Slikce WH 40K, LOTR

Končani izdelki z ocenami in komentarji
Post Reply
Andrej

Re: Slikce WH 40K, LOTR

Post by Andrej » Sun Feb 25, 2018 11:49 pm

Za spremembo en kratek in nazoren prikaz kako so se leman russi obnesli prvič v akciji :mrgreen: Na žalost je bil njihova stranka Srdan iz Slavonskega Broda, za kar se mu seveda globoko opravičujem ;)

Image

V prvem turnu poleg žrtev ki so označene še par boysev in par ran na deffdredu z vanquisherjem in wirdboyu z dvojnimi ratling snajperji, ki se jih na sliki ne vidi. On je meni naredil par ran na basilisku in enem od plasma executionrejev.

Image

Z lahkoto mu uspeta oba charga in mi takoj postane malce vroče, saj sem se v prvem turnu držal malce nazaj s shootingom :mrgreen:

Image

IGji cepajo vse povprek, s konsolidacijo mi zapne 4 tanke, warlorda (company comader) ter dva astropatha.

Image

Vsi fallbackajo in shooting naredi svoje. Roštiljadi se pridružijo še tempestusi iz deepstrika in hellhound - BURN ORKS, BURN!!! :twisted: Med umrlimi orki tudi Mad Doc... Dejansko je par komandososv preživelo in so naslednji turn napadli basiliska - brez uspeha. Z ratlingi uspem pokončati wirdboya.

Image

Nov val orkov na vidiku, v tretjem turnu še malo potreniram dakka dakka s tankci, poskusim celo z orderji, mislim da je Pask z gatlingom celo prvič v igri streljal - in to seveda dvakrat :oops: Orkom je zmanjkalo poguma...

Image

...edino karakterji, deffdread in ena kopta še napredujejo.

Image

Vsi že skoraj obupani se vržejo proti imperialnemu oklepu in uspejo posekat mojega warlorda, ki je seveda celo igro kradel command pointe. Umre tudi en leman russ. Seveda sledi ponoven fall back in še malce dakke za konec... Super sproščena igra, z malo sreče - uspešnimi sejvi (INV in FNP) bi mu lahko uspelo, vedar so kocke pokazale kdo je gospodar galaksije :mrgreen: Na koncu mi je dejal, da doma proti prijateljem vedno zmaga in takoj sem začutil olajšanje ;)

Še dva detajla:
Image

Image

Žal se nisem spomnil poslikat Srdanove vojske, vendar za tiste, ki ga ne poznajo ima precej slikic na
FBju: https://www.facebook.com/srdan.jovanovi ... 231&type=3
in Youtubu: https://www.youtube.com/user/PanonniaMinor
Srdan mi je barval tudi samuraje za ancient battles, jih bom poslikal, ko jim naredim še baze.

Over and out!

MrZombie

Post by MrZombie » Mon Feb 26, 2018 2:10 am

Nice. Hud battle report. Danes v času video battle reportov je prav fajn kakšnega prebrat in fotke pogledat.super prezentacija in lepi vojski :) čestitke za zmago, tanki pa vidim da niso imeli new model sindroma. ;) še kakšen ekstra closeup manjka teh namrečni nikol preveč.

blazo

Post by blazo » Mon Feb 26, 2018 10:05 am

Super! IGji znajo bit pravi PITA kot nasprotniki. :)

FinaGlista

Post by FinaGlista » Mon Feb 26, 2018 4:58 pm

UUUUUUAAAAAAAAaaaa, odličen report, si pa lahko le predstavljan bogega Orkca, ki igra na tako odprti mizi, he he ;)
PS: sem mislil, da si bolj friendly igralec Andrej, ne tak cheeser, šala, da ne bo pomote :D

Darkangel

Post by Darkangel » Mon Feb 26, 2018 10:32 pm

Hudo :) greenskin tex-mex torej! :)
No expansion without equilibrium.
No conquest without control.

Pursue success in serenity.

And service to the tau'va.

KiP

Post by KiP » Mon Feb 26, 2018 11:52 pm

FinaGlista wrote:
Mon Feb 26, 2018 4:58 pm
UUUUUUAAAAAAAAaaaa, odličen report, si pa lahko le predstavljan bogega Orkca, ki igra na tako odprti mizi, he he ;)
PS: sem mislil, da si bolj friendly igralec Andrej, ne tak cheeser, šala, da ne bo pomote :D
Kakšna šala, prav užival je! Kolikor vidim, je celo z mize hotel umakniti tanke. Najprej sem mislil, da so vse slike enake oz. iste, potem sem pa le videl premike na boardu - Orkove! :D

p.s.
Miza je absolutno premalo opremljena s terenom.
I come to dance...the dance of DEATH

MrZombie

Post by MrZombie » Tue Feb 27, 2018 1:50 am

Sodeč po imperialni propagandi je to perfekten zgled bitke proti orkom. :D

Andrej

Post by Andrej » Tue Feb 27, 2018 8:33 pm

Hahahaha, lokalna inkvizicija je podala svoje mnenje :) Res sem užival, še najbolj v pogledu na pet leman russov v družbi ostalih tankcev in pehote - sanje še iz najstniških let. Igra je bila pa res malce bolj enostranska - dolgočasna, seveda to ni bil moj namen s terenom in deploymentom... Po 3 mesecih neigranja sploh nisem vedel kaj točno počnem - orderje sem začel uporabljat šele v tretjem turnu in podobno. Mislim pa, da tut cel kup terena ne bi pomagal orkom - bom kmalu izkusil na lastni koži, samo da jih pobarvam :mrgreen: Teren za 40K je pa tudi v načrtu.

KiP

Post by KiP » Wed Feb 28, 2018 1:46 am

Andrej wrote:
Tue Feb 27, 2018 8:33 pm
Hahahaha, lokalna inkvizicija je podala svoje mnenje :) Res sem užival, še najbolj v pogledu na pet leman russov v družbi ostalih tankcev in pehote - sanje še iz najstniških let. Igra je bila pa res malce bolj enostranska - dolgočasna, seveda to ni bil moj namen s terenom in deploymentom... Po 3 mesecih neigranja sploh nisem vedel kaj točno počnem - orderje sem začel uporabljat šele v tretjem turnu in podobno. Mislim pa, da tut cel kup terena ne bi pomagal orkom - bom kmalu izkusil na lastni koži, samo da jih pobarvam :mrgreen: Teren za 40K je pa tudi v načrtu.
Ja, saj, taka tankovska enota je res huda za premagat... No, bi se pa dalo tudi s CC vojsko, pa četudi samo poskusiti. Srdjanu ni uspelo...
Sicer pa miza res lepo izgleda in vse skupaj je res lepo za videti. Mi je dalo novega zagona za 40k.
I come to dance...the dance of DEATH

Andrej

Post by Andrej » Thu Mar 08, 2018 2:49 pm

Mal terenčka - ruševine za LOTR, uporabne tudi za 40K.

Image

Image

Post Reply