Grey Knights - vprašanje

Najpopularnejša strateška namizna bojna igra. Uporablja 28mm modele, D6 kocke in se odvija v daljni prihodnosti vesolja, kjer imperij človeštva klone pod silami demonov, nezemljanov in heretikov.

Moderator: ibzsabre

Bionidz

Re: Grey Knights - vprašanje

Post by Bionidz » Thu Aug 16, 2018 4:43 pm

Treba je upostevati tudi da GK so del IMPERIJA kar pomeni da lahko mirne volje mesas svojo vosjo z drugimi IMERIUM factioni, tak da lahko pomankljivosti GKjev izboljsas z imperialnimi zavezniki.

KiP

Post by KiP » Fri Aug 17, 2018 11:31 am

blazo wrote:
Thu Aug 16, 2018 3:57 pm
Klemen je nekje objavil link do dexov, pa si ga snemi in prečitaj, preden ga kupiš. :twisted:
Jaz sem vse (ampak res čisto vse) kupoval preden sem imel dex, (izjema so Deathwatch, ki počasi prihajajo na mizo za barvanje) in sem si povsod sestavil fluffy vojsko. V glavnem sicer zgubljam ampak kakšno igro sem pa vseeno tudi tako dobil.
Ko svojo vojsko naštudiraš se bo tudi nevešči overpowered igralec precej namučil s tabo (če poznaš nasprotnikovo vojsko pa še toliko težje).
Se popolnoma strinjam!

p. s.
Prosil bi samo, da se ne spodbuja downloadanje intelektualne lastnine. Naj si vsak sam pomaga!
I come to dance...the dance of DEATH

Darkangel

Post by Darkangel » Fri Aug 17, 2018 9:55 pm

Moje mnenje! Ce so ti vsec in ves da bos uzival v barvanju jih imej in rihtaj in igraj! Komboti pridejo s casom! Samo uzivaj
No expansion without equilibrium.
No conquest without control.

Pursue success in serenity.

And service to the tau'va.

Tenebris

Post by Tenebris » Thu Aug 23, 2018 10:33 am

Ne vem kako so kot armija. Če hočeš elito ki dobro čara so to Thousand Sons, kateri so zelo dobra vojska imo.

Lahko pa potrdim da GK v Kill Teamu so zakon. Sam igram dva seta GK ekip in do sedaj sem imel dobre rezultate z njimi.
Image

Post Reply