Igralne mize

Moderator: Krokz

evilork

Igralne mize

Post by evilork » Fri Oct 03, 2014 1:58 pm

Živjo,

včeraj sva s Piršem kupila 6 ivernih plošč za 2 igralni površini ter 4 palce za podporo pod mizami. Mize bova preoblekla v zimsko tematiko. Zanima naju predvsem ali bodo preostali igralni sistem (WHFB, 40k, Infinity) prispevali k stroškom miz ali stroške miz in palic vzamemo iz FOW sredstev, ampak v temu primeru to pomeni, da se te mize ponuca samo za FOW.

P.S. Stroški miz in palic je cca 55€.

Lep pozdrav,

Milči

PapaOrk

Re: Igralne mize

Post by PapaOrk » Fri Oct 03, 2014 4:28 pm

40K bo predvidoma tudi nabavil za dve mizi in bomo dali potiskati plošče. Seveda bo lahko nanje igral tudi kakršenkoli drug sistem.
Predlagam pa da se ne začne moje tvoje kar je društvene robe. Če pa se kaj zbere izven članarin ali pristojbin za turnirje tisto pa si kar lastite.

evilork

Post by evilork » Fri Oct 03, 2014 5:02 pm

Ni bilo mišljeno kot delitev na "naše", "vaše", "moje" in "tvoje". Opazil sem samo, da je v Tobačni precej manj stvari, kot jih je bilo včasih s čimer na splošno ni nič narobe ker se lahko še vedno normalno igra (z majhnimi kompenzacijami). Predvsem mislim, da bi bil potreben nekakšen popis miz/terena/kozic/... in da se določi kakšno število "kosov" je v Črni Luknji, Tobačni in Guncljah. V Tobačni smo pred včerajšnjo nabavo npr. imeli samo dva podstavka za eno igralno mizo. Včasih vem, da jih je bilo kar nekaj več.

Za turnirje in druge dogodke je smiselno, da se uporabi kar največ društvenega materiala če se ga potrebuje, vendar mislim, da je smiselno da se ga nato tudi vrne nazaj na prvotno lokacijo v roku enega tedna. Načeloma pa lahko izvedem popis stvari v Tobačni, nekdo drug pa za Gunclje pa se nato najde neko smiselno distribucijo stvari.

Lp,

Milči

Krokz

Post by Krokz » Fri Oct 03, 2014 5:38 pm

Za KMK bomo vse zbasali v Tobačno in potem bo popis lažji. Tak je bil tudi plan nazadnje, ko sva se s Piršem pogovarjala.

Drugače pa je sedaj 20 miz v Ljubljani in vse se misli uporabit za KMK:
10 v Guncljah
7 v Tobačni
1 pri Mihu doma
2 ste kupili danes

Trami so vsi v Guncljah, kar jih ni v Tobačni. Mislim, da trije pari so v Guncljah.

Ne vem koliko je miz v Luknji, bom jutri preveril, če ne bom spet pozabil. So pa tam bolj cele plošče, ne po kosih. Pomoje je samo ena v treh delih.
Ene 5+ jih je pa v Mariboru.

PapaOrk

Post by PapaOrk » Sat Oct 04, 2014 12:08 am

Na zadnje sem jaz vzel še za tri mize plošč in za eno tramove iz tobačne za turnir (tramov za 3 mize plošč za 10 miz. Res pa nisem vrnil, ker sem računal, da se bo peljalo nazaj v tobačno pred kmk vse naenkrat. Si pa res želim da se Gunclje malo spraznijo fantasy terena ker omare pokajo po šivih pa škatle na omarah. pa teren se naklada en na drugega kar se mu tudi pozna. Predlagam tudi, da kak teden pred turnirjem še pogledate kaj je za popravit. Nazadnje sem jaz popravil nekaj predvsem fantasy terena vendar bi bilo dobro, da bi sedaj še malo pokrpali še kak kos pa dokončali kakega.

evilork

Post by evilork » Sat Oct 04, 2014 11:13 am

Krokz wrote:Za KMK bomo vse zbasali v Tobačno in potem bo popis lažji. Tak je bil tudi plan nazadnje, ko sva se s Piršem pogovarjala.
Odlična ideja.

FinaGlista

Post by FinaGlista » Sat Oct 04, 2014 6:43 pm

Tako je prav, da si delimo stroške, super, da se kdo česa loti in prav je da drugi to podpremo, tako, da komot vsak sistem prispeva malo za te dve mizi oz če jih boste naredili več pa za več.

PapaOrk

Post by PapaOrk » Sat Oct 04, 2014 8:13 pm

FinaGlista wrote:Tako je prav, da si delimo stroške, super, da se kdo česa loti in prav je da drugi to podpremo, tako, da komot vsak sistem prispeva malo za te dve mizi oz če jih boste naredili več pa za več.
Pravzaprav ja sem tudi za to, da 40K da zraven.

RedDragon

Post by RedDragon » Sat Oct 04, 2014 9:22 pm

No, da ne kopujete mačka v žaklu. :D mizi bosta zimski, torej snežni, z zmodeliranimi cestami tako, da bodo plate modularne in bo možnih več variant postavitev. 2 plati bosta pa imeli malo bolj urbano podlago (več betona, malo manj snega) za city fight, ampak še zmeraj bosta kompatibilni z ostalimi platami. :)
Wargaming Terrain and Accessories
www.systemagaming.com

PapaOrk

Post by PapaOrk » Sat Oct 04, 2014 10:03 pm

Če se da 40K na njih špilat potem je ok. Če so pa neprimerne potem pa tudi povejte:)
Samo glede na to, da je bilo predlagano, da združimo sile, je verjetno uporabno:)
Predlagam sicer, da se kupi še za ene dve mizi tramov.

Post Reply