P: battleforce, manticore, plaguebearers, phoenix (beri: bojan prazni omaro)

Iščem - kupim - prodam - najamem - oddam - ukradeno - najdeno - izgubljeno - zastarelo - novo - z luknje - z eBaya - našel sem dober deal na internetu

Moderator: Tenebris

Post Reply
kirhit

P: battleforce, manticore, plaguebearers, phoenix (beri: bojan prazni omaro)

Post by kirhit » Tue Jan 23, 2018 1:18 am

Te 4 stvari so mi bile v zelo lep okras na polici v dnevni sobi, zdaj je pa cas, da grejo v akcijo :D

Plaguebearers of Nurgle - niso Chosens (drugace bi jih jaz pohopsala :mrgreen: )
Neodprti, nikoli rabljeni, še v folijo zaviti in primerni tudi za darilo za Chaos fane. :D Sestavljanje v primerne demonske Nurgle poze prinese veliko zabave, barvanje pa je priporočeno kot stress relief za dneve, ko ima vaša draga PMS ;)
Cena: 18€ (brez komentarja, pac, niso Chosens)

Image Image

Space Marine Battleforce
Ene 3 kile težka škatla s tankcem in 25 space marinci raznovrstnih sort :o Tudi ta škatla je še v foliji in bo zelo vesela novega lastnika, ker Bojan nima niti toliko časa, da bi jo odprl :D
Cena: Bojan pravi, da je tole najbrž ene 90€, ampak men se zdi to ful velik, tko da se lahko še kaj pogajamo (če je pa res tolk, pol pa nočem vedet, na koliko počitnic bi lahko šla, če ne bi imela vseh teh modelčkov v stanovanju ;) )

Image
Image

Imperial Guard Manticore/Deathstrike
Ne vem, kako se je zgodilo, da je tale tankec ostal zapakiran in nesestavljen, ampak se je. Novi lastnik se bo lahko odločil o vrsti, orožjih in barvni shemi. Priporočam!
Cena: Na strani od crne luknje pise, da je tak tankec 41€!!! :o :shock: No, pri meni ga dobite za samo 29€, ker mora do petka dobit nov dom!

Image Image

High Elf Flamespyre Phoenix / Frostheart Phoenix
Prinesen se svez izpod printerja v Angliji, direktno iz GamesWorkshop store-a (beri: sentimentalna vrednost ;) ). Totalno HUD ptic! Meni je zimski bolj vsec kot poletni, ampak naredite tistega, ki naredi vec skode sovragu. :twisted: Seveda, tako kot vse ostalo še vedno lepo zapakiran :D
Cena: 40€ (eh, pa ta sentimentalnost, zato ce vam cena ni vsec, predlagajte boljso)

Image Image

Rezervirajte tukaj spodaj ali pri meni (raje na 041 676 813 kot ZS, ) ali Bojanu (baadc0de). Do petka. Če bi imel kdo še kako drugo stvar iz Bojanove kolekcije (saj najbrž bolj ali manj veste, kaj vse ima) napišite, pa bova pogledala, če se Bojan loči od nje. :D
Last edited by kirhit on Tue Jan 23, 2018 11:56 pm, edited 1 time in total.

kirhit

Re: P: battleforce, manticore, plaguebearers, phoenix (beri: bojan prazni omaro)

Post by kirhit » Tue Jan 23, 2018 10:58 am

Popravila slike :)

kirhit

Re: P: battleforce, manticore, plaguebearers, phoenix (beri: bojan prazni omaro)

Post by kirhit » Tue Jan 23, 2018 11:32 am

Manticore rezerviran.

Post Reply