SBBL match reporti

For all your Blood Bowl, Necromunda, Mordheim, Battlefleet gothic, Shadespire, Epic, etc.. needs. You know, the actually interesting, mostly unsupported ones.

Moderator: Darkangel

KiP

Re: SBBL match reporti

Post by KiP » Sat Jan 12, 2019 10:21 pm

Sreča lahko delaš samo en faul na turn, tko da ne bo tako hitro.

Guard je zakon, če pride še kakšen S+1, dauntless, pa obvezen tackle, mi nič ne uide. Upam, da se čimprej usekava, da se ne boš prveč nabildal. Včeraj sem zelo veliko armourjev breakal, pa slabo delal na poškodbenih metih. AV 8 in 9. Tvoj bedni 7 je smešen!

Sploh pa, ker pussy pa uporablja volkodlake, prosim te no! Puppy owner!

I wonder can I eat werewolf? Well, good pint of BugmansXXX should help a lot, me thinks?
The duty of the Emperor's defence does not end at the walls of the Imperial Palace.

- Captain-General Trajann Valoris

FinaGlista

Post by FinaGlista » Sun Jan 13, 2019 12:04 am

Dorfi ko bodo dobili level bo hudič pa sej to velja za večino ras, ko se ravijejo je hitro problem.

ibzsabre

Post by ibzsabre » Sun Jan 13, 2019 11:14 pm

evo zakljucena prva igra 2. kroga.. Ne vem kaj se ostali tok obirate, z Filipom sva ready za 3. krog.. ajmo ajmo :lol:

gledalcev se je trlo (itak) pri 22k, pricakovali so klanje - in so ga dobili. Jaz sem zmagal roloff in sem dal brco Filipu. na kick off tabeli je dobil extra turn za vse ki niso v tackle zone in sprozil prvi blitz.. tja do 7 turna sva se malo guncala in orkci so usekal prvi TD. lizardmenov je bilo na mizi takrat res bore malo in se dobro da je prisel comissionar mimo in lastorocno presvercal dve pivo-bejbi na igrisce, tako da se je hladnokrvnezem natocilo enega toplega..

drugi polcas je bil pa precej bolj brutalen, orkcov je zacelo kar zmanjkovat in po hitrem prodoru skinka, ga je orkovski blitzer snel, mu zbil zogo.. ki je pristala direkt v saurosovih nerodnih (ampak brutalnih) sapah. Je ujel na 6ko in do 6. turna usekal touchdown. Se izkaze da je S4 model kar super za catcherja, ker mu res tezko zbijes zogo..

imel sem dva turna za izenacit in failal instant - pri pobiranju zoge. Sure hands my green ass.. tak sva potem zakljucila postenih 1-1, mislim da sva se oba malo oddahnila da ni bilo prve smrtne zrtve, ker dugout je bil kar zabasan..

na koncu je on dobil 40k, jaz pa 30k financ. oba sva dobila level up na S4 bestiji in oba vzela - itak block. vsekakor 6x S4 je paaain.. skinki pa tudi niso svoh, M8 + dodge je strup.. samo sviga..

sedaj pa na vrsti Kip in njegovi dwarfki. Pri dwarfih je super, ker se plan kar sam pise - nasprotniki ti namrec pridejo obleceni v konzerve.. sam se odpirac rabmo :lol:

Darkangel

Post by Darkangel » Sun Jan 13, 2019 11:19 pm

Sem zamudil ocitno dober drugi polcas 😄... komisarjeva ocena je da zeleni zalegi in kuscarski zalegi ni preostalo nic bolj postenega kot 1:1....
saurusu pa svaka cast!
No expansion without equilibrium.
No conquest without control.

Pursue success in serenity.

And service to the tau'va.

FinaGlista

Post by FinaGlista » Mon Jan 14, 2019 11:17 am

Bravo Filip za 1/1 vidim da je tudi tebe mocno tepel tala nas Orkec.

KiP

Post by KiP » Mon Jan 14, 2019 11:49 am

Darkangel wrote:
Thu Jan 10, 2019 9:11 am
ibzsabre wrote:
Thu Jan 10, 2019 8:43 am
da mu je do zmage zmanjkalo samo par cm, problem katerega njegova draga dobro pozna.
hahahahaha jočem :D :D :D
Auva, peče! :twisted:
The duty of the Emperor's defence does not end at the walls of the Imperial Palace.

