Pillar labs - podjetniška ideja

Moderator: baadc0de

Post Reply
evilork

Pillar labs - podjetniška ideja

Post by evilork » Tue Mar 03, 2015 5:45 pm

Živjo,

sedaj sem že 2 meseca vključen v operacijo "Podjetno v svet podjetništva" kamor so me sprejeli z idejo o ustanovitvi podjetja, ki razvija namizne igre in igralne pripomočke. V roku tega časa sem razvil igro z imenom "Sign dice", ki jo mislim septembra/januarja lansirati na Kickstarterju. :P V te namene jo tudi intenzivno testiram na različnih skupinah ljudi. Vzporedno je izvedena tudi tržna analiza. Novice o podjetju (Pillar labs) in o tej igri (Sign dice) pa lahko spremljate na:

https://www.facebook.com/pages/Pillar-l ... 9542272677

Vsak "Like" mi veliko pomeni, tako da če se vam da kliknt bi bil precej hvaležen.

Za vso pomoč se vam že vnaprej zahvaljujem! ;) V kolikor bi pa radi tudi sprobali špil mi pa sporočte pa bom prletel v Gunclje :) Lahko se tudi pridružite kakšnemu drugemu dogodku kjer igro testiram (npr. včeraj sem jo testiral na dogodku Igrologa).

Lp,

Milči

PapaOrk

Re: Pillar labs - podjetniška ideja

Post by PapaOrk » Tue Mar 03, 2015 7:21 pm

Aja, Jaz bi na tvojem mestu kontaktiral še Kind društvo, ki so tudi esperti na področju namiznih iger in bi ti lahko tudi dali ustrezno povratno informacijo.

evilork

Re: Pillar labs - podjetniška ideja

Post by evilork » Wed Mar 04, 2015 8:19 pm

Živ,

ravno ta teden sem šel na srečanje Igrologov, kjer sem igro tudi predstavil. Je bilo kar vzpodbudno :). Sedaj intenzivno delam na temu, da čimveč ljudem predstavim igro.

Drugače ena igra traja cca. 15-20 minut in je zelo lahke narave (Enka, Jungle speed, itd...). Igra je za od 2 do 6 ljudi. Če boste ta teden igrali v Guncljah lahko eno odšpilamo preden začnete WHFB in 40k igrat. ^^.

Lp,

Milči

Post Reply