AvP - The hunt begins - Prodos

Moderator: baadc0de

KiP

Re: AvP - The hunt begins - Prodos

Post by KiP » Fri Apr 27, 2018 4:28 pm

Sem dobil dva preatoriana, predaliena in seveda, big mamo - the bitch iz Aliens filma! No, zraven pa še tri predatorje - youngbloods!
Modeli so super, le kakšen delček se odlomi med transportom oz. po vsej verjetnosti tudi, ko jih iz mouldov ven pobirajo. No, nič hudega, big mama je imele prstek odlomljen, ampak sem ga zalepil nazaj. Še malček liquid white stuff-a pa bo.

Objavim ko sestavim in kasneje, ko bo pobarvana. Barvanje alienov je najbolj preprosto, ostalo, pa ne bo šlo tako zlahka. Predatorji imajo ribiško mrežico čez telesa, torej, malo zoprno. Marinci, pa so itak čist barviti. Bomo videli, detajli so pa nori!

Na poti, pa so tudi pravila Unleashed. Sicer, tiste, katere bi tole zanimalo, si lahko potegnejo dol pdf iz Prodos strani. Zagotavljam, da ne boste razočarani kar se pravil tiče. Je zelo zanimivo. Ni popolno, je pa super.
I come to dance...the dance of DEATH

KiP

Post by KiP » Mon Apr 30, 2018 10:31 pm

Prodos mi je poslal naročeno robo in še nekaj darilc zraven. Glede na nakup katerega sem opravil bi dobil pravila Unleashed zastonj, pa sem to spregledal. Tako sem dobil majčko zaradi nakupa nad 100 € in štiri bust-e AvP tematika. Korektno poslovanje!

Figure so pa itak zakon. Multipart marinci in njihov unicast kapetan pa res nekaj boljšega. Ko mi uspe kaj skupaj spravit objavim. Zaenkrat samo sestavljam pospešeno zaradi testa igre.

KiP

Post by KiP » Wed May 02, 2018 9:17 pm

Mal sem sestavljal, tri youngblodd-e in big mamo! Slika je posneta pred greenstuffanjem!

Image

Andrej

Post by Andrej » Wed May 02, 2018 9:27 pm

Nice, zgleda lačna in malce sitna :)

KiP

Post by KiP » Thu May 03, 2018 12:30 pm

Sitna ja, največjo big mamo je zelo težko spraviti na tla oziroma oni svet! No, predatorji dosti lažje kot ljudje, a o tem drugič, ko bo uvodni špil za mano.

Še trije bust-i, katere sem dobil zastonj.

Image

Post Reply