Kill team

Najpopularnejša strateška namizna bojna igra. Uporablja 28mm modele, D6 kocke in se odvija v daljni prihodnosti vesolja, kjer imperij človeštva klone pod silami demonov, nezemljanov in heretikov.

Moderators: ibzsabre, Darkangel

lord_blackfang

Re: Kill team

Post by lord_blackfang » Sat Sep 01, 2018 8:57 pm

Bi probal. 10 stričkov lahko najdem skoraj za vsako vojsko. Default so orki.

Ravnokar sem prinesel domov kill zone deathworld forest, sicer je moja motivacija za nakup le poceni alien teren ampak igralna plata je zraven.
Our crops will wither, our children will die piteous deaths and the sun will be swept from the sky.
- Tom Kirby, CEO of Games Workshop, 2014 Annual Report Preamble

Marcus

Post by Marcus » Sat Sep 01, 2018 9:14 pm

Fino bi bilo če bi se nas nabralo okrog 5 nakar lahko gremo eno mini kampanjo. Sicer nisem šel čez pravilnik, vendar predvidevam, da imajo nekaj podobnega kot War for Armageddon. Kdo prvi v kampanji zbere 12 pik zmaga. V praksi se je to pri nas obneslo z 4 -5 igrami, kar je dosti realno, tako, da tudi če interes pade se zadevo da pripeljati do konca. Vsaj tako bi jaz planiral, če bo zanimanje. Če se klet v Luknji v bližnji prihodnosti sprazni pa se bo najbrž dalo odigrati tudi med tednom (petkih v mojem primeru), sobote pa so tako opcijsko za večje in "resne" igre.

Ima kdo kakšen drug predlog?
“All things fade and quickly turn to myth.”

“Without change, something sleeps inside us, and seldom awakens. The sleeper must awaken.“

Marcus

Post by Marcus » Mon Sep 03, 2018 8:13 am

Kill Team: Rouge Trader bo septembra. Tako, da se bodo pojavili RT v kampanji. Predvidevam, da bo kasneje Warhammer Quest: BF dodal tudi kakšene karakterje ali profile za KT format.

- Edit: Luknja naj bi začela z kampanjo septembra, več informacij sledi.
“All things fade and quickly turn to myth.”

“Without change, something sleeps inside us, and seldom awakens. The sleeper must awaken.“

Post Reply