Marchi's FoW

Končani izdelki z ocenami in komentarji
Marchi
Posts: 384
Joined: Wed Feb 19, 2014 1:12 am

Marchi's FoW

Post by Marchi » Thu Oct 09, 2014 7:28 pm

Mid-War Nemci končani :)

Pešadija...
Image

...in njihov prevoz.
Image

Anti-tank sekcija.
Image
Image

Minomet...
Image

...in prevoz.
Image

Izvidnica.
Image

Tanki.
Image

In še artiljerija.
Image

User avatar
Alpha999
Posts: 163
Joined: Wed Mar 19, 2014 1:12 am

Re: Marchi's FoW

Post by Alpha999 » Tue Oct 14, 2014 12:28 am

me like :)

User avatar
Tomislav
Posts: 131
Joined: Mon Mar 24, 2014 11:53 am
Location: Zagreb, HR
Contact:

Re: Marchi's FoW

Post by Tomislav » Wed Jan 21, 2015 11:33 am

Nije loše :)

T.

Marchi
Posts: 384
Joined: Wed Feb 19, 2014 1:12 am

Re: Marchi's FoW

Post by Marchi » Sun Sep 06, 2015 9:59 pm

Nova Recce sekcija. :)

Light Panzerspäh Platoon ( Sd Kfz 223 in Sd Kfz 222 )

Image

Image

User avatar
woody
Posts: 641
Joined: Wed Feb 19, 2014 1:00 am

Re: Marchi's FoW

Post by woody » Mon Sep 07, 2015 9:50 am

Komi čakam da spet vidm to vojskico na mizi ;)
Never interrupt your enemy, while they are making a mistake!

User avatar
RedDragon
Posts: 1398
Joined: Wed Feb 19, 2014 4:08 pm
Contact:

Re: Marchi's FoW

Post by RedDragon » Mon Sep 07, 2015 10:44 am

Tud jaz. Res dobro zgledajo! :)
Wargaming Terrain and Accessories
www.systemagaming.com

Marchi
Posts: 384
Joined: Wed Feb 19, 2014 1:12 am

Re: Marchi's FoW

Post by Marchi » Mon Sep 07, 2015 10:59 pm

Soon....soon.... 8-)

Marchi
Posts: 384
Joined: Wed Feb 19, 2014 1:12 am

Re: Marchi's FoW

Post by Marchi » Thu May 26, 2016 11:03 am

Okrepitve za Pivko :)

Company Command in Recce Platoon
Image

Ze Marders
Image

Ze 'eavy Platoon za Jancla :)
Image

lp

User avatar
FinaGlista
Posts: 2831
Joined: Thu Jan 30, 2014 10:08 pm

Re: Marchi's FoW

Post by FinaGlista » Thu May 26, 2016 11:46 am

Jako čedna vojska.

Andrej
Posts: 793
Joined: Mon Mar 03, 2014 7:06 pm

Re: Marchi's FoW

Post by Andrej » Wed Jun 08, 2016 6:57 pm

Super zgledajo, kako pa so odrezali v Pivki?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest