LETNI SESTANEK DRUŠTVA 2017, 30. september

Moderator: Krokz

evilork

Re: LETNI SESTANEK DRUŠTVA 2017, 30. september

Post by evilork » Sun Aug 20, 2017 12:38 pm

Za eno mizo tega 2D terena bi se lahko nabavilo. Se ga da precej ugodno dobiti. Isto bi se lahko naredilo tudi za GB. ;)

RedDragon

Post by RedDragon » Mon Aug 21, 2017 11:16 am

Za GB ne rabimo 2D terena. Če se ga po vsej sili želi, potem ga ima folk prek zadosti v starterjih. Sem pa jaz naredil en kup baz primernih velikosti, tak da če se zmenimo, lahko zlo hitro naredimo kup GB terena. Je res eazy za naredit in velik boljš zgleda.

WMH pa itak ne igrajo v tobačni in ni problem v tem, da ni terena, ker tisti 2D teren komot sabo vzamejo... Se mi zdi, da so se ustalili, da igrajo pri Pojotu doma, ker jim je bolj komot. Kar čist razumem, zdaj ko imam sam plac za špilat tu pri meni v MB. ;) Miza postavljena, hladilnik s hladno pijačko na dosegu roke. Kaj češ boljšega. :)
Wargaming Terrain and Accessories
www.systemagaming.com

Krokz

Post by Krokz » Tue Sep 26, 2017 3:14 pm

Ponudila se je možnost, da Društvo prevzame Črna luknja.
V praksi bi predsednik postal Jure in prevzel vso odgovornost do društva in prevzel dejavnosti, mogoče celo prestavil naslov društva na Črno luknjo.
Razmislite o tem in se vidimo v soboto ob 10.00 dopoldne na avtobusni pred vhodom v GR in potem gremo nekam čez cesto v lokal.
Če se kdo izgubi je moja telefonska 041 805 526.

Kar se tiče same konvencija, Luknja bo imela 6 plat za Warhammer. Torej za dve veliki mizi ali tri majhne, predvidevam da bo gor Blood Bowl, 40k ter EoS. Prav tako bo imela še eno mizo za RuneWars in X-Wing. Razen X-Winga se nič nismo menili, da bi društvo kaj predstavljalo. Če imate interes in soigralca povejte.

Krokz

Post by Krokz » Mon Oct 02, 2017 2:39 pm

Na sestanku smo se odločili, da edini kandidat za bodočega predsednika, Rok Bele, predstavi vizijo društva v prihodnosti. Je že član tega foruma in upam, da kaj napiše. Potem, če ne bo večjih problemov bi ga potrdili za predsednika. Luknja se bo s Piršom pogovorila o možnosti prestavitvi naslova društva na Luknjo.

Vsekakor smo se strinjali, da društvo brez veze da formalno obstaja, če nimamo večinoma mladih na katerih temeljijo razpisni pogoji. Zato tehnični premik društva v Luknjo in sveža kri ni slaba ideja. Za obstoječe programe (Tobačna, Gunclje) bi vse ostalo enako, teren bo tam, mize, vse. Posamezni formati se lahko še vedno notranje financirajo sami.
Dobro je tudi, da formalno društvo obdržimo zaradi turnirjev, povezave s tujino in podobnih zadev (recimo prostori v Guncljah).

Opciji sta torej dve:
ali formalno vso odgovornost prenesemo na Luknjo in za predsednika izvolimo Roka Beleta
ali pa stvar zapremo/zamrznemo

RedDragon

Post by RedDragon » Wed Oct 04, 2017 1:00 pm

Da se društvo formalno obdrži z novim vodstvom, je meni čisto OK, ampak potem obvezno tudi prosim, da uredimo prenos sedeža društva, ker jaz itak nisem veliko v LJ in me je vedno strah, da bom zamudil kako važno pismo, pa še tetke na pošti mi vedno težijo, da nimam pravega pooblastila in se nekaj zgovarjam, da sploh dobim pošto. ;)

