The 9 Age zanimive liste

Fantazijska bojna igra z 28mm modeli in D6 kockami. Demonske pošasti in bojne kočije, magija in smodnik, velikani in pritlikavci.

Moderator: Krokz

Krokz

Re: The 9 Age zanimive liste

Post by Krokz » Tue Apr 10, 2018 10:44 am

kebab wrote:
Tue Apr 10, 2018 12:46 am
A ma sploh smisel gledat na te rezultate kot neke reprezentativne za balance? glede da je to nek timski turnir..
Rezultate ne in se jih zelo redkokdaj je pri teamskih. Pri teamskih je bolj važno katere vojske so ekipe vzele, ne kako so z njimi igrale. Rezultati so preveč podvrženi žrtvovanju za ekipo ali prirejenim rezultatom. To ni samo moje mnenje, to je mnenje balance boarda kar berem internal chat.
Rezultate kot reprezentativne se jemlje predvsem agregat iz mastersov iz čim več različnih držav.

FinaGlista

Re: The 9 Age zanimive liste

Post by FinaGlista » Tue Apr 10, 2018 1:36 pm

Krokz wrote:
Tue Apr 10, 2018 10:44 am
kebab wrote:
Tue Apr 10, 2018 12:46 am
A ma sploh smisel gledat na te rezultate kot neke reprezentativne za balance? glede da je to nek timski turnir..
Rezultate ne in se jih zelo redkokdaj je pri teamskih. Pri teamskih je bolj važno katere vojske so ekipe vzele, ne kako so z njimi igrale. Rezultati so preveč podvrženi žrtvovanju za ekipo ali prirejenim rezultatom. To ni samo moje mnenje, to je mnenje balance boarda kar berem internal chat.
Rezultate kot reprezentativne se jemlje predvsem agregat iz mastersov iz čim več različnih držav.
Edino pametno, ker Team turnir je preveč specifičen, da bi lahko nekaj logičnega na koncu ven povlekel, to, da se neko vojsko manj vzame kot drugo pa je morda opozorilo, čeprav se mi zdi, da kljub temu, da je to 6 team turnir so bile različne vojske vzete in to je kar uspeh, da se vse vojske vidi na turnirjih in da se zelo mešajo na vrho od turnirja do turnirja.

Post Reply