MrZombie's project log

Sestavljanje in barvanje modelov za namizne bojne igre. Diskusije o tehnikah in modelih v delu, spletne povezave in revizije produktov na trgu za izdelavo čim lepših vojsk.

Moderator: baadc0de

MrZombie

Re: MrZombie's project log

Post by MrZombie » Tue Feb 27, 2018 4:03 pm

Me je andrejeva pridnost pri barvanju tankov malo spodbudila da sem še svoj heavy support malo okrepil. Levi je na novo pobarvan. En dan barvanja pol sem pa mal volje zgubu. :)

Image

blazo

Post by blazo » Tue Feb 27, 2018 4:07 pm

Bravo!
Jaz se tankov sploh lotit ne upam. Mam tak strah, da na polici čaka že dve leti. :?

FinaGlista

Post by FinaGlista » Tue Feb 27, 2018 4:28 pm

UF, nice, Rdečkarji so nazaj.

Andrej

Post by Andrej » Tue Feb 27, 2018 9:17 pm

Jah z voljo zna bit problem, pride in gre... Sem mel zdaj 2 meseca ogryne na mizi, na pol pobarvane, samo dokončat jih nisem mogel. Zadnjič sem pa en dystopians odigral in me je čist prijel za barvat - v dveh tednih vse leman ruse in banebladea fertik. Vsak večer mal za čopič primem potem pa kar ne morem nehat. Heavyi so pa super :)

KiP

Post by KiP » Wed Feb 28, 2018 10:46 am

Andrej wrote:
Tue Feb 27, 2018 9:17 pm
v dveh tednih vse leman ruse in banebladea fertik. Vsak večer mal za čopič primem potem pa kar....
Madonca, jaz v tem času šele osnovne farbe zhrihtam, popravim, pobarvam črne delčke za naprej in mogoče še kakšno malenkost... stalno popravljam, pa še so napake, po eno uro oz. dve na večer (recimo, pet obrazov z očmi in lasmi, bradami v treh vikendih, med tednom nič)... res si dober, kakovosten in pa predvsem zelo hiter z zelo malo ali nič napakami... bravo.
Last edited by KiP on Thu Mar 01, 2018 1:00 am, edited 1 time in total.
I come to dance...the dance of DEATH

Darkangel

Post by Darkangel » Wed Feb 28, 2018 4:36 pm

Uf dobri tanki... meni grejo tanki najpocasneje mam pa za zrihtat kar nekaj njih :)
No expansion without equilibrium.
No conquest without control.

Pursue success in serenity.

And service to the tau'va.

Andrej

Post by Andrej » Wed Feb 28, 2018 8:18 pm

ali nič napakami...
No ja, napak je kar nekaj, če pogledaš dovolj natančno. Ampak od daleč na mizi kot celota se pa ne opazi toliko. Do Blažota, Zombija in tudi tebe pa Primoža in drugih, mi še kar nekaj manjka pri kvaliteti. Je pa res, da se jaz ne trudim, da je vse popolno in sem zato malce hitrejši. Sploh pri tankcih, weathering prikrije marsikaj :)

KiP

Post by KiP » Thu Mar 01, 2018 1:05 am

Andrej wrote:
Wed Feb 28, 2018 8:18 pm
ali nič napakami...
No ja, napak je kar nekaj, če pogledaš dovolj natančno. Ampak od daleč na mizi kot celota se pa ne opazi toliko. Do Blažota, Zombija in tudi tebe pa Primoža in drugih, mi še kar nekaj manjka pri kvaliteti. Je pa res, da se jaz ne trudim, da je vse popolno in sem zato malce hitrejši. Sploh pri tankcih, weathering prikrije marsikaj :)
Že, že, ampak mislim, da si čisto enakovreden naštetim, če ne boljši. Vsaj od mene, ker jaz res precej kompliciram, potem pa zgubim na sredini voljo. Terminatorji so že pobarvani in tudi edge highlighti so na orožjih in črnih shoulder padih, ampak sedaj, ko je potrebno še v wolf sivi armour edge highlight narediti, sem pa čisto odpovedal (ne prenesem edge highlightov na marincih) in šel špilat Xwing.... no bo že... :?
I come to dance...the dance of DEATH

Darkangel

Post by Darkangel » Thu Mar 01, 2018 2:11 pm

KiP wrote:
Thu Mar 01, 2018 1:05 am
Andrej wrote:
Wed Feb 28, 2018 8:18 pm
ali nič napakami...
Že, že, ampak mislim, da si čisto enakovreden naštetim, če ne boljši. Vsaj od mene, ker jaz res precej kompliciram, potem pa zgubim na sredini voljo. Terminatorji so že pobarvani in tudi edge highlighti so na orožjih in črnih shoulder padih, ampak sedaj, ko je potrebno še v wolf sivi armour edge highlight narediti, sem pa čisto odpovedal (ne prenesem edge highlightov na marincih) in šel špilat Xwing.... no bo že... :?
Te cisto razumem! Jaz npr sem pobarval skoraj celega longstrika s tem da komandanta sem pobarval tank pa pacam ze 2 meseca in naredim na teden ena vrata npr. Sem pa zato vceraj zacel tau commanderja barvat in gre kar hitro... ampak vseeno te kar malo mine 😄
No expansion without equilibrium.
No conquest without control.

Pursue success in serenity.

And service to the tau'va.

MrZombie

Post by MrZombie » Fri Mar 02, 2018 12:59 am

Fantje cimprej taki all painted apocalypse! :D

Post Reply