Turnir 23.9. Nedelja Tobačna

Najpopularnejša strateška namizna bojna igra. Uporablja 28mm modele, D6 kocke in se odvija v daljni prihodnosti vesolja, kjer imperij človeštva klone pod silami demonov, nezemljanov in heretikov.

Moderators: ibzsabre, Darkangel

KiP

Re: Turnir 23.9. Nedelja Tobačna

Post by KiP » Tue Sep 25, 2018 11:35 am

Eh, glej, če jih bodo jih bodo, če ne pa ne. Mene ne tangira! Osebno mi je pomembno, da se igra odigra po pravilih, potem pa mi je vseeno če zgubim ali zmagam. Tako je to pri meni! :)
The duty of the Emperor's defence does not end at the walls of the Imperial Palace.

- Captain-General Trajann Valoris

Darkangel

Post by Darkangel » Tue Sep 25, 2018 11:39 pm

Cez 4 mesece bi nardili turnir dvojic, 990 ali pa 1000 pik na igralca! A smo za?
No expansion without equilibrium.
No conquest without control.

Pursue success in serenity.

And service to the tau'va.

generalsava-žan

Post by generalsava-žan » Wed Sep 26, 2018 12:11 am

Jaz sem za
Peace Through Superior Firepower.

MrZombie

Post by MrZombie » Wed Sep 26, 2018 9:39 am

Ja itaq! Sem za. :)

kirhit

Post by kirhit » Wed Sep 26, 2018 3:16 pm

To bi pa se jaz sla, ce se bi kdo nasel, ki bi imel za par nekoga, ki igra nekaj kaoticnega, ampak nima kaj dost pojma o igri :?

(no, al pa ce bo sucajno Bojan frej in ne bo igral v paru s Klemnom, obviously :P )

KiP

Post by KiP » Wed Sep 26, 2018 3:46 pm

Bonton tekmovanja v dvojicah - WIP:

1. Na turnir prideš stuširan in sveže oblečen (predvsem naj bo polagana pozornost na nogavice in srajco/majčko, ipd). Uporabi ustno vodico in deodorant! Prihod na turnir direktno iz kakšnega žura, poroke, sedmine ali kakšnega drugačnega družabnega dogodka naj bo pogojen s prvim stavkom prve točke.

2. V denarnici imaš vsaj toliko denarja kot sotekmovalec, da boš lahko častil tudi sam kakšno rundo. Če te časti nasprotnik ali kakšen prijatelj - gledalec, vedno omeniš tudi svojega sotekmovalca, saj tudi on rad kaj spije.

3. Za kosilo se izbere takšna hrana, katera nima premočnega vonja in deluje blagodejno na organ voha, razen če smrdi nasprotniku potem sta oba obvezna naročiti takšno hrano! Zmaga ima prednost! Na pozabite, nekatera hrana povzroča vetrove, te se izogibajte, razen če imata čepke za nos, nasprotnika pa ne!! Potem je to dovoljeno in celo koristno za team!

4. Zbadanje med seboj in zbadanje nasprotnika je dovoljeno, vendar se izogibajmo osebnih tem. Sodniki, nasprotnikova domača žival, Grenlandija in pršice so dovoljena tema za norčevanje.

5. Magnus je kriv! To naj bo jasno in o tem se lahko razpravlja, le če razpravljalca predhodno ugotovita, da je prvi stavek pete točke sveta resnica!

6. Roza majčko, lahko nosi le Glista, za vse ostale je to prepovedano, saj kopirati originalnosti ni smiselno in je v bistvu brez veze.

Prosim, dopišite!! ;) :) :)
The duty of the Emperor's defence does not end at the walls of the Imperial Palace.

- Captain-General Trajann Valoris

Darkangel

Post by Darkangel » Wed Sep 26, 2018 3:56 pm

Pod tocko 5. Naj povem da kot sodnik pac moram imeti prav, moja razsodba se pa glasi nekako takole

MAGNUS DID NOTHING WRONG!!!!
No expansion without equilibrium.
No conquest without control.

Pursue success in serenity.

And service to the tau'va.

FinaGlista

Post by FinaGlista » Wed Sep 26, 2018 4:50 pm

Glavna je 6 točka, ostalo pa ni važno ;)

generalsava-žan

Post by generalsava-žan » Wed Sep 26, 2018 9:31 pm

Žalostno je videti, kako nizko so padli sodniki, da verjamejo lažnim novicem. Vsi vemo, da je Magnus kriv!!!!!!!!
Peace Through Superior Firepower.

Marcus

Post by Marcus » Wed Sep 26, 2018 10:22 pm

Spejs Wufs so spet na delu. :lol:
“All things fade and quickly turn to myth.”

“Without change, something sleeps inside us, and seldom awakens. The sleeper must awaken.“

Locked