Luka Kingdom of Equitaine Lista

Fantazijska bojna igra z 28mm modeli in D6 kockami. Demonske pošasti in bojne kočije, magija in smodnik, velikani in pritlikavci.

Moderator: Krokz

liskit

Luka Kingdom of Equitaine Lista

Post by liskit » Tue Jun 19, 2018 10:38 pm

Se malo z Markotom pogovarjava in razglabljava kaj si želi igrat in kako....ne želim preveč vplivat na njegovo željo po igranju mu samo malo svetujem in predlagam....je pa ta lista nekaj kaj bi JAZ osebno takoj igral in se skoraj ničesa nebi bal,,,no mogoče SEBE.....hahahahah....;)

CHARACTERS
Duke General na Pegasiju, Quest, Shield, Judgment,Lance, Dragon Gem, Fortres,Potion of Swiftness, MIGHT......2+AS5++ proti Fear ina +1to hit in +2 charge move, skoraj vedno hita na 3 ali boljše, 5AS7 D3+1 W in vsak wound nov napad,rerola 1 to t+hit in to wound in AS......še na ELF ZMAJA bi se upal spravit....;) TO JE BRETONNC 655 pik
Paladin BSB na konju, Lance, Crusader gre v KOTR....klasika 1+ reroll 390pik
Damsel Master Shamanisem na Unicornu z Storm Clarion....meni osebno super en turn ni FLY za nasprotnika.....gre v GRAIle....525 pik
CORE
3X5 Knights Aspirant 3x 230
11 KOTR full comand in Banner of the Last Charge
SPECIAL
8 Grailov full comand z +1 na Word proti strelanju in ni Stand and shoot reakcije
3 Grail moja najljubša enota tako mobilna in Divine attacks....v glavnem krasno
2x5 Yeoman Outriders za redirektanje in nastavljanje....v prvi rundi lahko gredo Vanguard in potem še če se vredu postaviš 18 naprej....in če to kombiniraš z NO FLY lahko vse zajebeš....;)
3 Pegasiji z Skirmish

Komentarji predlogi in vse kar spada zraven....hahahah

KiP

Re: Luka Kingdom of Equitaine Lista

Post by KiP » Tue Jun 19, 2018 11:48 pm

A to je Marko bratec tvoj? A še igra?
I come to dance...the dance of DEATH

liskit

Post by liskit » Tue Jun 19, 2018 11:59 pm

Ohoooohohohooo....pa kaki bratec moj....on ne igra...samo preprodaja...😀...ne to je Marko iz okolice LJ....nas clan ETC ekipe....😎....Kip zacni The 9th age spilat pa opusti AOS...ti ogre prodam ce hoces....🤣

KiP

Post by KiP » Wed Jun 20, 2018 12:23 am

He,he... Bom dal AoS šanso, sem že stari, si težko zapomnim veliko pravil.... 🤣
I come to dance...the dance of DEATH

kebab

Post by kebab » Wed Jun 20, 2018 7:20 am

Meni se zdi lušna lista, sploh general mi je seksi. :) Kaj pa delaš s 3 graili?

FinaGlista

Post by FinaGlista » Wed Jun 20, 2018 9:14 am

Lista je seveda močna, samo ima ogromno enot in ni lahka za igrat.
3xGrail je pa pač top enota, kaj pa 3xdemiji ali kaj podobnega, sej ni dosti razlike, vsak 2xnapad S7 pri I5, T4...

kebab

Post by kebab » Wed Jun 20, 2018 10:50 am

Ne pravim, da niso top, samo zanima me njihova vloga v listi. Predvidevam, da gredo v kakše manjše enote/monsterje. Drugače pa imajo S6 in I6 na charge-u. Predvsem pa samo 3 wounde, če jih primerjaš z demiji (pa tudi cenejši).

FinaGlista

Post by FinaGlista » Wed Jun 20, 2018 11:13 am

Res je ja so S6, samo so fajn enota zelo eni vedno dela štalo z njmi ;)

liskit

Post by liskit » Wed Jun 20, 2018 1:04 pm

Res je....je dosti enot in ni enostavno igrat...ce bi hotel enostavno igrat pol bi igral z VAMPIRJI....ali pa z Empire....hahahahahah.....😎
Ne lista ima svoje dobre in slabe stani....3xGraili....se je treba z njimi ubadat....in ce pomislim da moram z 6 jezzaili na njih strelat in ne na nekaj drugega pa ni nujno da vse ubijem in en prezivi ki pa tak naredi stalo z njimi itd itd.....tocno za to so....da se ubadas z njimi.....so pa za 120 pik cenejsi in se vedno imajo 5++...😁

kebab

Post by kebab » Wed Jun 20, 2018 2:59 pm

liskit wrote:
Wed Jun 20, 2018 1:04 pm
Res je....je dosti enot in ni enostavno igrat...ce bi hotel enostavno igrat pol bi igral z VAMPIRJI....ali pa z Empire....hahahahahah.....😎
Ne lista ima svoje dobre in slabe stani....3xGraili....se je treba z njimi ubadat....in ce pomislim da moram z 6 jezzaili na njih strelat in ne na nekaj drugega pa ni nujno da vse ubijem in en prezivi ki pa tak naredi stalo z njimi itd itd.....tocno za to so....da se ubadas z njimi.....so pa za 120 pik cenejsi in se vedno imajo 5++...😁
A ne s skaveni igraš? :D :D

Okej, zastopim kaj je namen :)

Post Reply