Battlescribe

Najpopularnejša strateška namizna bojna igra. Uporablja 28mm modele, D6 kocke in se odvija v daljni prihodnosti vesolja, kjer imperij človeštva klone pod silami demonov, nezemljanov in heretikov.

Moderator: ibzsabre

KiP

Battlescribe

Post by KiP » Tue Dec 26, 2017 4:37 pm

Ne vem, ampak meni se zdi, da ga malo serje! Na primer pri space marincih ne morem določiti warlorda, isto pri harlequinih, pri SW mi stalno javlja, da mora runesmith imeti warlord trait, čeprav ni warlord, čim dodam assassina. Če ga dodam, npr. dark angelom, se to ne zgodi, itd, itd.... :(

V vednost in ravnanje, imam stalno update-ni program!
I come to dance...the dance of DEATH

blazo

Re: Battlescribe

Post by blazo » Tue Dec 26, 2017 5:05 pm

To je vse stvar datafajlov v sourceih. Če imaš na dropboxu, lahko revertaš na stare verzije, drugače pa malo počakaj in osveži podatke.
Sčasoma jih zrihtajo.

KiP

Post by KiP » Tue Dec 26, 2017 6:21 pm

blazo wrote:
Tue Dec 26, 2017 5:05 pm
To je vse stvar datafajlov v sourceih. Če imaš na dropboxu, lahko revertaš na stare verzije, drugače pa malo počakaj in osveži podatke.
Sčasoma jih zrihtajo.
To počnem že zadnji mesec... ;)

blazo

Post by blazo » Tue Dec 26, 2017 10:47 pm

KiP wrote:
Tue Dec 26, 2017 6:21 pm
To počnem že zadnji mesec... ;)
Ja, chapter approved jih je precej zj*bal.

baadc0de
Site Admin

Post by baadc0de » Wed Dec 27, 2017 1:50 pm

Pomagajte z beta testiranjem in prijavljajte napake prosim: https://github.com/BSData/wh40k/issues

nerganje sicer pomaga, ampak manj ;)
Yours truly, the man with no time.
4: https://www.youtube.com/watch?v=nsrEH3U03fY

blazo

Post by blazo » Wed Dec 27, 2017 2:50 pm

baadc0de wrote:
Wed Dec 27, 2017 1:50 pm
Pomagajte z beta testiranjem in prijavljajte napake prosim: https://github.com/BSData/wh40k/issues
Sem jih že nekaj posredoval, ja. In so ble odpravljene v nekaj dnevih.

KiP

Post by KiP » Wed Dec 27, 2017 5:58 pm

baadc0de wrote:
Wed Dec 27, 2017 1:50 pm

nerganje sicer pomaga, ampak manj ;)

Nerganje pomaga? V mojem svetu nič ne pomaga. Žal...

Kar se pa tiče "testiranja", pa mislim, da ni kaj testirati. Ko bo zadeva delujoča, potem bomo pa lahko testirali. Trenutno meni ne prikazuje niti ene vojske katero imam pravilno. Pač, želel sem odgovore, če se tudi drugim isto dogaja, ker je po moje včasih zdravo podvomiti v lastno "strokovnost". :D

Darkangel

Post by Darkangel » Wed Dec 27, 2017 7:13 pm

Meni pri necronih pokaze naceloma vse, prav tako pri iron warriorjih in death guard... pri tau pa ne morem izbrati warlorda in traitov
No expansion without equilibrium.
No conquest without control.

Pursue success in serenity.

And service to the tau'va.

blazo

Post by blazo » Wed Dec 27, 2017 11:21 pm

KiP wrote:
Wed Dec 27, 2017 5:58 pm
Kar se pa tiče "testiranja", pa mislim, da ni kaj testirati. Ko bo zadeva delujoča, potem bomo pa lahko testirali. Trenutno meni ne prikazuje niti ene vojske katero imam pravilno.
A si z levo nogo vstal? ;)
No, meni brez večjih napak in težav delajo naslednje vojske: necroni, space marinci, grey knighti, deathwatch, imperial knights, tyranidi, genestealer culti in tudi astra militarum sem sprobaval uspešno.

Torej zadeva je delujoča. In testirati se da tudi z nedelujočimi sistemi, tako se najlažje odkrije vzrok nedelovanja. Samo opis napake mora biti malo bolj podroben kot pa: "Trenutno meni ne prikazuje niti ene vojske katero imam pravilno."

KiP

Post by KiP » Thu Dec 28, 2017 11:51 am

blazo wrote:
Wed Dec 27, 2017 11:21 pm
KiP wrote:
Wed Dec 27, 2017 5:58 pm
Kar se pa tiče "testiranja", pa mislim, da ni kaj testirati. Ko bo zadeva delujoča, potem bomo pa lahko testirali. Trenutno meni ne prikazuje niti ene vojske katero imam pravilno.
A si z levo nogo vstal? ;)
No, meni brez večjih napak in težav delajo naslednje vojske: necroni, space marinci, grey knighti, deathwatch, imperial knights, tyranidi, genestealer culti in tudi astra militarum sem sprobaval uspešno.

Torej zadeva je delujoča. In testirati se da tudi z nedelujočimi sistemi, tako se najlažje odkrije vzrok nedelovanja. Samo opis napake mora biti malo bolj podroben kot pa: "Trenutno meni ne prikazuje niti ene vojske katero imam pravilno."
Imam občutek, da si kakšen developer oz. programer, kateri pričakuje, da mu bodo userji zastonj zhrihtal program! :lol: :lol:

Zdaj pa resno! Kako pri marincih določiš warloda in traite?

Post Reply