- Captain-General Trajann Valoris

Darkangel

Post by Darkangel » Mon Jan 14, 2019 3:25 pm

2. Krog Slovenske BloodWiser BB Lige
tekma: Grey Hollow Gonorrheans vs. Lunatics from North
Stadion : Rotthouse Dome
Rezultat : 1:2
Gledalcev: 14.000
Domačih 10.000
Gostujočih: 4.000
Vreme : Odlično vreme za BB

zaradi znane vročine na jugu sveta kjer vlada denga in tifus, je bila danes v zgodnjem terminu odigrana tekma 2. kroga SBBBL med Gonorejci iz Grey Hollow-a oz nekoč Titograda in Severnimi Norci.
ker je gostovanje res zelo oddaljeno se je poznalo tudi na številu gostujočih navijačev, ki so pripotovali bodriti svojo ekipo, ki je v prejšnjem krogu doma premagala hladnokrvne kuščarje.

pred tekmo je bilo veliko napenjanja mišic med obema trenerjema in padale so razne obljube o zmagah in žrtvah.
kakorkoli že kljub zgodnjemu terminu tekme se je vseeno zbralo 14.000 gledalcev, ki so bili še enkrat priča pravemu spektaklu. potrebno je reči, da če bi se tekma igrala kasneje bi mogoče nabrali še kakšno dušo več.

pred tekmo se je izkazalo, da so severnjaki vredni dobrih 110 tisočakov več in tako, so si Gnilobci privoščili kar dve dekleti za prinašanje piva (moramo reči, da spoštujemo njihovo delo, saj jaz kot komentator osebno nebi pristopil do te gnile ekipe niti s palico).

po vrženem kovancu se je izkazalo, da bo prvi drive pripadel domačim, ekipi sta se postavili in severnjaki so brcnili, pri tem pa so bili domači navijači razjarjeni še od prejšnjega kroga tako neučakani, da so začeli kamenjati severnjake in pri tem je eden izmed njih utrpel poškodbe, da so ga morali z nosili odnesti v dug out nezavestnega.

gonorejci v prvih par turnih niso uspeli narediti nič omembe vrednega razen izgubiti žoge kar je pripeljalo, do touchdowna mladega severnjaškega Linemana kateremu je mati dala ime Sture (prav zanima me kako zelo je bila takrat pijana).

v dug outih se je kar nabralo igralcev in eden gonorejec je celo obležal v ambulanti nezmožen za nadaljevanje tekme.
po zadetku so dekleta sicer uspela spraviti h sebi oba nokavtirana igralca gonorejcev

v prvem polčasu je ostalo gonorejcem le še ena poteza katero so izkoristili za pretep na prvi črti.

drugio polčas se tudi ni ravno začel po željah gonorejcev, in kickoff je končal globoko v end zoni severnjakov.
sledilo je par turnov pretepanja v katerem so Blockerji gonorejcev končno upravičili svoj status in brutalno pretepli oba volkodlaka, enemu so celo polomili nogo revežu in bo moral lizat svoje rane cel naslednji krog. ni zakaj elfi bi lahko rekli in upam da boste vrnili uslugo. :D

severnjaki so bili enostavno prehitri za obrambo gnilobcev in tako dosegli še svoj 2. touchdown

gonorejcem so ostali 3 turni in vedelo se je da je tekma že izgubljena. vendar se igralci domačih vseeno niso dali in globoko v 8 turnu tudi zadeli svoj letošnji 1. touchdown.

press conf:
domači trener je izjavil svoje nestrinjanje s komisarjem lige, ki jim je določil najtežji možni žreb v prvih dveh krogih in bil že opozorjen s strani zveze, da če bo nadaljeval s takimi izjavami, da bo komisar poslal delegacijo, ki bo njihovo mesto nahranila s penicilinom in tako razpustil ekipo.

post game.

metala sva za denar in oba dobila 40k denarja predvsem zaradi tega ker je bil moj FAME 2.
oba sva napredovala svoje igralce, pri njemu je dobil warewolf block pri meni je bil pa MVP dejansko pestigor, ki je uspel doseči TD in sem šel tako na 10spp, zahvaljujoč metu (2d6 je bil 12) sem si izbral +1 strenght.
tekma je bila super.

naslednji krog moram razmontirat elfe :D
No expansion without equilibrium.
No conquest without control.

Pursue success in serenity.

And service to the tau'va.

FinaGlista

Post by FinaGlista » Mon Jan 14, 2019 6:28 pm

Darkangel wrote:
Mon Jan 14, 2019 3:25 pm

gonorejci v prvih par turnih niso uspeli narediti nič omembe vrednega razen izgubiti žoge kar je pripeljalo, do touchdowna mladega severnjaškega Linemana kateremu je mati dala ime Sture (prav zanima me kako zelo je bila takrat pijana).

:D
Res lepo ime sliši se kot Štor ;)
Hud opis, ni kaj, me like.

novi

Post by novi » Mon Jan 14, 2019 8:53 pm

Tekma je bila super napeta, na srečo smo preziveli prvi naval in spokali nekaj ostudnih smrkljev iz igrišča, prestregli žogo in dosegli prvi TD preden so se gonorejci ogreli ... kar je najbolj pomembno je da so vsi preživeli, skoda za zvin gležnja na wolkodlaku v zadnjem ali pa predzadnjem turnu tako da bo elfeki malo manj trpeli. Super pa je da drugo volkodlak dobil Block ..... muahaahaaa

Ihaveaferrari

Post by Ihaveaferrari » Mon Jan 14, 2019 10:22 pm

Elfeki se zahvaljujejo papa Nurglu za radodarnost in odstranitev enega izmed kužkov. Roka roko umije, oziroma v tvojem primeru umaže :D

Post Reply