ETC 2018 1 -5 AVG

Fantazijska bojna igra z 28mm modeli in D6 kockami. Demonske pošasti in bojne kočije, magija in smodnik, velikani in pritlikavci.

Moderator: Krokz

Krokz

Re: ETC 2018 1 -5 AVG

Post by Krokz » Mon Aug 06, 2018 10:16 am

Tukaj imate razultate: https://tourneykeeper.net/Team/TKTeamle ... px?id=2473

Ni kaj dodati, Hrvatje so nas namahali prvo rundo in potem je bil cilj biti bolje uvrščeni od 40k slovencev :) no, od hrvatov smo bili še vedno boljši, penali so pa od napak v prijavljenih listah in kakšna tudi zaradi prepozno prijavljenih rezultatih. Bom povprašal za uraden break down naših penalov.

Španc, ki je zmagal ESC in bil najboljši v ekipi je igral BH:
585 - Beast Lord, General, Razortusk Chariot, Heavy armour, shield, beast axe, Fatal Folly, Basalt Infusion, Binding Scroll, Talisman of Shielding, Hunting Call
460 - Beast Chieftain, BSB, Raiding Chariot, Heavy Armour, Shield, Beast Axe, Dusk Forged, Alchemist’s Alloy, Dragonfire Gem, Greater Totem Bearer
495 - Soothsayer, 4 spells, Seed of the Dark Forest, Binding Scroll, Wizard Master, Druidism
386 - 37x Mongrel Herd, Spear, Shield, M, C, S, Banner of the Wild Herd
220 - 15x Wildhorn Herd, Throwing Weapons (5+), M, Ambush
200 - 15x Wildhorn Herd, Throwing Weapons (5+), Ambush
104 - 8x Feral Hounds
564 - 6x Minotaurs, Paired Weapons, C, Totem Bearer (Black Wing Totem)
185 - 5x Centaurs, Paired Weapons
100 - 2x1 Razortusk Herd
150 - 5x Gargoyles, Scout
475 - 2x1 Gortach

FinaGlista

Post by FinaGlista » Mon Aug 06, 2018 11:09 am

Danes, ko sem kanček bolj pri sebi, pa, da na hitro malo napišem ;)

Ta ETC je bil meni najboljši čeprav smo fasaili že takoj -6pik in potem na samem turnirju še dodatne -3 pike, se pravi skupaj -9 kar nas je postavili za Hrvate, šmrk.

Glavne točke.

- Marko CAR si, užitek te je bilo gledat, kako si se vsake pike veslil, bravo.

- Rok hvala za dobre peringe, čeprav sam kar dve igri popušil, ko mala deklica, se vidi, da zadnje časa res malo igram in sem v obeh igrah v turn 1 naredil nepopravljivi napaki.

- Jan hvala, da si zbral voljo in nas z zadnjmi močni pripreljal od in do tja ;)

- Pohvala vsem, ki so bili prvič na ETC, če se ne motim: Matej, Filip, Žiga in seveda prej omenjeni Marko, odlično ste se odrezali.

- Vsi moji soigralci so bili TOP igrali smo sproščeno se zabavli, uglavnem to kar je poanta našega hobby-a, čisto drugače, kot na prvih mizah, kjer se nekateri celo goljufa in bili živčni... tak nivo meni pač ni všeč.

Uglavnem komaj čakam na 2019 in ETC Serbija.

liskit

Post by liskit » Mon Aug 06, 2018 12:45 pm

Glej ga puseka....mene pa niti z besedo omenil ni....pa kaj si ti nor ej.....pa kdo je skrbel da niste prvi dan prevec spili...?....kdo je skrbel sa si slabo spal ponoci....?....kdo je prinasal pike takoj za kapetanom.....?.....kdo je itd itd.....pa se ga niti omeni ne.....valda kur.....gleda bogo malo podganco... dajmo jo se z mahnit....mislim...
Ne res turnir superca krasna druzba in super vzdusje.....definitivno sem za naslednje leto v Novem sadu ce bom izbran v ekipo seveda.....😁
Bom mogoce kaj napisal kak so potekali boji ampak mogoce.....hahahhahahah
Uzivajte

FinaGlista

Post by FinaGlista » Mon Aug 06, 2018 2:55 pm

liskit wrote:
Mon Aug 06, 2018 12:45 pm
Glej ga puseka....mene pa niti z besedo omenil ni....pa kaj si ti nor ej.....pa kdo je skrbel da niste prvi dan prevec spili...?....kdo je skrbel sa si slabo spal ponoci....?....kdo je prinasal pike takoj za kapetanom.....?.....kdo je itd itd.....pa se ga niti omeni ne.....valda kur.....gleda bogo malo podganco... dajmo jo se z mahnit....mislim...
Ne res turnir superca krasna druzba in super vzdusje.....definitivno sem za naslednje leto v Novem sadu ce bom izbran v ekipo seveda.....😁
Bom mogoce kaj napisal kak so potekali boji ampak mogoce.....hahahhahahah
Uzivajte
Enkrat podgana VEDNO podgana...

