Blazo's WIP

Sestavljanje in barvanje modelov za namizne bojne igre. Diskusije o tehnikah in modelih v delu, spletne povezave in revizije produktov na trgu za izdelavo čim lepših vojsk.

Moderator: baadc0de

User avatar
blazo
Posts: 1022
Joined: Thu Apr 02, 2015 1:56 pm
Location: Nm
Contact:

Re: Blazo's WIP

Post by blazo » Wed Nov 15, 2017 1:31 pm

So že premazani (2x) z razredčenim PVA.

User avatar
blazo
Posts: 1022
Joined: Thu Apr 02, 2015 1:56 pm
Location: Nm
Contact:

Re: Blazo's WIP

Post by blazo » Mon Dec 04, 2017 11:42 pm

A mi kdo pomaga freehandat prapor?
Image

User avatar
blazo
Posts: 1022
Joined: Thu Apr 02, 2015 1:56 pm
Location: Nm
Contact:

Re: Blazo's WIP

Post by blazo » Thu Dec 07, 2017 11:54 pm

Vem, da se že ponavljam, ampak tako pač je z ulivanjem. :oops:
Image

User avatar
FinaGlista
Posts: 2612
Joined: Thu Jan 30, 2014 10:08 pm

Re: Blazo's WIP

Post by FinaGlista » Fri Dec 08, 2017 11:28 am

LOL, kok dela si daš z bazico, NORO, čestitke.

User avatar
blazo
Posts: 1022
Joined: Thu Apr 02, 2015 1:56 pm
Location: Nm
Contact:

Re: Blazo's WIP

Post by blazo » Sun Dec 10, 2017 9:44 pm

Magewrath Throne
Image

User avatar
blazo
Posts: 1022
Joined: Thu Apr 02, 2015 1:56 pm
Location: Nm
Contact:

Re: Blazo's WIP

Post by blazo » Tue Dec 12, 2017 9:50 am

Še malo terena:
Image

User avatar
blazo
Posts: 1022
Joined: Thu Apr 02, 2015 1:56 pm
Location: Nm
Contact:

Re: Blazo's WIP

Post by blazo » Thu Dec 14, 2017 4:45 pm

Ne vem zakaj, ampak v levo roko sem mu namontiral magnet :facepalm: :oops:
Image

Andrej
Posts: 693
Joined: Mon Mar 03, 2014 7:06 pm

Re: Blazo's WIP

Post by Andrej » Thu Dec 14, 2017 8:00 pm

Terenček je hud, zelena lovka ga zmaga.

User avatar
blazo
Posts: 1022
Joined: Thu Apr 02, 2015 1:56 pm
Location: Nm
Contact:

Re: Blazo's WIP

Post by blazo » Fri Dec 15, 2017 10:43 am

Tole je pa težko poslikat, da bi se dobro videlo. Modulacija na metaliku.
Image

User avatar
blazo
Posts: 1022
Joined: Thu Apr 02, 2015 1:56 pm
Location: Nm
Contact:

Re: Blazo's WIP

Post by blazo » Mon Dec 18, 2017 1:03 am

Skoraj...
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest