Noob Dojo

Steam-punk fantasy 'skirmish' igra z 28 mm modeli in večjimi roboti / zvermi namesto tankov :)

Moderators: Krokz, Baffo

Post Reply
Marchi

Noob Dojo

Post by Marchi » Tue Jul 19, 2016 1:04 am

Ellow.

Začenjam z Warmachine in bi rabil nekaj nasvetov...ogrel sem se za Cygnar in bi začel z Cygnal Battlegroup mk.3 in začenjam prebaljat pravila...

Rabil bi kakšni nasvet, kaj bi bilo pametno dodati na začetku...baje je Journeyman Warcaster (a ima lahko svojega warjack-a?) dobra naložba, kot sem slišal...

Kakšen je dober point level za začetnike?

Hvala in lep pozdrav!

maxvonlaibach

Re: Noob Dojo

Post by maxvonlaibach » Tue Jul 19, 2016 9:55 am

Zaenkrat Ti svetujem da razigras nekaj iger na BB level, da se naucis osnovnih pravil. Igra zna postat precej zapletena ze pri petdesetih pikah.
Kar se tice nalozb, mislim da se nisem videl Cygnarja brez Juniorja in Squre'a, ampak verjetno bo bolje ce za zacetek prosis S'tana da ti za nekaj iger Cygnar posodi (ce ga se ima).

Junior mora imeti vsaj enega 'jacka.
Upam, da je post razumljiv brez slovenskih crk :).

Marchi

Post by Marchi » Thu Jul 21, 2016 12:06 am

Hvala za info. Bom si ga vzel pol bolj na izi.

BTW....a je kakšen interesent, ki bi vzel Cryx-e iz Two-Player Battle Box-a? - DEAL DONE :)

S'tan

Post by S'tan » Thu Jul 28, 2016 11:56 am

Bomo nekaj pogruntali, glede na to da je nova edicija smo vsi noobi. Pozokaj me po WTCju, ni vrag da ne najdeva liste ali dveh ki bi ti bili vsec. Sicer pa zaceti z BB spili res ni neumno.

Post Reply