Tudi ti si bila kar ok, nepozabna je bila tvoja poza, ena noga na stolu, druga na tleh, pijan pa ko mavra... vsi smo samo čakali ali boš uspel premaknit figurico in ne past na mizo... epsko je bilo gledat vse skupaj... žal nisi padel, pa drugič :lol:

Krokz

Post by Krokz » Mon Aug 06, 2018 3:09 pm

Al pa ko smo šli zvečer na pir in je rekel, da se bo zrihtal, potem se je pa obleče v pižamo :)

Drgač pa pijan Luka še vedno igra bolje kot Miha. hehe

mcrnigoj

Post by mcrnigoj » Mon Aug 06, 2018 3:13 pm

Fantje, jaz sem malo starejša šola, pa bom vse tisto, kar imam sedaj na koncu za povedati v zvezi z ETC, povedal v bolj uglajeni maniri, torej..

Filip, Jan, Luka, Matej, Miha, Rok, Žiga…najlepša hvala vam za krasno moško družbo in moj najboljši začetek dopusta v vseh letih, odkar se spomnim. Nazadnje sem se imel tako »fajn« mogoče za sedmi ali osmi rojstni dan, ko sem dobil prve plastične vojačke iz Trsta, pa sem potem lahko na domačem borjaču pod krošnjo stare murve uprizoril svojo prvo fantazijsko bitko. Od takrat je minilo že dolgo časa, zagotovo pa vem, da je še bilo v tem življenju, zato se mi ne bo potrebno reinkarnirati, da bi še enkrat podoživel otroštvo :D Skratka, bilo je super, pravzaprav je bil to zame prvi totalen odklop po dolgem času. Hvala vsem še enkrat za vse nasvete, namig, potrpljenje, ki ste ga imel v igrah z mano in seveda za vsako pozitivno spodbudo. Na turnirju sem posnel veliko slik, ker že v sredo začnem preživljati ostanek dopusta v tujini, bom material pregledal in ga dostavil šele po povratku, verjetno konec avgusta. Imejte se še naprej lepo, na dopustu ali v službi, v vsakem primeru pa se veselim ponovnega druženja in novih skupnih 9-th age dogodivščin.

liskit

Post by liskit » Mon Aug 06, 2018 3:39 pm

Jauuu kaj vi pisete....
Da malo razcisti dejstva.....
Prvic....glede pidzame....ce VI nimate stila za modo pol nic ne morem...ni pidzama ampak hlace...navadne crtaste hlace....mislim pidzama....😁
Drugic....glede moje poze pri igra ju.....NITI e krat ni bo tamo da bi lahko padel....sploh ne razumem te trditve...ni res....sploh pa nisem bil pijan....hahahahahah
To da pa igram bolje kot Miha to pa tak vsi vemo...hahahahah.....😎

Krokz

Post by Krokz » Mon Aug 06, 2018 3:55 pm

Luka, mam sliko tvoje fine odprave, tako da bom raj fer in jo ne uploadal :)

Krokz

Post by Krokz » Mon Aug 06, 2018 3:59 pm

Marko, fajn da si se imel lepo kljub temu, da smo te vztrajno metali pod vlak in ti dajali pairinge, ki jih ostali nismo hoteli :)
Brez tebe midva z Lukcom ne bi mogla doseči tako dober rezultat.

FinaGlista

Post by FinaGlista » Mon Aug 06, 2018 4:28 pm

Krokz wrote:
Mon Aug 06, 2018 3:55 pm
Luka, mam sliko tvoje fine odprave, tako da bom raj fer in jo ne uploadal :)
Ha ha, dej bodi chaos in naredi še večji razkol in upload slike gor daj, ker jo HOČEMO in hkrati nočemo, samo genijalno je bilo, ko je tip izjavil, da se bo ZRHITAL, LOL, še sedaj umiram ;)

Ali pa, ko se je slekel in se še na grozo vseh tip prekloni, trebuh do tal, da nam je lepo prah brisal po tleh, oz čistilki delo odžiral, sej, ko bo od debelosti samo še za zakol pa SPET stara zgodba, jaz bom morla njegovo ženko osrečit in to večkrat, bogi sem, samo kot dober prijatel se pač žrtvujem, res kaj mora prenašat revica, pomoje bi lahko bila namesto Anja, raje Marija dobrotnica.

Ko naslednjič pride do tebe naj mi spet kaj speče, da se bom potoložail od vsega, kar si mi povzročil PUJČEK mali.
Last edited by FinaGlista on Mon Aug 06, 2018 4:32 pm, edited 1 time in total.

Post Reply