ETC v Zagrebu

Najpopularnejša strateška namizna bojna igra. Uporablja 28mm modele, D6 kocke in se odvija v daljni prihodnosti vesolja, kjer imperij človeštva klone pod silami demonov, nezemljanov in heretikov.

Moderator: ibzsabre

Darkangel

Re: ETC v Zagrebu

Post by Darkangel » Mon Apr 30, 2018 3:20 pm

blazo wrote:
Mon Apr 30, 2018 10:54 am
PapaOrk wrote:
Mon Apr 30, 2018 8:05 am
a to pomeni, da bi posodil vojsko ali bi utegnil iti igrat.
Saj veš, da vojakov ne posojam. :)
To pomeni, da grem jaz z vami, če me vzamete.

Za Necrone sem 100%, da lahko sestavim uporabno listo (manjkajo mi samo C'tani), mogoče celo z marinci, Tyranidov imam pa komaj malo čez 2000 pik.
Mam dva c’tana samo nepobarvana! Lahko posodim ampak ne vem ce bi mi uspelo pobarvati
No expansion without equilibrium.
No conquest without control.

Pursue success in serenity.

And service to the tau'va.

Darkangel

Post by Darkangel » Mon Apr 30, 2018 3:42 pm

Kar se vsega napisanega tice bi vseeno blo fajn da mamo in necrone in tau pa tudi nide! Kaksen chaos bi mogoce bil fajn ali pa eldarji! Ig so must have! Kaksna tank commander lista Filip?

Ceprav zdaj nas je 8! Nekako sem racunal da bi uspel spravit skupaj necrone samo jih najbrz ne bom uspel! Tako da mislim da pa vseeno imamo kar solidno ekipo in ne gremo tja za okras :)

Bionidz

Post by Bionidz » Mon Apr 30, 2018 4:13 pm

Jzt se nagibam v pure ig, balancirana lista, casa bom imel da pobarvam samo eno vosjko tak da bi blo fajn vedt kaj uzet cimprej, nide sm igral do sedaj so mi usec sam nekak cutim da mi IGji nebojo slabo sli , more dakka, and dakkaisgood :)

Andrej

Post by Andrej » Mon Apr 30, 2018 6:58 pm

Tako da mislim da pa vseeno imamo kar solidno ekipo in ne gremo tja za okras
Kapetansko - za moralo ;) Jaz bom vesel že če bomo dejansko šli v Zagreb :mrgreen:

PapaOrk

Post by PapaOrk » Mon Apr 30, 2018 7:16 pm

Andrej ima najlepše Ig-je tako da se jaz odpovem Igjem.
Blaž bi imel potem nekrone, ker bo imel najlepše pobarvano vojsko v tem primeru:)
Enega kovinskega ctana imamo tudi v Guncljah od kolega nepobarvanega. Če mu ga kdo lepo pobarva ne bo imel nič proti:)
Jaz imam lahko orke in sestrice potem. No pa daemone, če ne bo treba vsega na novo kupit.

PapaOrk

Post by PapaOrk » Mon Apr 30, 2018 7:58 pm

Še nekaj kaj je z Bojanom? Klemen lahko prosim preveriš če utegne it?

PapaOrk

Post by PapaOrk » Thu May 03, 2018 1:02 pm

Jaz bom lahko tudi z Orki.

ibzsabre

Post by ibzsabre » Thu May 03, 2018 1:48 pm

darkangel - ja vidis to pa je zoprno, jaz imam tudi samo tau vojske dovolj da jo fieldam na ETC. lahko skombinirava DA, jaz imam tam nekaj motorjev katere bi lahko sorazmerno hitro pofarbal?

Bojan je pa rekel da letos ne gre. Saj po moje lurka to temo, lahko kaj vec napise. Morda komu drugemu uspe prepricat, meni ni ratalo ;)

FinaGlista

Post by FinaGlista » Thu May 03, 2018 2:04 pm

Mogoče če vas ne moti bi skupaj s Fantasy aka 9 age naredili kak gaming day, recimo kako SOB ali NED, pa bi če nas bo neparno v Fantasy jaz malo z vami povadil, če vam kdo manjka, sploh sedaj, ko imam končno nov codex za DE in je JAKO fin ;)?

Darkangel

Post by Darkangel » Thu May 03, 2018 2:06 pm

ibzsabre wrote:
Thu May 03, 2018 1:48 pm
darkangel - ja vidis to pa je zoprno, jaz imam tudi samo tau vojske dovolj da jo fieldam na ETC. lahko skombinirava DA, jaz imam tam nekaj motorjev katere bi lahko sorazmerno hitro pofarbal?

Bojan je pa rekel da letos ne gre. Saj po moje lurka to temo, lahko kaj vec napise. Morda komu drugemu uspe prepricat, meni ni ratalo ;)
Lahko bi kaj pokombinirali komot :) se je pa pozanimst ce veljata dva septa enako kot dva razlicna marine chapterja! Pol pac sam vsak svoj sept fielda pa gas :)

Post Reply