Križev pot…moj PAINting log :D

Sestavljanje in barvanje modelov za namizne bojne igre. Diskusije o tehnikah in modelih v delu, spletne povezave in revizije produktov na trgu za izdelavo čim lepših vojsk.

Moderator: baadc0de

Zigha

Re: Križev pot…moj PAINting log :D

Post by Zigha » Tue Mar 28, 2017 6:11 pm

RedDragon wrote:Na temo Karakondžule. Do mene je bil sicer kr prijazen prodajalec, tak da res hecno, da je tebe tak zignoriral... razen, če je bil drugi, ker sta menda 2. Ampak kar se založenosti tiče je pa res švoh. V bistvu težko rečeš, da je trgovina, ker ma vsega skup 2 polici... Po moje ma večino nas (jaz itak) doma bolj založeno kot pa oni. ;) Bomo vidli, kaj bo ratalo s tega. Zaenkrat mi zgleda, da bo bolj ko ne za one kartozbiralce, za nas verjetno ne bo pretirano zanimiva lokacija...
Nevem no, meni je bla ful negativna izkušnja (mogoče pa je bil res pri tebi prisoten drug prodajalec). Drugače pa kot si rekel, je izgleda da trgovina bolj namenjena kartašem (smo pa wargamerji tudi dobrodošli):D aja pa hvala ti za povabilo za igranje (sem prej pozabil napisat):)

FinaGlista

Post by FinaGlista » Wed Mar 29, 2017 11:27 am

Moja izkušnja je dobra, je pa res, da so Lukca poznali.
Bilo je kakih 30 ljudekov, ki so igrali Magic in midva Fantasy, veliko jih je prišlo gledat, nekateri so rekli, da tudi sami igrajo in naj bi imeli rzlične sisteme tam oz igrali, če se prav spomnim celo naj bi imeli nek sistem ala v PON se igra WAR, v PET Magic...

Verjetno nas je veliko, ki smo prej igrali Magic, nekateri ga še vedno oz je veliko takih, ki igrajo več sistemov in tam se hitro koga navduši za kako novo igro, vsaj jaz sem imel tak občutek.

Tako, da morda je imel prodajalec res slab dan ;)

Zigha

Post by Zigha » Thu Mar 30, 2017 8:44 pm

FinaGlista wrote:Moja izkušnja je dobra, je pa res, da so Lukca poznali.
Bilo je kakih 30 ljudekov, ki so igrali Magic in midva Fantasy, veliko jih je prišlo gledat, nekateri so rekli, da tudi sami igrajo in naj bi imeli rzlične sisteme tam oz igrali, če se prav spomnim celo naj bi imeli nek sistem ala v PON se igra WAR, v PET Magic...

Verjetno nas je veliko, ki smo prej igrali Magic, nekateri ga še vedno oz je veliko takih, ki igrajo več sistemov in tam se hitro koga navduši za kako novo igro, vsaj jaz sem imel tak občutek.

Tako, da morda je imel prodajalec res slab dan ;)
Mogoče pa je res mel slab dan, bomo videli naslednjič :D

Zigha

Post by Zigha » Tue Apr 04, 2017 1:13 pm

Evo mali update!

Uspelo mi je dokončat Witch Elfice (slikce so grozne, v živo zgledajo boljše) :D drugače pa še mam v planu popravit movement traye :D

Image

Image

Začel sem sestavljat tegale bad boya :D

Image

Stay tuned! :D

FinaGlista

Post by FinaGlista » Tue Apr 04, 2017 1:31 pm

O moj bog... zaradi njega bi jaz začel Beastmene igrat.

Čez 14 dni pridem v MB, pa lahko prides pokazat malo to tvojo vojsko?

blazo

Post by blazo » Tue Apr 04, 2017 2:23 pm

Res škoda, da si malce preveč kontrastne slike naredil, ker čarovničke zgledajo kar kul.

Zigha

Post by Zigha » Tue Apr 04, 2017 5:17 pm

FinaGlista wrote:O moj bog... zaradi njega bi jaz začel Beastmene igrat.

Čez 14 dni pridem v MB, pa lahko prides pokazat malo to tvojo vojsko?
Tale modelcek je res brutalen, neven ce ne bom se kar enega narocil hehe :) drugace pa cist mozno da pridem v mb takrat ;)
blazo wrote:Res škoda, da si malce preveč kontrastne slike naredil, ker čarovničke zgledajo kar kul.
Mja sem kar zasral..na mobitelu je izgledalo vredu, ko pa sem dal na racunalnik pa groza :D bom poskusil še enkrat :)

Zigha

Post by Zigha » Thu May 25, 2017 10:18 pm

Evo pa sem nazaj, mi je real life malo prekrižal načrte (no tudi volje ni blo preveč). Torej odločil sem se, da si vzamem malo oddiha od 9th age figur in da pobarvam nekaj mal bolj "lahkotnejšega" :D

V kratkem imam v načrtu pobarvat Fellowship of the Ring (figure sem tudi podal kot entry za novo etapo painting support groupa)

Image
Na sliki manjkajo Gandalf, Gimli in Legolas, ki se namakajo v nitru :)

Andrej

Post by Andrej » Thu May 25, 2017 10:23 pm

Odlično, če boš kdaj za kašen LOTR v katerikoli obliki samo povej. Pa uživaj v barvanju.

Zigha

Post by Zigha » Fri May 26, 2017 3:40 pm

Andrej wrote:
Thu May 25, 2017 10:23 pm
Odlično, če boš kdaj za kašen LOTR v katerikoli obliki samo povej. Pa uživaj v barvanju.
Uff to bi mi pa blo v veselje, razen tega, da sem skos igral sam proti sebi pa bi bil na hrvaškem na enem turnirju dokler še je ta igra pri njih živela kaj več nisem igral in bi blo zakon, če bi se lahko kdaj dobila in kako odigrala ;) hvala :)

Post Reply