Kampanja

Najpopularnejša strateška namizna bojna igra. Uporablja 28mm modele, D6 kocke in se odvija v daljni prihodnosti vesolja, kjer imperij človeštva klone pod silami demonov, nezemljanov in heretikov.

Moderator: ibzsabre

Post Reply
Darkangel

Kampanja

Post by Darkangel » Tue Feb 06, 2018 5:00 pm

Zivjo,
Ideja je padla da bi mogoce naredili kaksno kampanjo in zdaj v bistvu je vprasanje koliko bi vas bilo pripravljenih igrati kampanjo? Ideja bi bila da bi 40k priblizali s to kampanjo vsem tistim novim in starim igralcem ki imajo doma vojske pa ne igrajo ker ali nimajo s kom alimp jimajo zadosti poguma,znanja ali pa soigralca?

Tako da za zacetek bi mogoce vsak podal mnenje o kampanji in nacinu kampanje. Meni bi bila dosti vsec ekskalacijska kampanja kjer bi zaceli z npr. 500 pik in nadgrajevali vojske iz kroga v krog, kar bi dalo moznost tudi vsem novim zbirateljem in igralcem?

Vsa mnenja so dobrodosla!
No expansion without equilibrium.
No conquest without control.

Pursue success in serenity.

And service to the tau'va.

FinaGlista

Re: Kampanja

Post by FinaGlista » Tue Feb 06, 2018 7:06 pm

Ideja, da se vojska veča je zanimiv, samo kolikor imam sam izkušnje z kampanjo je problem v takem format, da recimo igralec X odigra 2 igri in je na ne vem 800 pikah in potem mora čakat ali in če je kdo na isti, če ne ne more nadaljevat.

Tako, da raje vidim iste pike od začetka do konca, pa opcijo spremeinjanja liste...

generalsava-žan

Re: Kampanja

Post by generalsava-žan » Wed Feb 07, 2018 12:40 am

Jaz sem za, vendar se strinjam z glisto. Tako, da kaj pa če začnemo z 1000 pik Razdelimo kampanijo v recimo tri akte. Torej več iger na akt in šele po vsakem aktu se pike dvignejo ne pa po vsaki igri
Peace Through Superior Firepower.

Post Reply