Kill Team Conversion Gallery

Sestavljanje in barvanje modelov za namizne bojne igre. Diskusije o tehnikah in modelih v delu, spletne povezave in revizije produktov na trgu za izdelavo čim lepših vojsk.

Moderator: baadc0de

Post Reply
Lukna

Kill Team Conversion Gallery

Post by Lukna » Sun Oct 07, 2018 2:45 am

Rahla konverzija Kill Team Rogue Trader Elucidian Starstriders:

Image

Tole so pa Van Saar figure predelane v Scoute. Figure rabim za Lost Patrol (ob priliki postam se genestalerje) ampak so uporabni tudi za kill team ali pa za Necromundo, če bi želel uporabit kakšno alternativno orožje. Med konvertiranjem mi je bilo dolgčas pa sem jih naredil v homage na Aliens. Skoda, ker sem naredil zadevo preden je bil zunal rogue trader kit , ker bi lahko cigaro dal sargentu, :). Ob priliki bom naredil se sniperje in pa van saar z njihovimi orožji.

Image
I have seen the narrow survival path that is all that stands between humanity and extinction and this is the way it must begin.
The Emperor at the last church on Terra.

Lukna

Re: Kill Team Conversion Gallery

Post by Lukna » Tue Nov 06, 2018 2:22 am

Že dalj časa se spogledujem z Watchmaster figuro in sedaj ko je izsla za Kill Team se pač nisem mogel upreti.
Minimalna konverzija: samo servo skull sem prestavil iz backpacka , ker mi smesno zgleda.

Image

Ceprav sem ves cas kampanije igral s proxijem za Tyranid Warriorja (mislil sem naredit neko konverzijo iz ultra starega Hive Tyrana, potem sem se pa spomnil, da je bolje če jih uporabim za Tyranid Prime), sem končno le nabavil en Warrior set. Warriorji mi nikoli niso bili vsec, sedaj sem pa ugotovil, da se ga da zlepit tudi na ne tako pokončen način in sem navdušen. Kot vsem mojim Tyranidom sem mu skonvertiral glavo in kako drzi bonesworde. Ni mi vsec da Tyranidi orožje držijo v rokah. Bolj se mi dopade, da so zrasli skupaj z orožjem. Zraven še base paint pobarvana Genestealer in Termagant.

Image
I have seen the narrow survival path that is all that stands between humanity and extinction and this is the way it must begin.

Darkangel

Post by Darkangel » Tue Nov 06, 2018 8:48 am

Dobr teli konversioninizpadejo :)
No expansion without equilibrium.
No conquest without control.

Pursue success in serenity.

And service to the tau'va.

KiP

Post by KiP » Tue Nov 06, 2018 2:51 pm

Nice!
The duty of the Emperor's defence does not end at the walls of the Imperial Palace.

- Captain-General Trajann Valoris

KiP

Post by KiP » Tue Nov 06, 2018 2:54 pm

Lukna wrote:
Sun Oct 07, 2018 2:45 am

..pa sem jih naredil v homage na Aliens...
Mogoče se mi pa pridružiš v AvP igri. Trenutno že imam skoraj 900 pik za vsako vojsko, se pravi Aliens, USCM in Predators. :)
The duty of the Emperor's defence does not end at the walls of the Imperial Palace.

- Captain-General Trajann Valoris

Lukna

Post by Lukna » Thu Nov 08, 2018 2:18 am

Kip: bi blo mozno. Lahk bi se kak ponedeljke zvecer zmenil da prides predstavt , pa mogoce se koga navdusmo

Post Reply