Pa seveda mora tole veljat:
Za obstoječe programe (Tobačna, Gunclje) bi vse ostalo enako, teren bo tam, mize, vse. Posamezni formati se lahko še vedno notranje financirajo sami.
www.systemagaming.com

FinaGlista

Post by FinaGlista » Wed Oct 04, 2017 3:57 pm

RedDragon wrote:
Wed Oct 04, 2017 1:00 pm
Da se društvo formalno obdrži z novim vodstvom, je meni čisto OK, ampak potem obvezno tudi prosim, da uredimo prenos sedeža društva, ker jaz itak nisem veliko v LJ in me je vedno strah, da bom zamudil kako važno pismo, pa še tetke na pošti mi vedno težijo, da nimam pravega pooblastila in se nekaj zgovarjam, da sploh dobim pošto. ;)

Pa seveda mora tole veljat:
Za obstoječe programe (Tobačna, Gunclje) bi vse ostalo enako, teren bo tam, mize, vse. Posamezni formati se lahko še vedno notranje financirajo sami.
Amen.

evilork

Post by evilork » Wed Oct 04, 2017 5:32 pm

Kar se tiče FOW-a je popolnoma vseeno ali se društvo zapre ali pa se skupaj s sedežem preseli na nekoga drugega. Za organizacijo turnirjev ne potrebujemo imeti društva, za ETC gostitelja pa se ne mislimo prijavljati ;) .

Če se društvo prenese, pa naj bo jasno, da teren, mize, itd. in ostale stvari ki so se do sedaj naredile, ostanejo v Tobačni/Guncljah.

Lp

Kolfen

Post by Kolfen » Fri Oct 06, 2017 11:49 pm

Živjo,

Ime mi je Rok (predsednik, lepo ime imaš ;)) in sem že dlje časa v warhammer vodah. Družinske obveznosti so me potegnile stran od hobija, a ne za dolgo. Spomladi se je želja po wargamingu spet divje vnela, tako da sem trenutno precej aktiven v sistemih 40k, RW, Infinity.

Večino časa sem v črni, saj mi petki v tobačni do sedaj niso ustrezali. Že nekaj časa se v luknji pogovarjamo o poživitvi scene, zato se je Jure obrnil name z idejo o prevzetju predsedniškega mesta društva. Sam bi rad dolga in produktivna leta wargaminga, zato mi je prihodnost slovenske scene še kako pomembna.

Vizija:
1. Kar se tiče obstoječega dogajanja povezanega z društvom: tobačna, gunclje, KMK so zadeve utečene že vrsto let in kot je povedal Rok (predsednik) niti ne rabijo sprememb. Za vse stare, vse po starem.
2. Društvo se bo koncentriralo na mlado kri v vseh sistemih, saj brez njih prihodnosti ni. V povezavi s tem imam vrsto idej, ki bi jih izpeljali v okviru društva, npr.
- organizacija delavnic v Črni luknji in na raznih dogodkih (dan odprtih vrat v guncljah, SVM, ....)
- povezovanje z drugimi klubi
- sodelovanje s šolami
- ureditev sodelovanja in podpore črne luknje in drugih trgovin (beri dodatne ugodnosti za člane, podpora turnirjev, itd.)

Kdor želi odgovore na kaj bolj specifičnega, pa naj vpraša. Drugače me lahko vsak ponedeljek najdete v črni od cca. 19:00 – 3:00. Seveda se vidimo tudi kak petek. :D

Andrej

Post by Andrej » Sat Oct 07, 2017 12:09 am

Pozdravljen Rok
Želim ti/nam veliko uspehov pri uresničevanju idej. Upam in želim si, da bom lahko tudi sam pripomogel k izvedbi kakšne. In seveda ti želim tudi čim več zanimivih in napetih iger ;)

Pozdrav

Andrej

RedDragon

Post by RedDragon » Tue Oct 10, 2017 3:27 pm

Super vizija in pohvala za zagnanost! Upam, da ti uspe vse ideje čim bolje uresničit in seveda lahko računaš tudi na mojo pomoč, kolikor bo le čas dopuščal. :)

Primož
www.systemagaming.com

Post Reply