AOS Nova Edicija

Fantazijska bojna igra z 28mm modeli in D6 kockami. Demonske pošasti in bojne kočije, magija in smodnik, velikani in pritlikavci.

Moderator: Krokz

FinaGlista

Re: AOS Nova Edicija

Post by FinaGlista » Tue Jul 24, 2018 1:52 pm

No jaz sem se dokoncno odlocil za Dorfke, ki jih bom narocil ko pridem z morja, sam jaz bi igral 2K pik manj mi nekako ni.

lord_blackfang

Post by lord_blackfang » Tue Jul 24, 2018 2:23 pm

Prav, prav, saj vemo, da je treba vadit za ETC. Bomo šli 2 na 1.
Our crops will wither, our children will die piteous deaths and the sun will be swept from the sky.
- Tom Kirby, CEO of Games Workshop, 2014 Annual Report Preamble

KiP

Post by KiP » Tue Jul 24, 2018 4:08 pm

FinaGlista wrote:
Tue Jul 24, 2018 1:52 pm
No jaz sem se dokoncno odlocil za Dorfke, ki jih bom narocil ko pridem z morja, sam jaz bi igral 2K pik manj mi nekako ni.
Ne boj se, tako ali tako bom tudi jaz kmalu na 2000 pik! Vem, pa tudi, da kmalu ne bom edini nighthaunt pri nas z 2000 pikam, a ne Blackfang? :lol:
I come to dance...the dance of DEATH

FinaGlista

Post by FinaGlista » Tue Jul 24, 2018 4:52 pm

Tile skrat manj 2K so tako tako ajde 1,5K se n3kaoo gre samo toliko dobrot zamudis. Razumem pa da ni pahko zbrat toliko modelov. Sej na easy bomo ze prisli pocasi tja.

lord_blackfang

Post by lord_blackfang » Tue Jul 24, 2018 6:17 pm

Še kočijo rabim, pa bo. Je pa 70 funtov kar šok, čeprav je na Knight Titan bazi.
Our crops will wither, our children will die piteous deaths and the sun will be swept from the sky.

FinaGlista

Post by FinaGlista » Tue Jul 24, 2018 8:11 pm

Uf Black coach je tako drag model. Damn, se mi zdi pa kar malo veliko sploh ko ga z kakim ogromnim monsterjom ala Araknarok spider primerjas in je slednji cenejsi.

Marcus

Post by Marcus » Tue Jul 24, 2018 8:15 pm

lord_blackfang wrote:
Tue Jul 24, 2018 6:17 pm
Še kočijo rabim, pa bo. Je pa 70 funtov kar šok, čeprav je na Knight Titan bazi.
Cena Aventisa je tudi moreča. Če bi se vsaj Lord Arkanist dobil v kakšnem drugem kompletu. Moreče.
“Live with honour, die with glory!”

"I wonder, I wonder what would you do? If you had the power to dream any dream you wanted?”

Marcus

Post by Marcus » Wed Jul 25, 2018 11:19 pm

Še dve igri proti Ogrom.

- > Nihalka v prvi igri je bila brutalna. Uspelo mi jo je postisniti preko dveh ogrskih jezdecev, zmaga iniciative, nadaljno v stompo. Moral bi še pogledati, če v drugi potezi nihalka dodatno zareže enote, sredi katerih je končala pot. Tukaj se je dodatnih D6", ki jih je dodal lord Arkanist poznalo.
- > Evokatorji so ogabni, smrtne rane, ki jih ven pumpajo so neverjetne. Podcenjena enota, ki zasenči vse ostale v bukvi.
-> Okrepljena arkanska puščica je super, če vržeš 10 + se spremeni v D6 smrtnih ran.

- > Druga igra je bila besno klanje. Ogri so bili tudi dobra razpršeni, tako, da ni bilo veliko smisla, da bi prožil nihalko.
- > Stompa je pojedla dve enoti 10 Sequitors, preden so jo Evokatorji pokončali. Ena enota Sequitors je bila dodatno priklicana, preko Hammers of Sigmar.
- > Malce bedno, ker v praksi igra pride do tega, če evokatorji lahko ustavijo glavni tank ali pa me tank povozi.
- > FNP je super. Dejansko tuhtam, če bi bilo vredno vzeti Archmag-a zaradi 18" FNP.
“Live with honour, die with glory!”

"I wonder, I wonder what would you do? If you had the power to dream any dream you wanted?”

FinaGlista

Post by FinaGlista » Fri Jul 27, 2018 10:01 pm

Mogoce sem slep samo eno neumno vprasanje ce prvi turn ali celo dlje ne prides na mizo sploh izgubis ali ne, se pravi imas vse v rezervi?

lord_blackfang

Post by lord_blackfang » Fri Jul 27, 2018 10:20 pm

FinaGlista wrote:
Fri Jul 27, 2018 10:01 pm
Mogoce sem slep samo eno neumno vprasanje ce prvi turn ali celo dlje ne prides na mizo sploh izgubis ali ne, se pravi imas vse v rezervi?
Tudi jaz tega ne najdem. Imajo pa posamezne deep strike mehanike ponavadi svoje omejitve, Nighthaunti in Stormcasti lahko npr. dajo v rezervo največ polovico enot, in karkoli ne pride na mizo do začetka četrte runde je uničeno.

Post Reply