40k piknik maj!

Najpopularnejša strateška namizna bojna igra. Uporablja 28mm modele, D6 kocke in se odvija v daljni prihodnosti vesolja, kjer imperij človeštva klone pod silami demonov, nezemljanov in heretikov.

Moderators: ibzsabre, Darkangel

blazo

Re: 40k piknik maj!

Post by blazo » Wed May 16, 2018 2:15 pm

BTW a bi kdo hotel v petek skočit v Luknjo, kjer naj bi me čakal Deathwatch codex in kartice, in ga prevzel zame?
Denar bom imel s sabo, bo pa treba založit do sobote. Prosim.

Andrej

Post by Andrej » Wed May 16, 2018 6:02 pm

Najbolje da vsak igra kar mu paše - lahko postavim 2 navadni mizi in 1 apocalypse. Lepo prosim še enkrat potrtdite udeležbo (tudi zaradi hrane) in kaj se vam špila. Prijave do četrtka zvečer, ker moram v petek naročit čevapčiče. Če ima kdo kake alergije ali posebne prehranske navade naj sporoči.

@Blažo - ne pretiravat s cvičkom ;) za luknjo ti težko obljubim, ker sem jutri popoldne tudi že zmenjen...

Jaz sem bolj za apokalipse :mrgreen:

Darkangel

Post by Darkangel » Wed May 16, 2018 6:40 pm

Andrej wrote:
Wed May 16, 2018 6:02 pm
Najbolje da vsak igra kar mu paše - lahko postavim 2 navadni mizi in 1 apocalypse. Lepo prosim še enkrat potrtdite udeležbo (tudi zaradi hrane) in kaj se vam špila. Prijave do četrtka zvečer, ker moram v petek naročit čevapčiče. Če ima kdo kake alergije ali posebne prehranske navade naj sporoči.

@Blažo - ne pretiravat s cvičkom ;) za luknjo ti težko obljubim, ker sem jutri popoldne tudi že zmenjen...

Jaz sem bolj za apokalipse :mrgreen:
Heh si me prehitel ravno!
Jaz sem za oboje! Tako da ce vas bo vec za apoc bo apoc ce pa hoce kdo testirat eTC liste pa tudi dobro!

Kakor je Andrej rekel naj se vsak se enkrat napise in naj pove kaj bi raje igral! In pa potrditev udelezbe seveda!

Jaz osebno sem “good” z obojim
No expansion without equilibrium.
No conquest without control.

Pursue success in serenity.

And service to the tau'va.

blazo

Post by blazo » Wed May 16, 2018 7:58 pm

Da bo volk sit ?in jagenček cel (@Andrej a bi mogoče jagenčka na raženj dal?), predlagam da špilamo apocalipso z etc listami.
?
;)

Darkangel

Post by Darkangel » Wed May 16, 2018 7:59 pm

blazo wrote:
Wed May 16, 2018 7:58 pm
Da bo volk sit ?in jagenček cel (@Andrej a bi mogoče jagenčka na raženj dal?), predlagam da špilamo apocalipso z etc listami.
?
;)
Dobra ideja :) ceprav ce nas bo parno stevilo vi lahko malo pairinge treniral kar bi bil tudi plus :)

Andrej

Post by Andrej » Wed May 16, 2018 8:11 pm

Z vami se kaj zmenit :roll: En bi jagenjčka, en bi mal apok, drug bi pairinge treniral, polovica se jih sploh ne javi... :D Jaz bom mize postavil, kdor hoče naj pride ;) Če nam pa uspe it na ETC bo pa itak dosežek :mrgreen:

Darkangel

Post by Darkangel » Wed May 16, 2018 8:41 pm

Andrej wrote:
Wed May 16, 2018 8:11 pm
Z vami se kaj zmenit :roll: En bi jagenjčka, en bi mal apok, drug bi pairinge treniral, polovica se jih sploh ne javi... :D Jaz bom mize postavil, kdor hoče naj pride ;) Če nam pa uspe it na ETC bo pa itak dosežek :mrgreen:
Jaz sem ze pisal dopust in zdaj ne jebem! Ima da gremo na etc! Drugace bojo bombe :) :) :)!

KiP

Post by KiP » Wed May 16, 2018 10:52 pm

Darkangel wrote:
Wed May 16, 2018 8:41 pm

Jaz sem ze pisal dopust in zdaj ne jebem! Ima da gremo na etc! Drugace bojo bombe :) :) :)!
Fantje, ne se zajebavat, fant je velik, kot že veste! ;)
The duty of the Emperor's defence does not end at the walls of the Imperial Palace.

- Captain-General Trajann Valoris

FinaGlista

Post by FinaGlista » Wed May 16, 2018 11:18 pm

Oho v 40K je pa resno...

blazo

Post by blazo » Wed May 16, 2018 11:24 pm

Andrej wrote:
Wed May 16, 2018 8:11 pm
Veš kako to gre…
Ponudiš mezinec, mi zagrabmo obe roki. In pol ne vemo, kaj bi z njima. :D
V glavnem, jaz pridem, s sabo bom imel vse sestavljene nekrone in listo za 2000 pik.
Če bo Dejan/Boris prinesel še ctana ne bom nič proksijal.
Aja, pa cviček! Dolenjci manj kot dve bibite na glavo ne pijemo. ;)

Post Reply