Everything Guild Ball

Moderator: baadc0de

MatiZ

Re: Everything Guild Ball

Post by MatiZ » Mon Feb 13, 2017 4:17 pm

Da ni slucajno captain. :o

MaLius

Post by MaLius » Mon Feb 13, 2017 4:59 pm

Mislim da na (našo) žalost ni.

RedDragon

Post by RedDragon » Mon Feb 13, 2017 5:44 pm

TAC 6 pa sam 4 columne dolg playbook je mal huda. Po moje tisto ni 6-ka...
Wargaming Terrain and Accessories
www.systemagaming.com

MatiZ

Post by MatiZ » Mon Feb 13, 2017 10:25 pm

Verjetno bo imela tack 4, max 5. Ima pa dosti dodatnih pravil. Tako da zna biti zanimiva.

RedDragon

Post by RedDragon » Mon Feb 27, 2017 2:26 pm

Za Graz so še vedno 4 mesta odprta, ker folk še ni vplačal, če še koga slučajno zanima. ;)

https://www.tabletopturniere.de/at/t3_t ... ?tid=18701
www.systemagaming.com

J_S

Post by J_S » Tue Mar 21, 2017 10:22 pm

Heard you guys got a WTC team together - make me proud boys :)

RedDragon

Post by RedDragon » Wed Mar 22, 2017 12:30 pm

We still need 1 player, but it looks promising. :)
www.systemagaming.com

RedDragon

Post by RedDragon » Mon Mar 27, 2017 11:17 am

tukaj so rezultati STMS turnirja v Grazu:

https://www.tabletopturniere.de/at/t3_t ... ?tid=18701

Turnir je bil zelo fajn! Res škoda, da ni šel še kdo od naših, ker so bla na koncu še 4 mesta. Meli smo se res super, pa še dobro smo se odrezali Slovenci. :)

Kratek opis mojih iger:

1. proti Esters Brewerjem

tukaj ni blo nič kaj problematično zame, razen ura... 45 minut sem kr švical, ker nisem bil navajen. (kasnejše igre je šlo že velik lažje s cajtom). Bil sem receiver in sem konec prve runde dal gol z Averisse + Greede combo. Potem sma se v drugi rundo začela brawlat v sredini, on mi je naredil en take-out ampak se je kr nakačil okol terena in ni mogel dobro napredovat z žogo, tak da sem pol v tretji rundi ukradel žogo in dal še en gol, tokrat Blackheart. On mi je naredil še en take-out, pa jaz tud njemu enga, tak da je blo 10-4, ko je meni zmanjkalo cajta. Na srečo je bil on tud že skoraj na koncu, tak da sem mu jaz z naslednjimi aktivacijami sicer dal 4 pike, ampak on meni tud 2, in sem zmagal.

2. Proti Obulus Morticianom

Tukaj sem morak kickat in mu dam žogo v sredino s Harrijem. On gre takoj po žogo o Obulusom in mi Harrija puppet mastra nazaj k meni, žogo pa poda nekam nazaj na svojo linijo. Pol si podaja vse naokol in vse podaje uspejo, jaz med tem delam aktivacije in šparam Blackhearta. Zadnjo podajo pol dela z Ghastom spet na Obulusa in se zave, da ma Ghast sam 1/6 kick ;). Boosta, ampak vseeno fali podajo, jaz mu vržem še kartico za reroll scatter in žoga pride lepo na pot pred Blackhearta. :) Pol gre pa kapetan in s pomočjo legendarija napade cosset, se nafila z momentumom in odpleše do gola, ki ga tudi zadene. Potem mi on takoj na začetku runde da gol z Obulusom, jaz mu ga pa za kazen zmlatim ko kanto. Žogo pa dobim do Averisse + Greede. V tretji pol napadem in naredim take-out še na Gravesa in ptiča ter zaključim z golom od Averisse + Greede. On mi zmes še potamani želvo, moj Kapetan pa se med tem 2 rundi brez influenca smuka za njegovim golom in izmika napadom s counter attacki. ;) zmagam 13-5

3. Proti Smoke Alkemistom

Tale je cel cajt zelo tesna. Jaz dam gol z Bleackheartom, ampak ga pol zgubim. Cel cajt me tamani s conditioni in naredi še en take-out. Jaz pol z Rage-om ubijem flaska, in pa vKatalysta z Bleackheartom, ki je prišel nazaj na polje. Tukaj sem rabil skurit legendary, da sem prišel v range, potem pa še kartico za poceni charge bliz roba in sem sesul tisti monstrosity, ki je bil že KD-jan s prejšnje runde. Ampak pol mi da on gol z smoke-om, ki se je teleportirala čez mene in pa proti koncu runde pol potamani še enkrat blackhearta s svojim Harryjem, ker sem jaz na žalost pozabil healat kapetana. To je bla kr kruta napaka z moje strani. in rezultat je bil v tem trenutku 10-9 zanj. Sem pa imel šanso z Gutter, ki je prišla zmes do žoge, ta bi šla dat gol. Žal je bil v poti njegov harry in sem imel 2 opciji. Ali grem v 6 od gola in streljam s tremi kockami, ali pa 1x udarim Harryja s 5 kockami, kjer rabim vsaj 2 trojki, da ga odrinem ven iz melee, zato da lah pol streljam s 4 kockami. Odločim se za drugo varianto, ker se mi zdi boljša, vendar fluffnem in zadenem sam eno. Tak da me pol on s counter-attakom potisne izven 6 od gola. Pol pa še z Vitriol ubije Rage-a, ki je bil po vseh prigodah samo še na enem lajfu, tak da zgubim 9-12. Bemti Gutter! Če bi zmagal, bi pol igral finale proti Ruffiju z inženirci, tako sem pa moral proti Samotu.

4. Samo s svojim ljubljenim Midasom :)

Tele tekme ne bom preveč opisoval, ker sma v bistvu sam gole streljala. Mal je bla jeba tud že utrujenost in jaz definitivno nisem več bil čist ta pravi in sem delal napake, Samo mal manj, po moje zato, ker je spil še drugega monstra. Jaz sem mel pa sam enga, ki je šel že dopoldan. To je bla po moje glavna napaka, tak da od zdaj naprej mam sabo enga dopoldanskega in enga popoldanskega monstra. ;) Goli so menda padali takole: Vitriol - Blackheart - Midas - Blackheart - Vitriol. Sicer sem mel možnost, ko sem naredil KD na Midasa z žogo, vendar se je zame slabo scattrala, če bi se bolje, pol bi mogoče uspel zmagat, ampak res samo mogoče... na koncu torej 8-12 za Samota in 5. mesto zame.

Od zdaj naprej igram samo še na uro (razen s čist frišnimi igralci), ker je veliko bolje. V dveh urah si lepo ziher fertih in lah gremo raj še eno igro. Dejansko se zelo hitro navadiš, ampak morš pa res cel cajt gledat, kje boš dobil pike in ne delat nekaj za brez veze. Sploh je pa fluffy, če že igramo fuzbal, da mamo 45 minut na stran, ker je skup lepo 90 minut tekma. ;)

Aja, highlight turnirja (v bolj negativnem smislu) je bil Rokov faljen tap in na 5 kock! To je pa tud treba znat! :P
www.systemagaming.com

RedDragon

Post by RedDragon » Tue Mar 28, 2017 3:42 pm

www.systemagaming.com

MatiZ

Post by MatiZ » Tue Mar 28, 2017 4:12 pm

Čestitke fantje , pa dobro si tole napisal.

Post Reply