Bolt Action

Kar ne paše drugam, se diskutira tukaj. Spletne igre, aktualne polemike, politika, vera in vse ostalo okrog česa se splača pogajat in debatirat.
Post Reply
KiP

Bolt Action

Post by KiP » Thu Feb 16, 2017 1:03 pm

Me zanima, če kdo igra Bolt action v 28mm? Namreč, gledam zadeve pri Warlord-u, pa se zdijo zanimive. Tudi gameplay je kar zanimiv.
The duty of the Emperor's defence does not end at the walls of the Imperial Palace.

- Captain-General Trajann Valoris

woody

Re: Bolt Action

Post by woody » Thu Feb 16, 2017 2:13 pm

15mm ja 28mm ne ;)
Never interrupt your enemy, while they are making a mistake!

KiP

Post by KiP » Thu Feb 16, 2017 4:43 pm

Ja, sej se mi je zdelo... ampak, kako pa špilaš? Gre za skirmish game! Kaj, potem je ena baza ena vojak ali kako?
The duty of the Emperor's defence does not end at the walls of the Imperial Palace.

woody

Post by woody » Thu Feb 16, 2017 8:10 pm

Nope, maš posebej bigurce, 1 figurca je en vojak, za komanderja maš malo FOW bazo kjer sta 2 gor, top je sam na bazi z 2 pomočnikoma, prav tako vsi ostali guni in MGji, tank je vsak zase in tako naprej ;D če maš platoon 10 pešakov, potem maš 10 bazic narejein iz 1 centa, na vsaki po en pešak :D
Never interrupt your enemy, while they are making a mistake!

KiP

Post by KiP » Fri Feb 17, 2017 1:31 am

Aha, no to pa je logično. Sliši se zanimivo. Vsekakor, če že imaš FOW, potem malo skombiniraš. No, je pa res, da se Warlordovi plastiki težko upreš.

Lukna

Post by Lukna » Fri Mar 24, 2017 12:15 am

Figure so super in tudi pravila niso na odmet.
ČE bi se kdo spustil v kaksno narocilo imam zmenjene precej solidne pogoje in bi se lahko dogovorili za kaksen intro popust.
Drugace imam tudi Rulebook od Konflikt 47 ce koga zanima za pogledat kaksen ponedeljek (rabim vedt v naprej da prinesem od doma)
I have seen the narrow survival path that is all that stands between humanity and extinction and this is the way it must begin.
The Emperor at the last church on Terra.

KiP

Post by KiP » Sun Mar 26, 2017 3:25 am

Bom jaz malo razmislil. Ponedeljki so zame bad, ampak bom že kaj naumil. Škoda bi bilo, če bi samo dva igrala..

KiP

Post by KiP » Sat May 20, 2017 10:02 am

Moram povedat, da me zmeraj bolj grabi tale Bolt action. Sploh sedaj, ko so red devilsi, plastčni v prednaročilu. Se bom kakšen ponedeljek res oglasil, pa bova kakšno rekla. Ti bom prinesel spisek, kaj bi si želel od figur, da vidiva koliko me bo stalo! ;)

Post Reply