Axe of blind fury

Sestavljanje in barvanje modelov za namizne bojne igre. Diskusije o tehnikah in modelih v delu, spletne povezave in revizije produktov na trgu za izdelavo čim lepših vojsk.

Moderator: baadc0de

Post Reply
lenoba

Axe of blind fury

Post by lenoba » Sat Dec 27, 2014 3:53 pm

Oj,

CSM lord ima zgoraj omenjeno sekiro, ki je daemon weapon. Tega demona, ujetega v sekiro bi rad nekako prikazal, samo na žalost ideje močno presegajo moje "sculpting" znanje.
Torej, iščem ideje, kako to učinkovito narest z omejeno uporabo greenstufa.

Tnx, J

baadc0de
Site Admin

Re: Axe of blind fury

Post by baadc0de » Sat Dec 27, 2014 6:12 pm

Yours truly, the man with no time.
4: https://www.youtube.com/watch?v=nsrEH3U03fY

wolf

Post by wolf » Sun Dec 28, 2014 2:21 am

Čist ena simpl "konverzija" bo po moje zadovoljila idejo, da je nekaj ujeto v sekiri ;) Izberi sekiro, ki ti je všeč- lahk tud kaj od tega, kar je kolega postal, pol pa enostavno dodaš kakšen del, ki nakazuje, da zadeva pač želi na vsak način "zapustit" svojo "kletko"- predvidevam, da če si chaos player, potemtakem imaš kaj bitsev na voljo- jaz take zadeve ponavadi zafilam ali z ostanki iz kakšnega spawn spruja, al od kakšnih demonov (od demonetk "rokice" so pri men na skor vseh enotah, ki so posestane ;) Tud kakšni odrezani rogovi lahko dokaj dobro izgledajo kot kakšni tentackli... Mi je pa zdele na pamet prišlo, da se bi dalo tud kaj od podgan uporabit- glave so tko al tko že na pol demonske ;) pa repi, krempljaste dlani... Tudi iz zombijevskih, na pol "gnilih" glav sem že delal zadeve...; seveda bolj za nurgle scene ;)

Sori, da sem mal na dolgo napisal- rajš mal tipkam, kot da fotke iščem po netu ;)

In pač moral sem...; ker konverzije so pač moja šipka točka :D

Karkoli boš naredil- daj pol kakšno fotko gor ;)
“Beware that,
when fighting monsters,
you yourself do not become a monster...
for when you gaze long into the abyss...
The abyss gazes also into you.”
― Friedrich Nietzsche

lenoba

Post by lenoba » Sun Dec 28, 2014 9:40 pm

Hvala obema!

Finalist idej je Sciborjeva lobanja, vdelana v sekiro, z dolgim jezikom, ki liže kri. To, upam, da bo šlo. Fotke bodo, 4/11 dni dopusta se mora nekje poznati.

LPJ

Post Reply