolje je kot nic..

ce ima kdo kaksne predloge, se priporocam.. sploh kak lep flack za zeleno travo. Imam dve doma, ampak sta obe bolj suhi kot zeleni. Bi pa rad lepo svezo zeleno, da zarisem cez kaksno belo crto in seveda kri hehe. :lol:

PS ja ork blitzer ima "fotr" bež hlače. samo se mobitel zataknjen za pas manjka.

novi

Post by novi » Thu Jan 17, 2019 10:41 am

lepo ... samo pozabil si na teh bež hlačah sredinsko črto narediti - tisto k ostane po likanju HAHAHA

FinaGlista

Post by FinaGlista » Thu Jan 17, 2019 10:46 am

novi wrote:
Thu Jan 17, 2019 10:41 am
lepo ... samo pozabil si na teh bež hlačah sredinsko črto narediti - tisto k ostane po likanju HAHAHA
Ha ha, lepa ;)
Super barvna shema, le tako naprej gospodič.

ibzsabre

Post by ibzsabre » Thu Jan 17, 2019 10:50 am

hehe sam res.. se salonarje, srajca in hlace na rob, pa bo. Middle management blood bowl ork blitzer.

painting shema pa bazira na tem, katere barve so se tekoce in katere ne. (npr. azur modra na slemu je od TK scitov, royal purple pa se od skaven storm verminov). Ma kaj cem, painter nisem, mi je pa res grdo spilat z samimi crnimi barvami. Ceprav ponavad pobarvan model najprej pade.

FinaGlista

Post by FinaGlista » Thu Jan 17, 2019 7:52 pm

Tole si kar precej visok nivo zastavil, so lepi detajli, tako, da izgleda TOP, mogoce bo celo najlepsi BB team.

ibzsabre

Post by ibzsabre » Sat Jan 26, 2019 3:17 pm

bom odprl tam temo kamor to pase (koncani izdelki), samo cakam da se mi nabere se kak model...

za vmes pa tale car.. ideja je da se RES trudi zadet goblina nekam kamor je treba.. torej ne dwarfu v glavo. Ali v publiko. Ali ga pozret.. :lol:

Image

roka je pa posebej, ampak saj je trol.. bo ze nova zrastla..

rabim pa idejo kak narest efekt da se rise v zemljo (deadlands) z belim prahom.. ma kdo kak predlog?

Post Reply