24.4.2016 - AoS Turnir v Trstu

Fantazijska bojna igra z 28mm modeli in D6 kockami. Demonske pošasti in bojne kočije, magija in smodnik, velikani in pritlikavci.

Moderator: Krokz

Post Reply
Tenebris

24.4.2016 - AoS Turnir v Trstu

Post by Tenebris » Wed Apr 13, 2016 11:25 am

Pozdravljeni

24.4.2016 je turnir AoS v Trstu.

- 30 točk Azyr
- Zbor ob 10.00
- Začetek ob 10.30
- Vpisnina: 5 Eur
- Tri random scenariji.

- nagrada za najbolše pobarvano vojsko.

Vljudno vabljeni.
Image

Zigha

Re: 24.4.2016 - AoS Turnir v Trstu

Post by Zigha » Wed Apr 13, 2016 4:10 pm

30 pik je standard pri azyrju tam pri vas? Se mi tolko pik zdi glih fajn, da ni preveč modelčkov na mizi pa da si lahko kakega malo boljšega heroja privoščiš.

Jaz, moj brat in dva bratranca bomo v kratkem malo podrobneje sprobali aos pa me zanimajo najboljše opcije, da največ iz igre potegneš.

Tenebris

Post by Tenebris » Wed Apr 13, 2016 4:56 pm

hmm, tako bom rekel

30 pik je dober format ker ti omogoča da igraš tipične enote tvoje vojske oziroma da poskusiš kako redkejšo enoto. Ker je v temu formatu 8 pik max za heroje ti to omogoča enega hitterja in enega casterja/bufferja brez težav, ali enega hudega heroja.

Horde vojske lahko spravijo na mizo tja do sto modelov za te pike, medtem ko elitne armije ala Stormcast se gibajo okoli 30 modelov. Jaz igram par modelov manj in plačam raje za formacijo, da je moj core bolj uporaben.

Za probat je vsekakor, predvsem ker igramo vsakič nove scenarije in so vedno lep challenge.
Image

Zigha

Post by Zigha » Wed Apr 13, 2016 5:25 pm

Tenebris wrote:hmm, tako bom rekel

30 pik je dober format ker ti omogoča da igraš tipične enote tvoje vojske oziroma da poskusiš kako redkejšo enoto. Ker je v temu formatu 8 pik max za heroje ti to omogoča enega hitterja in enega casterja/bufferja brez težav, ali enega hudega heroja.

Horde vojske lahko spravijo na mizo tja do sto modelov za te pike, medtem ko elitne armije ala Stormcast se gibajo okoli 30 modelov. Jaz igram par modelov manj in plačam raje za formacijo, da je moj core bolj uporaben.

Za probat je vsekakor, predvsem ker igramo vsakič nove scenarije in so vedno lep challenge.
Super, hvala za info.

Btw obstaja kak dokument oz stran na netu kjer najdeš vse podrobne formacije za vojske oz rase? Tak da so napisani zraven imen formacij še modelcki, ki to formacijo sestavljajo?

Post Reply