BW Painting Studio

Iščem - kupim - prodam - najamem - oddam - ukradeno - najdeno - izgubljeno - zastarelo - novo - z luknje - z eBaya - našel sem dober deal na internetu

Moderator: Tenebris

User avatar
PapaOrk
Posts: 2799
Joined: Sun Feb 02, 2014 2:08 am

Re: BW Painting Studio

Post by PapaOrk » Fri Sep 21, 2018 7:10 pm

KiP wrote:
Wed Sep 19, 2018 3:47 pm
Lepo!
prav res

User avatar
KeX
Posts: 212
Joined: Wed Mar 12, 2014 3:02 pm

Re: BW Painting Studio

Post by KeX » Mon Sep 24, 2018 12:15 pm



User avatar
FinaGlista
Posts: 3003
Joined: Thu Jan 30, 2014 10:08 pm

Re: BW Painting Studio

Post by FinaGlista » Thu Sep 27, 2018 12:27 pm

Odlično, vedno boljše je vse skupaj.

User avatar
PapaOrk
Posts: 2799
Joined: Sun Feb 02, 2014 2:08 am

Re: BW Painting Studio

Post by PapaOrk » Thu Sep 27, 2018 9:32 pm

FinaGlista wrote:
Thu Sep 27, 2018 12:27 pm
Odlično, vedno boljše je vse skupaj.
se strinjam:)


User avatar
KiP
Posts: 849
Joined: Fri Sep 12, 2014 12:50 am

Re: BW Painting Studio

Post by KiP » Fri Sep 28, 2018 4:35 pm

Lepe barve, ampak, moram malo kritizirat! Špranje so vidne in pa mold linije... žao... inače, sve 5!
I come to dance...the dance of DEATH

User avatar
KeX
Posts: 212
Joined: Wed Mar 12, 2014 3:02 pm

Re: BW Painting Studio

Post by KeX » Fri Sep 28, 2018 4:48 pm

Znam samo jedino se vidi bas kad jako se priblizis inace se ne vidi :)

User avatar
KeX
Posts: 212
Joined: Wed Mar 12, 2014 3:02 pm

Re: BW Painting Studio

Post by KeX » Mon Oct 01, 2018 1:15 pm



Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests