ETC 2018 1 -5 AVG

Fantazijska bojna igra z 28mm modeli in D6 kockami. Demonske pošasti in bojne kočije, magija in smodnik, velikani in pritlikavci.

Moderator: Krokz

FinaGlista

Re: ETC 2018 1 -5 AVG

Post by FinaGlista » Wed Jun 13, 2018 10:26 pm

Videl v živo zelene ni ravno z naim grbom samo so zelo lepe in super se vidi na njih jim dela fotka krivico.

Krokz

Post by Krokz » Thu Jun 14, 2018 6:50 pm

Sem nas prijavil vseh osem za T9A.

Kar se tiče list pa takole. Deadline je ponavadi en mesec pred dogodkom. Kar trenutno pomeni čez slabe tri tedne. Ker smo reprezentanca, ki ne cilja na neka visoka mesta*, igrajte tisto kar vam paše in v tem uživate. Seveda pa samo teorycrafting ne pove vsega, nekaj kar vam zgleda zabavno lahko postane skrajno mučno igrati, ko po prvih dveh igrah na ETCju ugotoviš, da vsi pometajo s tabo ker je lista nefunkcionalna. Zato probajte dobit čim več iger z listo katero hočete igrati. Neki se dobimo pri Lukcu, neki pa bomo probali še narediti, da se čim več iger dobi.

*vbistvu cilj je lahko enak kot zadnje leto: bit boljši od hrvatov :) za neki se je pa treba borit ane!

Nekaj vas je novih. ETC se igra na pairing. To pomeni, da se bosta obe ekipi odločili proti komu od nasprotnikov igrate. V praksi to izgleda tako, da nikoli ne boste igrali proti nečem čemur ste kontra, in nikoli ne boste igrali proti popolni kontri. Seveda pa je treba paziti, da lista nima preveč konter. Moja recimo ne bo hotela igrati proti Multiple Wound weaponom (ampak kanoni jo pa ne skrbijo!), torej me skribjo samo close combat MWji. Če bomo imeli tri take liste bomo zelo težko pairali proti ekipam, ki bodo imele 2 ali 3 liste z močnimi Multiple Wound weaponi. Malo razmišljajte o temu in ko delate listo: kaj je za vas kontra. Ker tudi, če v listi uživati in vam je fajn, proti kontri nihče ne uživa igrat.

FinaGlista

Post by FinaGlista » Thu Jun 14, 2018 9:59 pm

In tudi od Srbov moramo bi boljši, predvsem pa vsaj HR prehitet ;)

Krokz

Post by Krokz » Mon Jun 18, 2018 1:53 pm

Tournament rules, tudi mape:
https://docs.google.com/document/d/1juO ... ctxzk/edit

Imamo kje WTC liste ali od drugih turnirjev za ETC? Recimo španske qualifaerje ali poljske teamske?

https://drive.google.com/file/d/0B8kphK ... wOGhj/view

FinaGlista

Post by FinaGlista » Mon Jun 18, 2018 2:26 pm

Imamo pod temo o listah sem dodal ce se ne motim.

Post Reply