KoW Vanguard

Moderator: baadc0de

Post Reply
blazo

KoW Vanguard

Post by blazo » Tue Feb 27, 2018 2:39 pm

FinaGlista

Re: KoW Vanguard

Post by FinaGlista » Tue Feb 27, 2018 4:29 pm

Opa cello KoW bodo šli v Skirmish vode, pametno.

lord_blackfang

Post by lord_blackfang » Wed Feb 28, 2018 12:00 pm

"Tomb Kings" army list sem jim jaz napisal :)

Je pa moje iskreno mnenje, kot insider, ki že pol leta playtestam pravila za Mantic, da se ta špil ne bo prijel in da se Mantic niti preveč ne trudi, da bi se.

V bistvu gre Manticu bolj za kickstartanje novih enot za Kings of War, skirmish pravila pa so samo v vlogi zelo fancy pakiranja. Tako kot Calth, Prospero, Deathwatch, Blightwar itd. pri GW, ki so tudi kao samostojni špili, ampak GW dobro ve, da jih živ bog ne kupuje za kaj drugega kot za nove figure za 40k/AoS.
Our crops will wither, our children will die piteous deaths and the sun will be swept from the sky.
- Tom Kirby, CEO of Games Workshop, 2014 Annual Report Preamble

Bananaman

Post by Bananaman » Mon Mar 12, 2018 12:41 am

Bom kr tole nit hijack-al da ne smetim foruma z novo!

Kako je kaj s KoW pri nas? Pred kratkim sem prek FB grupe za KoW kontaktiral enega izmed par igralcev, ki naj bi igrali pri nas v Luknji ob sobotah.

Me kr zanima in bi pogledal ali odšpilal mogoče kak tutorial če bi bil kdo za... Za eno malo KoM listo imam tudi zadosti pobarvanih historičnih miniaturc

lord_blackfang

Post by lord_blackfang » Mon Mar 12, 2018 2:04 am

Bananaman wrote:
Mon Mar 12, 2018 12:41 am
Bom kr tole nit hijack-al da ne smetim foruma z novo!

Kako je kaj s KoW pri nas? Pred kratkim sem prek FB grupe za KoW kontaktiral enega izmed par igralcev, ki naj bi igrali pri nas v Luknji ob sobotah.

Me kr zanima in bi pogledal ali odšpilal mogoče kak tutorial če bi bil kdo za... Za eno malo KoM listo imam tudi zadosti pobarvanih historičnih miniaturc
To sem jaz. Kot sem rekel, smo ene trije (še Andrej je na tem forumu). Od takrat še nisem imel KoW špila, bilo je izpitno obdobje, pa v Necromundo smo se vrgli na polno. Upam, da bo kmalu, te bom ziher požokal po FB, da ne zamudiš. Mogoče bi lahko naštimal tudi demo game kak petek pozno popoldne. Sicer imam žal morilski urnik na šihtu, drugače bi bilo že zdavnaj...
Our crops will wither, our children will die piteous deaths and the sun will be swept from the sky.
- Tom Kirby, CEO of Games Workshop, 2014 Annual Report Preamble

FinaGlista

Post by FinaGlista » Mon Mar 12, 2018 11:30 am

Če smem bi napisal, da če se odločiš za KoW, si morda pusti toliko prostora, da si figure narediš tako, da je vsaka figura zase, s tem lahko sprobaš še en sistem pri nas, ki se mu reče The 9 age, dejasnko si je z KoW precej podoben, samo, da je bolj igran, ker bazira na Warhammer Fantasy.

Kaj je komu bolj všeč pa je stvar okus, vsekakor pa ti predlagam, da sprobaš čimveč sistemov preden se odločiš za nek sistem sploh, ker si še predkratkim želel igrat FoW, vsak system ima svoje pluse/minuse.

Lucky Luke

Post by Lucky Luke » Mon Mar 12, 2018 4:09 pm

Še en kandidat za KoW tu! Robustna in streamlined pravila, diorama baze in prosta uporaba figur so mi ful všeč, rulebook pa že imam. :D

Bananaman

Post by Bananaman » Tue Mar 13, 2018 12:14 am

lord_blackfang wrote:
Mon Mar 12, 2018 2:04 am

To sem jaz. Kot sem rekel, smo ene trije (še Andrej je na tem forumu). Od takrat še nisem imel KoW špila, bilo je izpitno obdobje, pa v Necromundo smo se vrgli na polno. Upam, da bo kmalu, te bom ziher požokal po FB, da ne zamudiš. Mogoče bi lahko naštimal tudi demo game kak petek pozno popoldne. Sicer imam žal morilski urnik na šihtu, drugače bi bilo že zdavnaj...
No upam da uspe kej v bližnji prihodnosti, tudi sam bom imel sicer pestre vikende. Glede na odzive v tej niti nekaj interesa pa le je :) :)

Post Reply