Spodbujanje društvenih aktivnosti in prepoznavanje dela članov

Moderator: Krokz

Andrej

Re: Spodbujanje društvenih aktivnosti in prepoznavanje dela članov

Post by Andrej » Sat Jul 07, 2018 9:16 pm

Tedenski izziv bi blo po moje bolje izvest v interni obliki, kot pa v okviru društva - nekdo rad barva, drugi pač ne... Za spodbujanje barvanja bi predlagal, da se barvanje upošteva v točkovanju pri turnirjih - ampak to je druga tema.

Društvene vojske so tudi dobra ideja, ampak po moje je bolje, če se najprej vržemo v izdelavo terena - zelo podpiram. Ampak to je spet druga tema, vsekakor pa bi morali udeleženci delavnic dobit pike. Donacije za teren so že točkovane.

Kar sem se pa danes spomnil je, da so nekateri člani iz malce bolj oddaljenih mest (npr. Blažo) in tam tudi ni lokalne scene, na kateri bi se lahko udejstvovali (nasprotno ima Maribor kar razvito sceno in kar nekaj igralcev). Taki se težko udeležijo vseh aktivnosti, kampanji... Mogoče bi njim malce olajšali "dostop" do popusta - manj potrebnih pik ali nekaj podobnega?

Darkangel

Post by Darkangel » Sat Jul 07, 2018 9:58 pm

Andrej wrote:
Sat Jul 07, 2018 9:16 pm
Tedenski izziv bi blo po moje bolje izvest v interni obliki, kot pa v okviru društva - nekdo rad barva, drugi pač ne... Za spodbujanje barvanja bi predlagal, da se barvanje upošteva v točkovanju pri turnirjih - ampak to je druga tema.
no recimo da bi se dogovorili po sistemih ki se igrajo... seveda ne rabi vsak v tem sodelovati, bi bla pa dobra vzpodbuda
Andrej wrote:
Društvene vojske so tudi dobra ideja, ampak po moje je bolje, če se najprej vržemo v izdelavo terena - zelo podpiram. Ampak to je spet druga tema, vsekakor pa bi morali udeleženci delavnic dobit pike. Donacije za teren so že točkovane.
teren bi bil high priority če hočemo karkoli nadaljevati, spet dve društveni vojski osnovni npr. v 40k govorim o marincih in chaosih bi bilo fajn nardit za predstavitvene igre novim članom oz. potencialnim novim, članom, če to vse lepo uredimo in pobarvamo ni vrag da že samo zaradi tega nebi koga pritegnili v hobij... spet pa kakor si rekel je najbrž res druga tema
Andrej wrote:
sem se pa danes spomnil je, da so nekateri člani iz malce bolj oddaljenih mest (npr. Blažo) in tam tudi ni lokalne scene, na kateri bi se lahko udejstvovali (nasprotno ima Maribor kar razvito sceno in kar nekaj igralcev). Taki se težko udeležijo vseh aktivnosti, kampanji... Mogoče bi njim malce olajšali "dostop" do popusta - manj potrebnih pik ali nekaj podobnega?

to se čisto strinjam, ali pa da se jim da "dvojne točke" pri udejstvovanju... pač ni vsem lih na dosegu roke in da se pelje nekdo vsak vikend ali enkrat na teden v ljubljano samo zato da bi zbral "točke" nima smisla ker več pusti na stroških kot dobi na popustu.
No expansion without equilibrium.
No conquest without control.

Pursue success in serenity.

And service to the tau'va.

Kolfen

Post by Kolfen » Sun Jul 08, 2018 2:07 pm

Glede barvanja se strinjam. Vojske se lepšajo, sistem raste in s tem potencialno tudi društvo. Seveda bi bila to odločitev posameznega sistema.

Teren je že od nekdaj alfa in omega tako da tu brez presenečenj.

Glede društvenih vojsk pa sledeče:
- odlične za predstavitve
- odlične za spodbujanje novih igralcev (preden sami sestavijo vojsko)
- so domena posameznega sistema
- prinesejo dodatni glavobol :)

Jaz bi vsekakor spodbujal še kakšne delavnice oz. pomoč novim igralcem pri sestavljanju, tehnikah, barvanju, kot se to dela že v luknji vsako soboto.

Upam, da si vsi želimo novih (kvalitetnih) igralcev, ki bi pripomogli k večjemu društvu, večjim turnirjem in dogodkom. To v našem hobiju žal pomeni delo za vse nas.

Zaenkrat super debata. Naj teče še naprej!

Post Reply