Predstavitev X-Wing @ Dobra poteza

Vesoljske bitke, kjer se X-Wingi, Tie-Fighterji in druge vesoljske ladjice iz Star Wars filmov spopadajo za prevlado v galaksiji.

Moderators: RedDragon, alkemist

alkemist
Posts: 333
Joined: Sun Jan 03, 2016 10:27 pm

Re: Predstavitev X-Wing @ Dobra poteza

Post by alkemist » Wed May 03, 2017 1:50 pm

Zdaj je zmenjeno za 18.5. Ostalo je ali zaseden termin ali pa jaz ne morem. Tako da kdorkoli lahko takrat, vabljen. Dejan mi je že javil, da bi lahko.

Rok, sem jim javil glede plošč kot si predlagal, te pa itak pokličem da se točno zmeniva.

alkemist
Posts: 333
Joined: Sun Jan 03, 2016 10:27 pm

Re: Predstavitev X-Wing @ Dobra poteza

Post by alkemist » Fri May 12, 2017 2:58 pm


Krokz
Posts: 1483
Joined: Wed Feb 19, 2014 6:03 pm

Re: Predstavitev X-Wing @ Dobra poteza

Post by Krokz » Sat May 13, 2017 10:27 pm

Pridem.

pip12
Posts: 6
Joined: Mon Mar 27, 2017 4:11 am

Re: Predstavitev X-Wing @ Dobra poteza

Post by pip12 » Mon May 15, 2017 1:25 am

Pridem pogledat, zgleda zabavno!

alkemist
Posts: 333
Joined: Sun Jan 03, 2016 10:27 pm

Re: Predstavitev X-Wing @ Dobra poteza

Post by alkemist » Mon Jun 12, 2017 4:13 pm

Ta četrtek bo od 17ih dalje ponovno demo X-winga v Dobri potezi.

Nekaj podobnega kot prejšnji mesec, vabljeni!

alkemist
Posts: 333
Joined: Sun Jan 03, 2016 10:27 pm

Re: Predstavitev X-Wing @ Dobra poteza

Post by alkemist » Wed Sep 20, 2017 10:05 am

Jutri od petih dalje bo casual dogodek v Dobri Potezi. Vabljeni!

User avatar
FireFighter
Posts: 96
Joined: Sat Oct 29, 2016 6:06 pm

Re: Predstavitev X-Wing @ Dobra poteza

Post by FireFighter » Wed Sep 20, 2017 11:48 am

Jest pridem direkt iz šihta ob 19:00... :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest