Grey Knights - vprašanje

Najpopularnejša strateška namizna bojna igra. Uporablja 28mm modele, D6 kocke in se odvija v daljni prihodnosti vesolja, kjer imperij človeštva klone pod silami demonov, nezemljanov in heretikov.

Moderators: ibzsabre, Darkangel

Bionidz

Re: Grey Knights - vprašanje

Post by Bionidz » Thu Aug 16, 2018 4:43 pm

Treba je upostevati tudi da GK so del IMPERIJA kar pomeni da lahko mirne volje mesas svojo vosjo z drugimi IMERIUM factioni, tak da lahko pomankljivosti GKjev izboljsas z imperialnimi zavezniki.

KiP

Post by KiP » Fri Aug 17, 2018 11:31 am

blazo wrote:
Thu Aug 16, 2018 3:57 pm
Klemen je nekje objavil link do dexov, pa si ga snemi in prečitaj, preden ga kupiš. :twisted:
Jaz sem vse (ampak res čisto vse) kupoval preden sem imel dex, (izjema so Deathwatch, ki počasi prihajajo na mizo za barvanje) in sem si povsod sestavil fluffy vojsko. V glavnem sicer zgubljam ampak kakšno igro sem pa vseeno tudi tako dobil.
Ko svojo vojsko naštudiraš se bo tudi nevešči overpowered igralec precej namučil s tabo (če poznaš nasprotnikovo vojsko pa še toliko težje).
Se popolnoma strinjam!

p. s.
Prosil bi samo, da se ne spodbuja downloadanje intelektualne lastnine. Naj si vsak sam pomaga!
The duty of the Emperor's defence does not end at the walls of the Imperial Palace.

- Captain-General Trajann Valoris

Darkangel

Post by Darkangel » Fri Aug 17, 2018 9:55 pm

Moje mnenje! Ce so ti vsec in ves da bos uzival v barvanju jih imej in rihtaj in igraj! Komboti pridejo s casom! Samo uzivaj
No expansion without equilibrium.
No conquest without control.

Pursue success in serenity.

And service to the tau'va.

Tenebris

Post by Tenebris » Thu Aug 23, 2018 10:33 am

Ne vem kako so kot armija. Če hočeš elito ki dobro čara so to Thousand Sons, kateri so zelo dobra vojska imo.

Lahko pa potrdim da GK v Kill Teamu so zakon. Sam igram dva seta GK ekip in do sedaj sem imel dobre rezultate z njimi.
Image

Post Reply