Štajerc iziva

Fantazijska bojna igra z 28mm modeli in D6 kockami. Demonske pošasti in bojne kočije, magija in smodnik, velikani in pritlikavci.

Moderator: Krokz

Post Reply
FinaGlista

Štajerc iziva

Post by FinaGlista » Sat Feb 20, 2016 8:35 pm

Luka nekaj jokca gor in dol...
Na koncu me je nafehtal, da pride k meni v PET in SOB, te dva dneva bi rad igral vsaj 3 igre, vse 3 MORA izgubit, se kdo javi, ki ga bi rad nabrcal v mehki del med nogami v PET(popoldan) ali SOB(zjutraj).

Krokz

Re: Štajerc iziva

Post by Krokz » Sat Feb 20, 2016 8:43 pm

Naslednji vikend?
Veš, da sem jaz skor zmer na voljo v soboto zjutraj, mogoče bom celo v petek popoldan :) sploh za tistga izdajalskega škrata!

FinaGlista

Post by FinaGlista » Sat Feb 20, 2016 9:00 pm

He he, no tako je prav, naj jih faše ;) Gre sa za ta vikend, ki sledi, se pravi: 26 - 27.

FinaGlista

Post by FinaGlista » Sat Feb 27, 2016 2:11 pm

Lukec je prišel polen ponosa v LJ in odšel z zvitim repkom med nogami nazaj.

Možato je premagal Davida, ki je začetnik.

Ko pa se je soočil z lep in FINO Glisto je storil kruto smrt, TK vs Skaven(tokrat legalna lista) 20-0, jokal je kot otrok. Naslednji dan pa ni več upal proti Roku.

liskit

Post by liskit » Sun Jul 31, 2016 9:22 am

Ojla...
včeraj je hrabri, lepi Štajerc ponovno prišel malo v našo prestolnico delat štalo.Ampak ker so se nekateri igraci ( brez imen ) samo to eden gre letos na ETC in drugi se ime rima na PIHA; KIHA itd ( pa ne res ne bomo o tem ) ustrašili in pobegnili na morje in na kmete se je moral Štajerc zadovolit z Velikom Alešom in njegovimi Ogri....Super fight....;)
Aleš je imel taki mali Deathstar sestavljen iz Great Shamanom ( Wildernes z 5 spelli ), Khanom BSB ( ??? ), Shamanom LV1 in 16 Tribesmeni. Pol sta še po igrišču skakala dva Mammoth Hunterje na Tuskerjih ( 3+AS, 5+WS ), 3 Tribesmeni, Top, 2 Kineaterja, velik grozen Rock Auroch in 3 mucice....ni kaj lepa vojska z enim OGROMNIM blokom, ki se ga seveda moji hrabri Bretonnčki niso niti malo ustrašili ( Loed na Pegasiju, Lord na Hipogrifu, BSB na pegasiju, 2 LV2 čarovnici, 2X 8 Realmovcev, 2X5 Kmetov na konjih, 2X30 Kmetov in 2X4 Pegasiji ). Moj lord na Hipogrifu se je lovil z enim od Mammoth Hunterjev in sta se grdo sledala med tem ko so se Pegasiji sprehodli naprej. Ene mi napade z Kineaterjem in Topom ( kočija ) kjer vzdržim in celo zmagam, druge pa napade z ROCKIJEM...;)....gre skoz in se zaleti v 30 pogumnih Kmetov. Cobi v tazadnjo Lorda na Pegasiju, ki ga sprve ubije...;)....potem se še malo premikava in gledava...Višek igre je bil potem ko je on meni napadel Kmete z njegovim Deathstrom v flank ( mi jih seveda vse potamani ampak ni zbezal dovolj daleč ) in je dobil v tazadnjo eno konjenico, v en flank BSB na Pegasiju in v drugi flank Lorda na Pegasiju....joj joj jojjjjj......Lord na Pegiju je sam vrgel ven 6-7 ogrov pol pa še vsi ostali 1-3 in ga tako Braknem in pohodim. Seveda mi poda takoj rokico in sva zaključila....BUHAHAHAHA BUHAHAHHA
Ni kaj igra je bila res super in se že veselim na naslednji obisk naše prestolnice......UŽIVAJTE do naslednjič......PIČKICEEEE
PEACE...

Painted

Post by Painted » Sun Jul 31, 2016 1:55 pm

liskit wrote: ...16 Tribesmeni....
14 Tribesmeni :)
liskit wrote: ... dva Mammoth Hunterje na Tuskerjih ( 3+AS, 5+WS ),
2+AS :)
liskit wrote: druge pa napade z ROCKIJEM...;)....gre skoz in se zaleti v 30 pogumnih Kmetov. Cobi v tazadnjo Lorda na Pegasiju, ki ga sprve ubije...;)
Ma ubili so ga Kmetje ane, s 6 to wound :) Pa narobe sva igrala ker nimajo Leathal Strike proti monsterjem, tako da je mogoče še vedno živ. :)
liskit wrote: ....potem se še malo premikava in gledava...Višek igre je bil potem ko je on meni napadel Kmete z njegovim Deathstrom v flank ( mi jih seveda vse potamani ampak ni zbezal dovolj daleč )
No, lagat pa res ni treba, nisem nič bežal ampak sem potel priletet še pegazom v flank, da bi dobil še en combat. 7 sem rabu pa nisem dobu. Treba je vedt da sem v tem trenutku vidu vse rdeče od splošnega (ne)klanja. Lukec ni do takrat niti ene starvi pochargal, samo jest sem bil za to da se v close combatu pomeniva. :P Če bi še enkrat igral bi isto storil :)
We exist to cease.

FinaGlista

Post by FinaGlista » Sun Jul 31, 2016 4:55 pm

Neeeeeeeeeeeeeeee, Aleš, zakaj'??? Veš kok se bo zdej spet napihoval, da je zmagal nekoga iz prestolnice, o bože mili...

liskit

Post by liskit » Sun Jul 31, 2016 5:03 pm

No ja to da nisem nic pochargal gluh ni res.....v prvi rundi so hoteli pegasiji v 3 ogre pa si zbezal...:)
Drugace pa Glistica brez sktbi...nic se ne bom npihoval...samo tebe bom RAZTURAL pa je to to.... 8-)

FinaGlista

Post by FinaGlista » Sun Jul 31, 2016 7:10 pm

Jao, mene ne bos nikoli, sej ves kako se najini boji koncajo :-)

Post Reply