RedDragon's Gallery

Končani izdelki z ocenami in komentarji
novi

Re: RedDragon's Epic Imperial Guard

Post by novi » Sun Nov 06, 2016 10:48 pm

Taktika pa:
- ne uporabljaj letal proti Eldarju :)
- prvi male aktivacije, proti koncu turna pa pomembne
- napad vedno delajo z dvema enotama > prva enota se premakne na flank in strelja (da marker ali dva) > druga aktivacija engage CC ali FF in dobijo support prve enote ... napade pa ali izorlirano enoto ali pa zgoraj na sliki lahko vidiš kako je z terminatorji napadel 3 moje (in mi jih breakal hehee)
...

evilork

Post by evilork » Mon Nov 07, 2016 6:44 pm

Rezultati?

RedDragon

Post by RedDragon » Tue Nov 08, 2016 2:11 am

Jah, 7 nas je igralo (dva avstrijca sta se menjala in vsak odigrala eno partijo in na koncu tudi zmagala). Mi pa smo zasedli vrhunsko 4., 5. in 6. mesto. :)

Jaz sem zbral en draw in en poraz, 0 vp-jev, vendar vseeno za las prehitel Frazerja. ;)
Wargaming Terrain and Accessories
www.systemagaming.com

novi

Post by novi » Tue Nov 08, 2016 10:30 am

Prvo igro sem igral proti Eldarju in na koncu je bil draw 1:0 zame ... zadnji turn sem odigral slabo, za zmago bi moral enoto pozicionirati malce drugače in bi zmagal 2:0 ali celo 3:0.

V drugi igri, proti kaosu, pa je na koncu četrtega zmagal on z 2:0, vendar bi bilo lahko tudi drugače. V 2 turnu je teleportiral 9 termijev in obliteratorjev ter vrgel 5 1-nk (moral je riskirati, ker sem mu že takoj v prvem turnu uničil Titana, defielerje in breakal enoto z supreme comamnderjem).. Če bi jaz dobil iniciativo bi mu uničil še to ter dobil točko za BTS. ... no v drugi polovicise je igra obrnila, predvsem ker nisem uspel rally-at formacij 2 turna na 3+ z re-rollom. :)

Bilo pa je super!

evilork

Post by evilork » Tue Nov 08, 2016 12:25 pm

Hudo :). Me prav zanima kako bo z novo edicijo Epica, ki naj bi jo GW planiral :).

RedDragon

Post by RedDragon » Tue Nov 08, 2016 1:24 pm

Po eni strani bi blo zlo fajn, da izdajo kaj za epic, ker bi mogoče scena mal bolj zaživela zaradi tega, po drugi strani pa me je kr mal strah, kaj se bodo spomnili in na kak način bodo še ta sistem zafurali... :?
www.systemagaming.com

FinaGlista

Post by FinaGlista » Tue Nov 08, 2016 3:09 pm

Jah, to je pa večni problem, ko gre za GW ;)
Super izgleda vse skupaj.

RedDragon

RedDragon's Ancients

Post by RedDragon » Wed Dec 21, 2016 4:01 pm

Bom še za tole odprl galerijo, da bo vse lepo urejeno. :ugeek:

Tukaj bom limal svoje historical projekte iz časov antike. Imam namreč 15mm Ancient Spanish vojsko, ki je ca. 1,5 leta ležala na polici v kosih, pred kratkim pa sem jo le sestavil in začel barvat. Sem pa začel zbirat tudi 28mm Achaemenid Persian vojsko, za katero bom tud limal tukaj stvari. (ko bo seveda kaj za prlmat ;))

Prva enota: Caetrati

Image

Naslednji so Scutarii

Image
Image
Image

Za ovalne ščitke sem sicer kupil transferje od Little Big Men Studios, ampak sem zelo hitro obupal. Stvar je izredno težko izrezat (vsaj za 15mm), potem pa se noče prlimat lepo. Res zafrknjena stvar :? Sem se držal navodil, pa ni šans... tak da sem raje freehandal, ker je 100-krat hitreje...

Naslednja enota bo imela neko drugo barvno kombinacijo, da se bodo lepo ločle med sabo.

Stay tuned for more! :)
www.systemagaming.com

RedDragon

Re: RedDragon's Ancients

Post by RedDragon » Sat Dec 24, 2016 1:32 pm

Prva lahka konjenica

Image
Image
Image

Teli so vzeli malo več časa zaradi konjev, ampak je blo pa ful zabavno barvat različne variante teh konjičev. :) Malo me je sicer strah težke konjenice, ker so trije na bazi in bi znalo bit malo bolj zafrknjeno štrihat... Po moje jih bom pustil malo bolj za konec. ;)

Pa še prvi commander

Image
Image

Naslednji bodo Celtiberian heavy foot. :D
www.systemagaming.com

MrZombie

Re: RedDragon's Ancients

Post by MrZombie » Sat Dec 24, 2016 4:14 pm

Luštni so tile Iberci. Majo veliko detajlov za tako malo velikost.

Post Reply