KMK turnir 11-12 NOV Ljubljana

Fantazijska bojna igra z 28mm modeli in D6 kockami. Demonske pošasti in bojne kočije, magija in smodnik, velikani in pritlikavci.

Moderator: Krokz

FinaGlista

Re: KMK turnir 11-12 NOV Ljubljana

Post by FinaGlista » Sun Nov 12, 2017 10:29 pm

Ekola, pa je mimo KMK, moram rečt, da je kljub nizki udeležbi(čez par tedno naj bi prišla nova edicija), bil TOP turnir, že dolgo se nisem tako zabaval ;)

Igral sem Gobline, kjer človek res uživa, je pa res, da sem bil sila slab, ker vojska nekako ne dopušča napak, jaz pa sem vsako igro kakšno naredil.
Uglavanem predvsem bi se zahvalil Andreju, ki nas vse to omogoča, Primožu, da je za nas odprel Tobačno in pomagal pri vsem in seveda Roku, ki je organiziral vse skupaj, hkrati moram pohvalit tudi pubece, ki so prišli postavljat mize, še bolj pa te, ki so ostali in pomagali pospravit mize, tudi iz drugih sistemov.

Z grenikim priokusom, moram čestita še akhm.... Bajsiju(Luka aka IZADJALEC podganji) za zmago... in Janu, ki je dokazal kaj DE zmorejo v pravih rokah, če se meotim je bil drugi z njmi, pa padel na 3 mesto zaradi paintinga, KAP DOL TAMAL ;)

Krokz

Post by Krokz » Sun Nov 12, 2017 11:12 pm

Se pridružujem predvsem zahvali Piršu, ki vsako leto z nami čemi tam, ko imamo turnir.

Evo rezultate:
Image

Lukec naslednje leto ne sme igrati, al pa bom poskrbel, da končno igra proti dobrim nasprotnikom. :)

Še par slabih slik:
Image
Image
Image

Andrej

Post by Andrej » Sun Nov 12, 2017 11:19 pm

Čestitke vsem, Lukecu še posebno. Sem bil zraven ko je proti Zeljkotu odigral zelo taktično, sicer zgubil milsim da 12-8, ampak ga to očitno ni zmotilo. Vojskica je bila pa sploh fantastična - konverzije, lepo pobarvana, zanimive figure iz drugih "sistemov" ;) Glista, ti si pa očitno v zadnjem času preveč 40K batrepe gledal :P

bk5b

Post by bk5b » Mon Nov 13, 2017 12:07 am

Odličan turnir, odlična organizacija.

Rok, hvala na svemu i nadam se da će biti koji jednodnevni turnir kod vas nakon što izađe nova edicija.

kebab

Post by kebab » Mon Nov 13, 2017 2:21 am

Super prvi KMK zame, zahvale Roku za organizacijo, Primožu, da je bil zraven in Andreju za prostor in malico. Pohvale in zahvale tudi vsem mojim nasprotnikom, ki so trpeli moje jamranje (predvsem Filip P. :)) in mojo napol pobarvano vojsko. Na žalost mi ni uspelo doseči cilja in premagati dolenjca, očitno bi moral prvo igro taktično izgubit :P.

Čestitke tudi Lukcu za zmago in predvsem za odlično zmodelirano/pobarvano vojsko. Čeprav je bilo kar nekaj dobro pobarvbanih vojsk, je njegova po originalnosti enostavno izstopala.

Super turnir, upam, da se ga naslednje leto ponovno udeležim in da bo še več igralcev!

Zigha

Post by Zigha » Tue Nov 14, 2017 12:01 pm

Malo pozno, ampak bom tudi sam pristavil svoje :D

Hvala vsem za prekrasen turnir (tako kot vedno)! Hvala Roku, Primozu in Andreju (ki je poskrbel da nismo bli lacni), ki so prispevali vsak svoj delez za dobro pocutje in gladek potek turnirja. Hvala nasprotnikom, s katerimi sem se zabaval med igranjem igre. Se posebej pa hvala Mihcu, ki nam je priskrbel prenocisce in nas kraljevsko pogostil, res hvala ti (we owe you big time)! :)

Prav tako cestitam vsem "zmagovalcem", se posebej pa Janu, ki je trgal gate z DEji! (za Lukca sem tak slutil, da bo vzel vse taglavne nagrade:D)

Se vidimo naslednjic!:)

Post Reply