Team Slovenia ETC

Najpopularnejša strateška namizna bojna igra. Uporablja 28mm modele, D6 kocke in se odvija v daljni prihodnosti vesolja, kjer imperij človeštva klone pod silami demonov, nezemljanov in heretikov.

Moderators: ibzsabre, Darkangel

ibzsabre

Re: Team Slovenia ETC

Post by ibzsabre » Fri Jul 06, 2018 10:03 pm

FinaGlista wrote:
Fri Jul 06, 2018 9:50 pm
Samo zna bit pa malo grdo do drugih ker jih boste izstrelili v vrh, da ne bo kdo rekel da ste se dogovorili.
ah, ne pretiravat, ni grdo. Grdo bi bilo v primeru da se mi zmenimo z njimi in nalasc igramo slabo. Kot stoji, mislim da kogarkoli bi mi fasali na random, bi ga izstrelili v vrh in oni imajo odlicne sanse da zmagajo prvo rundo. povedano drugace, ce hocejo priti v top5, to pomeni da jih caka 5 res grdih in tezkih iger z tier 1 kalibri, Nem, Pol, Rus, Usa, ipd.. ce pa pregazijo vse tisto in koncajo na vrhu, se pa nihce niti ne bo spomnil s kom so sli na zacetku.

PS aja sem pozabil ker sem direkt Dejanu ze komentiral.. ampak EPIC CLIP!!!

Darkangel

Post by Darkangel » Fri Jul 06, 2018 10:14 pm

Ma point je sam v tem da pokazemo da se ne bojimo nikogar! + pa so novi kontakti
No expansion without equilibrium.
No conquest without control.

Pursue success in serenity.

And service to the tau'va.

KiP

Post by KiP » Fri Jul 06, 2018 11:56 pm

Žal mi je, da me ni zraven! Next year!
The duty of the Emperor's defence does not end at the walls of the Imperial Palace.

- Captain-General Trajann Valoris

FinaGlista

Post by FinaGlista » Sat Jul 07, 2018 10:58 am

KiP wrote:
Fri Jul 06, 2018 11:56 pm
Jaz bi tudi sel morda naslednje leto.

Darkangel

Post by Darkangel » Sat Jul 07, 2018 12:02 pm

FinaGlista wrote:
Sat Jul 07, 2018 10:58 am
KiP wrote:
Fri Jul 06, 2018 11:56 pm
Jaz bi tudi sel morda naslednje leto.
Naslednje leto je v novem sadu kar je tudi blizu :) tako da se lah zmenimo :)

Civi

Post by Civi » Sat Jul 07, 2018 3:22 pm

Zakon clip :-D

Glede italjnov pa mi je bolj všeč, da bojo oni nas na podn poteptali in bomo meli same na izi igre :-D

Novi Sad? Zakon! Jaz sem ziher za :-D
Let no bit go unused! Let no model go unconverted!

Andrej

Post by Andrej » Sat Jul 07, 2018 9:21 pm

Super da je veliko interesa že za drugo leto, ko bo verjetno tudi več kandidatov za ekipo. Glede na zanimanje, bi se lahko že letos dogovrili na kakšen način se bo oblikovala ekipa, da ne bo hude krvi drugo leto oziroma prerekanja glede sestave.

Darkangel

Post by Darkangel » Sat Jul 07, 2018 9:53 pm

Andrej wrote:
Sat Jul 07, 2018 9:21 pm
Super da je veliko interesa že za drugo leto, ko bo verjetno tudi več kandidatov za ekipo. Glede na zanimanje, bi se lahko že letos dogovrili na kakšen način se bo oblikovala ekipa, da ne bo hude krvi drugo leto oziroma prerekanja glede sestave.
se strinjam... dejmo pa najprej speljat tale ETC, in od septembra naprej bomo začeli delat na naslednjem letu... bo tko najbolje najbrž :)

Andrej

Post by Andrej » Tue Aug 07, 2018 6:39 pm

Kot sem predlagal začetek julija bi še enkrat načel tole temo glede sestave ETC ekipe za naslednje leto. Predvsem zato, da ne bo hude krvi - če določimo dejavnike že sedaj, bodo pogoji za vse enaki. Na primer, pred leti smo imeli v fantasiju lestvico štirih domačih turnirjev, ki so se seštevali. Večji kot je bil turnir, več točk je prinesel. K skupnemu seštevku so štele tudi uvrstive na tujih turnirjih, ampak samo uvrstitve v top 5 ali 10 se mi zdi, kako točno smo jih ovrednotili se ne spomin točno. Najboljših osem igralcev, ki so imeli željo sodelovat je tako prišlo v ekipo. V FOWju je bil na podoben način izbran oziroma izvoljen kapetan. On je nato v ekipo povabil drugega člana, nato sta skupaj izbrala tretjega in tako naprej... Ta pristop je mogoče malce bolj subjektiven, kot lestvica ampak bistvo je, da bi to morali predebatirati čim prej. Sploh če bomo za kvalifikacije izbrali štiri domače turnirje, priprave na ETC pa se začnejo že spomladi.

KiP

Post by KiP » Tue Aug 07, 2018 6:51 pm

Andrej wrote:
Tue Aug 07, 2018 6:39 pm
Kot sem predlagal začetek julija bi še enkrat načel tole temo glede sestave ETC ekipe za naslednje leto. Predvsem zato, da ne bo hude krvi - če določimo dejavnike že sedaj, bodo pogoji za vse enaki. Na primer, pred leti smo imeli v fantasiju lestvico štirih domačih turnirjev, ki so se seštevali. Večji kot je bil turnir, več točk je prinesel. K skupnemu seštevku so štele tudi uvrstive na tujih turnirjih, ampak samo uvrstitve v top 5 ali 10 se mi zdi, kako točno smo jih ovrednotili se ne spomin točno. Najboljših osem igralcev, ki so imeli željo sodelovat je tako prišlo v ekipo. V FOWju je bil na podoben način izbran oziroma izvoljen kapetan. On je nato v ekipo povabil drugega člana, nato sta skupaj izbrala tretjega in tako naprej... Ta pristop je mogoče malce bolj subjektiven, kot lestvica ampak bistvo je, da bi to morali predebatirati čim prej. Sploh če bomo za kvalifikacije izbrali štiri domače turnirje, priprave na ETC pa se začnejo že spomladi.
Seveda, kot vedno, dobro razmišljanje s strani Andreja!

Bi pa samo dodal, da je potrebno vzeti s seboj tudi vojske katere dejansko lahko kaj naredijo, seveda, če se gre kompetitivno na ETC, če pa ne, je pa tako vseeno. Bi pa dal prednost igralcem, kateri se udeležujejo turnirjev, oz. ki dejansko igrajo 40k tudi izven turnirjev.
Last edited by KiP on Tue Aug 07, 2018 6:52 pm, edited 1 time in total.
The duty of the Emperor's defence does not end at the walls of the Imperial Palace.

- Captain-General Trajann Valoris

Post Reply