SBBL match reporti

For all your Blood Bowl, Necromunda, Mordheim, Battlefleet gothic, Shadespire, Epic, etc.. needs. You know, the actually interesting, mostly unsupported ones.

Moderator: Darkangel

ibzsabre

Re: SBBL match reporti

Post by ibzsabre » Tue Mar 26, 2019 1:36 pm

ej pa nisem menda jaz edini ki z adwarfe navija v playoffu?

pa a se lahko zmenimo eno komisarsko in doniramo kes dwarfom? se sponzorira uno kosilnico, ce je seveda dwarf za to? jaz dam takoj 50k!

Ihaveaferrari

Post by Ihaveaferrari » Tue Mar 26, 2019 1:50 pm

Darkangel wrote:
Tue Mar 26, 2019 1:14 pm
Vidim da elfi ciljajo na dwarfe v playoffu 😂
Samo da ni Nurgle, pa sem vesel ;)

Darkangel

Post by Darkangel » Tue Mar 26, 2019 2:13 pm

sej če nurgle slučajno preskočijo stopnico in elfi tudi je velika možnost za srečanje v polfinalu :D
No expansion without equilibrium.
No conquest without control.

Pursue success in serenity.

And service to the tau'va.

KiP

Post by KiP » Tue Mar 26, 2019 4:03 pm

Ganjen sem nad navdušenjem nad Dwarfi! Mi smo zelo nevarni na kratke razdalje... ostalo je, hm, čista teorija in trenutna dnevna forma... ki je ponavadi ni... heheh..

Seveda sem vesel, da mi en Ork, kateri ne marajo glih Škratov nudi 50k. To je zgodovinski zapis!!

Kosilnica stane glih en toliko v ojrih pri FW-ju, tko da, bom tudi takšnih prispevkov zelo vesel!

Vaš prijazno-sosedski, malček nagajivi Škratek!
lp :lol: :lol:
The duty of the Emperor's defence does not end at the walls of the Imperial Palace.

- Captain-General Trajann Valoris

FinaGlista

Post by FinaGlista » Tue Mar 26, 2019 5:17 pm

Ubit vse Elfe, samo to je glavno, vsak, ki kakega spicouhca prikrajsa za glavo bi moral dobit nagrado.

ibzsabre

Post by ibzsabre » Wed Apr 03, 2019 7:44 am

zaradi casovne stiske (kdo bi si mislil da renovacije in selitve terjajo cas in komplikacije), bom spisal kar 2 reporta hkrati.. tak da se malo zbudi BB forum.

Onyx of Lake Hexoatl vs Orktik Monkeez

ork zalega proti lizardmen zalegi. Ni kaj za dodat.. lizardi so v razliki med TVji pametno vzeli bloodweiser bejbo in rezervnega apothecaryja in oboje se je izkazalo za zelo pametno izbiro. orki so zaceli sorazmerno hiter prodor in v 4. turnu se odlocili za akcijo.. passer skoci na drug flank, poda na 3+ reroll ker ma pass do blitzerja, ta na 3+ ujame in je 7 kvadratov stran od TD. tukaj sem se na glas razmisljal in se niti enega rerolla nisem skuril. Seveda sem rabil en go for it, ampak glede na hitrost lizardmenov itak da tvegas.. seveda se je na 2+ reroll razbil, zoga je padla ven in sla direkt na sredino skinku pred noge. lizardmeni so to priloznost seveda hitro ponucali in usekali TD. orkci so potem izenacili in tak se je koncal polcas. V drugem so liziji naredili spet hiter prodor in povedli na 1:2. Tukaj sem hotel na hitro z goblinom usekat izenacujoc TD, samo se je scatteral zelo nesrecno (problem je ce so vsi trije scatterji v mojo smer. ce je vsaj eden tak da ostane na istem mestu ali gre proti TD je ok) in bil zal samo izpostavljen vsem krempljem in cekanom.. tako so povedli na koncni 3:1.

