Big faq 2018

Najpopularnejša strateška namizna bojna igra. Uporablja 28mm modele, D6 kocke in se odvija v daljni prihodnosti vesolja, kjer imperij človeštva klone pod silami demonov, nezemljanov in heretikov.

Moderators: ibzsabre, Darkangel

ibzsabre

Re: Big faq 2018

Post by ibzsabre » Thu Oct 04, 2018 2:51 pm

ja saj je pametno da so sli najprej v easy opcijo, pa se lahko kasneje kaj ojaca. Morda -1 to hit, razen ce imas kaj, vsekakor je posrecen koncept da ni ocitno ali hoces iti prvi ali drugi. Je pa res da je ta GW cisto nov.. dejansko poiskus balansiranja, ne vem kaj se dogaja.
FinaGlista wrote:
Thu Oct 04, 2018 9:48 am
Uglavnem sem ZELO vessel, da me je Klemen preprčila in sem ostal v 40K(sem skoraj nehal) in, da GW resnično gleda kaj se dogaja na sceni in ne le to tudi ukrepa, novi GW je to kar sem od nekdaj sanjal.
ej ej, ne mores sedaj te krivde meni naprtit :lol:

KiP

Post by KiP » Tue Oct 23, 2018 1:45 pm

No, kar je meni všeč, da ne moreš s keyword-om "imperium" recimo, v battalion ruknit assassina (ali kaj drugega). Sedaj, no tudi že prej, ni bilo dovolj samo "imperium". Sedaj pa lahko dodaš assassina kot vangard, ampak itak zato ne dobiš +1 CP, a tega zaenkrat battlescribe ne podpira. Podpira pa, da ga dodaš v battalion kot elito brez problema. ;)
The duty of the Emperor's defence does not end at the walls of the Imperial Palace.

- Captain-General Trajann Valoris

KiP

Post by KiP » Tue Oct 23, 2018 1:48 pm

ibzsabre wrote:
Thu Oct 04, 2018 2:51 pm
ja saj je pametno da so sli najprej v easy opcijo, pa se lahko kasneje kaj ojaca. Morda -1 to hit, razen ce imas kaj, vsekakor je posrecen koncept da ni ocitno ali hoces iti prvi ali drugi. Je pa res da je ta GW cisto nov.. dejansko poiskus balansiranja, ne vem kaj se dogaja.
FinaGlista wrote:
Thu Oct 04, 2018 9:48 am
Uglavnem sem ZELO vessel, da me je Klemen preprčila in sem ostal v 40K(sem skoraj nehal) in, da GW resnično gleda kaj se dogaja na sceni in ne le to tudi ukrepa, novi GW je to kar sem od nekdaj sanjal.
ej ej, ne mores sedaj te krivde meni naprtit :lol:

ah, Klemen sam probleme delaš! :)

A veste, recimo, cover save za nekatere nič ne pomeni, recimo za tiste kateri pa imajo na primer 2+ osnovni save, potem dobijo še en modifajer gor in začnejo odštevat od 1 namesto od 2. To pa se že pozna! Adeptus Custodes, kdo? ;) (moji se trenutno nahajajo v Ansfeldnu v GLS poslovalnici, yupiii ;) )

Definitivno predrago in ja, seveda -1 to hit bi bilo veliko bolje, a po svoje malček ne fluffy... :)
The duty of the Emperor's defence does not end at the walls of the Imperial Palace.

KiP

Post by KiP » Tue Oct 23, 2018 1:59 pm

Pa še nekaj, jaz sem očitno narobe uporabljal assassina zaradi "imperium" sem ga tlačil povsod, to pa ni prav.

Post Reply