Turnir v Grazu, 12.8.2017

Vesoljske bitke, kjer se X-Wingi, Tie-Fighterji in druge vesoljske ladjice iz Star Wars filmov spopadajo za prevlado v galaksiji.

Moderators: RedDragon, alkemist

Post Reply
User avatar
RedDragon
Posts: 1398
Joined: Wed Feb 19, 2014 4:08 pm
Contact:

Turnir v Grazu, 12.8.2017

Post by RedDragon » Wed Jul 12, 2017 1:57 pm

Oj! Jaz tole ziher grem, ker mi je ful blizu. A je še kdo zainteresiran, da gre poleg? :)

https://www.tabletoptournaments.net/at/ ... ?tid=19589
Wargaming Terrain and Accessories
www.systemagaming.com

Krokz
Posts: 1468
Joined: Wed Feb 19, 2014 6:03 pm

Re: Turnir v Grazu, 12.8.2017

Post by Krokz » Wed Jul 12, 2017 6:26 pm

Datum mi ful paše. Tko, da če gre kdo z avtom iz Ljubljane sem za :)

User avatar
Painted
Posts: 279
Joined: Thu Feb 20, 2014 3:38 pm

Re: Turnir v Grazu, 12.8.2017

Post by Painted » Thu Jul 13, 2017 2:01 pm

Jest bom tud zgleda frej. A najameva avto? :)
We exist to cease.

Krokz
Posts: 1468
Joined: Wed Feb 19, 2014 6:03 pm

Re: Turnir v Grazu, 12.8.2017

Post by Krokz » Tue Aug 01, 2017 12:02 am

Alkemist? Ti greš? Midva rabiva prevoz iz Lj :D

alkemist
Posts: 329
Joined: Sun Jan 03, 2016 10:27 pm

Re: Turnir v Grazu, 12.8.2017

Post by alkemist » Wed Aug 02, 2017 12:26 am

Nisem še 100% da bom frej tisto soboto. Javim.

alkemist
Posts: 329
Joined: Sun Jan 03, 2016 10:27 pm

Re: Turnir v Grazu, 12.8.2017

Post by alkemist » Sat Aug 05, 2017 11:56 am

Torej, v Graz ne grem, grem pa v Trst 20.8., je še kdo zainteresiran?

Verjetno ne rabimo nove teme, bom kar tu prilepil:

Trst 20.8. Fantasylandia

User avatar
Painted
Posts: 279
Joined: Thu Feb 20, 2014 3:38 pm

Re: Turnir v Grazu, 12.8.2017

Post by Painted » Sun Aug 06, 2017 9:03 am

To pa jest pol zanalašč ne grem! (ker sem na morju) ;)
We exist to cease.

User avatar
FireFighter
Posts: 95
Joined: Sat Oct 29, 2016 6:06 pm

Re: Turnir v Grazu, 12.8.2017

Post by FireFighter » Tue Aug 08, 2017 11:02 am

Jest se javim za Trst mogoče mi rata :)

User avatar
FireFighter
Posts: 95
Joined: Sat Oct 29, 2016 6:06 pm

Re: Turnir v Grazu, 12.8.2017

Post by FireFighter » Wed Aug 16, 2017 1:09 pm

@alkemist, ne bo mi ratalo iti v Trst, drugič :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests