40k piknik maj!

Najpopularnejša strateška namizna bojna igra. Uporablja 28mm modele, D6 kocke in se odvija v daljni prihodnosti vesolja, kjer imperij človeštva klone pod silami demonov, nezemljanov in heretikov.

Moderator: ibzsabre

Andrej

Re: 40k piknik maj!

Post by Andrej » Sat Apr 21, 2018 9:45 pm

Se strinjam, lahko igram Imperium, ki je pobarvan ali pa Orke - niso pobarvani...

Darkangel

Post by Darkangel » Sat Apr 21, 2018 10:18 pm

Hja jaz zaenkrat lahko fieldam do 7000tau al pa 2k chaos al pa 1200 marincev! Tako da ce hoces orkce lah komot odigramo z nepobarvanimi! Ker mislim da imperija bo vec kot dobolj (zan, miki, blaž in se kdo) xenos pa js lah dam tau pa james nide bojan mislim da lahko fielda ali ali ali :)! Fajn bi blo ce bi tut eazy-o pripeljal kaj black templatjev! Vazno bo pa hecat se pa kej zara pojest :)
No expansion without equilibrium.
No conquest without control.

Pursue success in serenity.

And service to the tau'va.

ibzsabre

Post by ibzsabre » Sat Apr 21, 2018 10:24 pm

jaz mocno glasujem za pofarbano. ze tak je apoc zmeden, ce so enote sive je se hujse..

pa pozdravljam iniciativo, z veseljem pridem. apoc ali kar drugega..

Darkangel

Post by Darkangel » Sat Apr 21, 2018 10:29 pm

ibzsabre wrote:
Sat Apr 21, 2018 10:24 pm
jaz mocno glasujem za pofarbano. ze tak je apoc zmeden, ce so enote sive je se hujse..

pa pozdravljam iniciativo, z veseljem pridem. apoc ali kar drugega..
Pobarvano je sicer cool ampak potem lah jaz in ti fieldava T’au proti 10k pik imperija (kar me sicer ne moti) should be fun 😄

Andrej

Post by Andrej » Sat Apr 21, 2018 10:58 pm

Kar se mene tiče, se čisto prepuščam organizatorju - v glavnem Dejan, sporoči kaj prinesem s sabo in ob kateri uri pridem. Lahko špilam tudi s tvojimi Taui, če ti jih ni škoda ;)

Aja, lahko pa naredimo dve mizi apoca - tau vs imperij ter imperij vs chaos. Verjetno bi šlo tut hitreje in bi bilo malce manj kaotično.

In seveda sporoči, če pripravim kakšno solato :)

Darkangel

Post by Darkangel » Sat Apr 21, 2018 11:40 pm

Andrej wrote:
Sat Apr 21, 2018 10:58 pm
Kar se mene tiče, se čisto prepuščam organizatorju - v glavnem Dejan, sporoči kaj prinesem s sabo in ob kateri uri pridem. Lahko špilam tudi s tvojimi Taui, če ti jih ni škoda ;)

Aja, lahko pa naredimo dve mizi apoca - tau vs imperij ter imperij vs chaos. Verjetno bi šlo tut hitreje in bi bilo malce manj kaotično.

In seveda sporoči, če pripravim kakšno solato :)
Meni je vseeno kako igramo lahko sem tudi samo narrator in mecem not warp storme in drugacne bomboncke! Za solato komot! Pa tudi ce ae da sposodit kaksno posodo za meso (tisto veliko rosfrajno iz gostiln bo super) za zacetek bi blo fajn da se potrdi folk za 19.5. Da lahko malo zracunamo kaj in kako :)

P.s.: andrej ce hoces lah komot odstopim tudi doloceno stevilo pik T’au da jih igras :) sam knjigi ti moram posodit da vidis malo kaj bi mel :)

blazo

Post by blazo » Sun Apr 22, 2018 9:57 pm

Mojih 6000+ pofarbanih Necronov zelo verjetno lahko pride.
Že zdej pa vem, da bo ob vseh teh pikah zmešnjava na kubik. :D

Darkangel

Post by Darkangel » Mon Apr 23, 2018 9:57 am

Sej lahko pa igramo 1500 na cloveka?

ibzsabre

Post by ibzsabre » Tue Apr 24, 2018 8:57 am

ok ce povzamem, je stanje tako, mamo 8 interesantov: Darkangel, Miki, Andrej, Jaz, Papaork, Bojan, Zan in Blaz. Mislim da glede na to da je tukaj par tezkokategornikov po pikah, mamo komot apoc taksne velikosti da ga niti priblizno ne koncamo - kot je tradicija.

Okoli datuma, 19.5. (sobota) je vsem ok? Ob 9ih je prezgodaj ali bi slo? Darkangel sporoci a pride kdo prej pomagat kaj postavljat. Sklepam da je treba teren se pripeljat? Boris, bi lahko ti pripeljal par skatel iz Guncelj? Pa Darkangel daj lokacijo napisi, da bomo vedeli.

Jaz kuhal ravno ne bi kaj, dam pa z veseljem denar, oz. pripeljem kaj pijace (Sokovi, pivo). Boste mel vsi vec od tega.

Glede pik pa ce spilamo 6k pik na stran, ima vsak 1.500 in se lepo izide. Ce bi sel se kdo, se pa itak komot vkljuci. Ce bi sli xenos vs imperium imamo lahko
xeno: Darkangel, Bojan, Papaork, Blaz
imperium: Miki, jaz, Andrej, Zan

Kako se vam zdi? Ce bi kdo karkoli menjal naj napise, ce bi kdo naredil kaksno presenecenje (ie DarkAngel prinese chaos namesto tau in napade VSE) je zelo zazeljeno, ce se kdo pride, itak komot. Kljucno je samo da deluje rostilj + pivo ostala kolaterala je sprejemljiva :lol:

Miki

Post by Miki » Tue Apr 24, 2018 9:10 am

Sliši se super :)

Post Reply