financ so zmagovalci spokal 60k, luzerji pa 20k. on je meni naredil 2 injury, jaz njemu 3, ampak nic trajnega. Sem pa za tolazilno nagrado dobil 6,6 na level upu za black orka. sicer se vedno nisem ziher a je pametno met tako drago bestijo ampak ajde. bomo videli :)

se ena komicna, moj troll (ki je bil ze 2x pokojni) bi spet skoraj umrl. Na casuality vrze Filip 6ko (torej death) in mu razlozim da to pa ne, apothecary pravi se enkrat in spet dobim 6ko. samo da za razliko od zadnjic z novijem, je tokrat regen prijel (ha!). bogi troll, ne vem kaj je komu naredil..

druga igra:
Orktik Monkeez vs Jozef the "Good" boy

kot ponavadi igra kjer se je duvalo na polno zgodilo pa prakticno nic drasticnega. undeadi so vzeli KO bejbe in wizarda, orki bomberja. wizard ni mel nekega hudega efekta, medtem ko KO bejbe in bomber pa zelo. na tribunah je bila guzva samih intelektualcev, kar se je brz poznalo ker prva stvar je dobil en zombie kamen v glavo (hehe). orki so dobili prvi turn, nabili kar nekaj KO (nic drugega) in do konca dali pocasi TD. sem hotel izvabit wizarda z blitzerjem na crti, ampak je bil pameten in ni sel na limance. Ali pa je bil drugje z mislimi, nikoli ne bomo vedeli. tukaj je bilo zanimivo ker orki so failal npr. 3+ reroll pass, 2+ go for it, 3+ pickup, in blitz na dve kocki (kjer bi rabil vsaj push) ampak ko je pa black ork pobiral zogo na 6+ in dodge-al na 4+, je pa seveda slo skozi BP. ITAK.

drugi polcas so imeli UD drive.. samo nekako so se tako zakomplicirali da je sel ghoul z zogo v cca 4. turnu lahko samo nazaj, kjer sem ga potem stisnil z obeh strani. razen ghoulov in wightov so UD pocasni, tako da se ni mogel odzvat in je bilo 2-0. res ga je teplo ker ni znal breakat armourjev. Jaz sem jih breakal sicer odlicno, ampak na UD sreco je bil samo en injury met resen (en zombie ma -1AV).

ironicno sta obe ekipi koncala z minusom v financah, ker sva se preseravala z inducementi. Orki so veseli ker nezna dusa troll ni umrl, UD pa gredo nadlegovat drugo ekipo.

FinaGlista

Post by FinaGlista » Wed Apr 03, 2019 9:06 am

Bogi moji UD kako so jih Orki tepli, grozni so.
Vse se enkrat vrne...

Ihaveaferrari

Post by Ihaveaferrari » Tue Apr 23, 2019 11:12 am

Kaj je zdej to? Ste vsi obupali, ker sem tako dober in nepremagljiv :D ? Dajte odigrat se zadnje runde, da spravimo zadevo skozi pred poletjem/pred izpiti.

FinaGlista

Post by FinaGlista » Tue Apr 23, 2019 11:15 am

Ihaveaferrari wrote:
Tue Apr 23, 2019 11:12 am
Kaj je zdej to? Ste vsi obupali, ker sem tako dober in nepremagljiv :D ? Dajte odigrat se zadnje runde, da spravimo zadevo skozi pred poletjem/pred izpiti.
Samo res nekaj tiho je vse, jaz sem končak 14 krog proti FIlipu z Lizziji 2vs2 prejšnji tedn, tako, da sedaj pridno čakam na ostale :D

ibzsabre

Post by ibzsabre » Tue Apr 23, 2019 11:53 am

Filip nas je prevec razsul, pa se sestavljamo ;)

midva z Dejanom bova te dni odspilala predzadnjo, potem pa se s Kipom in je.. vsekakor upam da naredimo se playoff pred poletejem kot se zagre.

Post Reply