Death from the Skies

Najpopularnejša strateška namizna bojna igra. Uporablja 28mm modele, D6 kocke in se odvija v daljni prihodnosti vesolja, kjer imperij človeštva klone pod silami demonov, nezemljanov in heretikov.

Moderators: ibzsabre, Darkangel

Post Reply
Lukna

Death from the Skies

Post by Lukna » Fri May 13, 2016 10:04 am

Koncno sem imel malo casa da sem prebral Death from the Skies knjigo.

Moram rečt, da se mi zadeva zdi precej cool. Res je, da v navadnih 40k game-ih mogoce prevec podaljsa vse skupaj oz. nimas ravno dovolj pik za cele formacije, kar se zdi najvecji fun. V kaksnem vecjem game-u ali celo kot mini game s samo flyerji pa je stvar drugacna. Zelel bi si da bi še za Tanks nardil kaj podobnega, :).

No zanima me kako bi se vam zdel zanimiv Flyers only mini turnirček?
Prijavnina 5 eur. V prijavnino vkljucena konzumacija za pijačo pa mogoce nardimo Wing leader kocke?
Za začetek vsak igralec 1 Flyer Wing, kar v praksi pomeni 4 avioncki. Nagrada 1 flyer po izbiri (oz lahko se celo zmenimo ,da kompenziramo nakup flyerja v nekem obdobju pred turnirjem), v primeru večjega števila igralcev dodamo še izvod knjige ali pa vec nagrad za kompenzacijo.

Kaj menite?
I have seen the narrow survival path that is all that stands between humanity and extinction and this is the way it must begin.
The Emperor at the last church on Terra.

lord_blackfang

Re: Death from the Skies

Post by lord_blackfang » Sat May 14, 2016 8:33 pm

Jaz itak nimam časa za nič, me pa skrbi, da tudi najhujši addicti povečini nimamo 4 fročoplanov za isto raso. Razen kdor je imel IG vojsko v 5. ediciji, I guess.
Our crops will wither, our children will die piteous deaths and the sun will be swept from the sky.
- Tom Kirby, CEO of Games Workshop, 2014 Annual Report Preamble

Lukna

Post by Lukna » Tue May 17, 2016 9:46 am

Sem se malo prebral knjigo. Blo bi tudi cisto zanimivo z 2 flyerjema. Formacije, ki so sicer z tremi avioni se prilagodi.
I have seen the narrow survival path that is all that stands between humanity and extinction and this is the way it must begin.

Lukna

Post by Lukna » Wed Jun 22, 2016 2:31 pm

Z novimi seti so vklucena tudi pravila za 1 na 1 igro z avioni.

Post Reply