Igralne mize

Moderator: Krokz

RedDragon

Re: Igralne mize

Post by RedDragon » Sun Oct 05, 2014 11:38 am

Ja, plate bodo itak uporabne, to ni dvoma. Edino teren, ki ga bomo mi za njih naredili, bo pa v fow merilu, ampak saj to bo šlo pa pol vse iz fow fonda. (Foresti bodo zih uporabni za vse sisteme, hiše pa ne).

Ja, se strinjam, da se vzame še par tramčkov. Midva z Milčijem sva jih kupla v bauhausu. Majo 3m dolge palce za ene 4-5€, kar je pol dovolj za 1 mizo, če se jo da na pol. S 150cm so sicer malo krajše kot ta stare, ampak še zmeraj dovolj.
Wargaming Terrain and Accessories
www.systemagaming.com

Krokz

Post by Krokz » Mon Oct 06, 2014 12:10 pm

Če sva z Woodyjem prav preštela sta kaki dve mizi (v treh kosih) v Luknji. Resnega Fantasy terena pa je za eno mizo.

PapaOrk

Post by PapaOrk » Mon Oct 06, 2014 12:52 pm

Če bo premalo plošč sta v luknji še ena od veverce, ki sem jo pripeljal v petek in ena moja. Potem je še en filc, ki se ga samo položi na mize in je še ena. Fantasy terena je pa v Guncljah za vsaj mizo, ki bi se ga z manjšimi lepotnimi popravki potem komot dalo uporabit..

RedDragon

Post by RedDragon » Mon Oct 06, 2014 1:23 pm

Aja, terena za te snežni mizi do KMK-ja še ne bomo delali. Sam plate bodo zaenkrat. Tok, da ne bi kdo računal, da bodo polne mize.
www.systemagaming.com

woody

Post by woody » Mon Oct 06, 2014 2:30 pm

Lej sej šume se lah tut od 40k in flamesa rabjo, bajt je itak vedno bl mal, impassablov je dost edin fora je če hočte met full hillov ker kokr vem teh nimamo kej velik sam za ene 15 miz bi joh blo pomoje. Drugače se pa še vedno loh razne.druge stvari porabjo ala ograjce od 40k, flames polja... terena je več kot dost ;) aja btw ena miza oz 3 plate so še pr men v direndaju k jih je enkaf lukna prpelala pa če se.ne motm so društvene ;) plus ene kozice so tudi tm

LpA
Never interrupt your enemy, while they are making a mistake!

Krokz

Post by Krokz » Mon Oct 06, 2014 3:22 pm

Če v Direndaju ne rabite mize se lahko zmenva pa jih pridem tist teden pred KMKjem iskat?

Teren bomo poflikal kar bomo. Kar sem nazadnje videl v Tobačni je bilo bolj bogo. Ampak je res večina v Guncljah. Iz Maribora bo dost terena pršlo, če bodo kakšne mize bolj kilave bodo pa tiste v zgornjem nadstropju, kjer se bodo borili igralci iz spodnje polovice lestvice.

evilork

Post by evilork » Thu Oct 16, 2014 5:33 pm

Živjo,

za društvo sem danes kupil 2 plošči iz iverke in 4*1.5 metrske palce za podstavke mizam (za vse igralne sisteme). Zapravil sem 21,07€.

Lep pozdrav,

Milan

RedDragon

Post by RedDragon » Thu Oct 16, 2014 11:03 pm

Plošči sta za infinity, tak da gresta iz infinity budgeta. Dodatno sem jaz plAčal 25€ za mekol, barve, par večjih čopičev in sekundna lepila. To se bo razdelilo na fow in infinity, ker gre za obdelavo novih plat.
www.systemagaming.com

RedDragon

Post by RedDragon » Fri Oct 17, 2014 4:26 pm

Skupaj so bili izdatki za FoW in Infinity plate ter material 101€.

Od tega gre za 2 Infinity plati, 2 palci, lepilo in barvo 30€. Glede na to, da sta te dve plati samo 2, torej niti ne za celo Fantasy/40k/FoW mizo, poleg tega bosta zgledali precej drugače kot ostale, bo Infinity tole sam prevzel, ker plati za druge sisteme načeloma ne bosta pretirano koristni.

Ostane 71€, ki gre za 6 plat, primarno narejenih za 2 FoW zimski mizi, vse ostale palice, ki so bile nabavljene, pa seveda lepilo, barve, čopiče. Tukaj je bilo rečeno, da bosta sredstva prispevala tudi Fantasy in 40k. Tak da šefa teh sistemov prosim povejta, koliko denarja boste namenili, da se bo potem primerno poračunalo med sistemi.
www.systemagaming.com

PapaOrk

Post by PapaOrk » Fri Oct 17, 2014 4:42 pm

Mi bomo dali potiskati dve mizi, ki bosta primerni za Fantasy in 40K. strošek cca 50 eur. Ali ima kdo predlog kako to poračunamo skupaj z že nakupljenimi mizami?
Prav tako predlagam, da se zmenimo tudi za nakup novega kompresorja, ki bi ga delili na tretine in sicer FOW, Fantasy in 40K. Mislim, da 4 leta star kompresor tudi, če ga popravimo ne bo dolgo zdržal, pa še več članov bi lahko kompresor lahko uporabljalo. Na delavnici v Luknji se kaž da bo novih uporabnikov kar nekaj.Tudi delavnica v Luknji ali kjerkoli drugje bi lahko bila boljša če bi delali lahko vsaj z dvema.

S financam smo na 40K bolj bogi, saj smo kupili društveno vojsko.

Sicer pa predlagam za drugič, da se najprej predlaga nek nakup z oceno vrednosti in nato lahko damo na glasovanje članom vsaj v okviru 40K. Vsaj izdatek prakticiram, da je potrjen s strani članov, ki so glasovali za 40K.

Post Reply