War for armagedon?

Najpopularnejša strateška namizna bojna igra. Uporablja 28mm modele, D6 kocke in se odvija v daljni prihodnosti vesolja, kjer imperij človeštva klone pod silami demonov, nezemljanov in heretikov.

Moderator: ibzsabre

Hawock

War for armagedon?

Post by Hawock » Mon Jun 18, 2018 11:22 am

Nevem, če je kdo opazil, da so vsi modeli guardsmenov, razen Kadijcev in Katachanov na GW po novem No longer awailable in Sold outh online. Po netu so krožile neke govorice o novem modelu Ghazghull Thraka. Je možno, da bodo naredili naslednji War for armagedon (mislim da bi bil 4I?) in relesali nove modele za Armegedon steel legion in orke?

Lukna

Re: War for armagedon?

Post by Lukna » Tue Jun 19, 2018 5:21 pm

Vsi modeli razen Cadian in Catachan so bli resin/metal. Te pocasi ukinjajo in jih obcasno ponujajo v Legends made to order formatu.
IG rabijo nek overhaul in pomoje bojo naredili en bolj 40kish regiment (steel legion: mogoče). Cadio so itak v fluffu sesipal tako da ne pricakujem nadaljnega direktnega supporta. (seveda bodo igrlaci lahko sami tudi morebitne nove tanke etc, barvali v Cadian barvah)

Drugace pa so trenutno izsli ze vsi codexi razen Orki, space wolves, Khorne in Genestealers Cult.

O War for Armageddon je nekaj tudi v Junijskem WDju
I have seen the narrow survival path that is all that stands between humanity and extinction and this is the way it must begin.
The Emperor at the last church on Terra.

Hawock

Post by Hawock » Tue Jun 19, 2018 8:20 pm

Se pravi če razumem za Kadijo ne bo novih modelov, kar je očitno, posodobljena pravila in obstoječi modeli pa bodo še na voljo tudi recimo z naslednjo edicijo? Ali obstaja možnost da bodo recimo kod Krieg pristali na forge worldu in v njihovih knjigah?

Darkangel

Post by Darkangel » Tue Jun 19, 2018 8:39 pm

Dude cadia has fallen :)
No expansion without equilibrium.
No conquest without control.

Pursue success in serenity.

And service to the tau'va.

Hawock

Post by Hawock » Tue Jun 19, 2018 9:48 pm

NEIN! Vem, vem, samo po flufu je dovolj Kadijcev ušlo s planeta in v codexu piše: A whole generations of Shock Troppers are born, raised and trained on routes to battle zones and soldiers from other worlds are trained and introduced to their ranks. :)
Saj ni panike, dokler bodo podosabljali pravila, samo po pravici me je malo stisnilo, glede na to, da sem začel igrati z 8o da bi pa sedaj čez 2,3 leta postala voska nepodprta s strani GWa.

Darkangel

Post by Darkangel » Tue Jun 19, 2018 11:55 pm

Js sm za vallhalane

Hawock

Post by Hawock » Wed Jun 20, 2018 10:38 am

Super.
A zaradi fluffa/ videza figur, a zato, ker lahko streljajo tudi enote ki so v CC? in tvegajo lastne žrtve :)

FinaGlista

Post by FinaGlista » Wed Jun 20, 2018 11:57 am

Pomoje je ocitno, da GW ubija stare vojske.
V fantasy svetu so vse oz bodo vse stare menjale nove.
V 40K pa se to tudi pocasi vidi ze razlika star marinec vs primaris vse pove. Veliko stvati je direct order only... bi upal trdit, da 40K caka podobna zgodba.

lord_blackfang

Post by lord_blackfang » Wed Jun 20, 2018 1:16 pm

Tudi jaz sem tako mislil, ampak v 40k so izpustili najbolj očitno priložnost za združevanje/opuščanje starih eldarjev. Po mojem so 40k vojske varne, razen starih marincev.

V AoS so tudi repackali v novo embalažo marsikaj, kar sem pričakoval, da bo izginilo. So pa ene stvari na čakanju, preden jih vključijo v nove factione.
Our crops will wither, our children will die piteous deaths and the sun will be swept from the sky.
- Tom Kirby, CEO of Games Workshop, 2014 Annual Report Preamble

Darkangel

Post by Darkangel » Wed Jun 20, 2018 1:30 pm

Hawock wrote:
Wed Jun 20, 2018 10:38 am
Super.
A zaradi fluffa/ videza figur, a zato, ker lahko streljajo tudi enote ki so v CC? in tvegajo lastne žrtve :)
Fluff med vsem najbolj! Pa ker bojo dobr zgledali zraven mojih wolfov :)

Post Reply