Tablica

Kar ne paše drugam, se diskutira tukaj. Spletne igre, aktualne polemike, politika, vera in vse ostalo okrog česa se splača pogajat in debatirat.
Post Reply

Jakker

Re: Tablica

Post by Jakker » Mon Mar 07, 2016 7:33 pm

Osebno mnenje sicer ampak jaz bi se raje izogibal poceni tablic. Zelo hitro lahko pride do problemov s procesorjem in začne sama tablica "štekat" oziroma počasi nalagat spletne strani itd. Imel sem eno podobno sicer par let nazaj in sem hitro naletel na težave oziroma mi je začela po enih 3 mesecih kar malo nagajat. Potem se presedlal na Nexus 7 in mi je delala ko raketa dobri 2 leti dokler je nisem prodal in šel na iPada ki je verjetno najboljša ampak draga izbira.

Je pa sama namembnost tablice tudi pomembna. Za igre in podobno se splača malo več vložit zaradi zastaranja samega hardware oziroma možnosti pogananja stvari v prihodnosti. Za branje knjig je pa vseeno oziroma je potem Kindle najboljša stvar.

Kar se pa tiče ponujenih tablic je razmerja cena/velikost zaslona/specifike kar solidna. Verjetno bi se najprej odločil za Ondo.

PapaOrk

Post by PapaOrk » Mon Mar 07, 2016 8:42 pm

Hvala. Rabim za codexe brat pa internet pa malo razmisljam da bi obcasno kaj tudi preko tipkovnice not natipkal.

blazo

Post by blazo » Tue Mar 08, 2016 1:00 pm

PapaOrk wrote:Rabim za codexe brat pa internet pa ...
Tehle "pa"-jev bo kmalu več. ;) Še posebej, ko jo boš enkrat imel v roki.

Moje osebno mnenje: iPad je med vsemi tablicami daleč najboljši. Tudi če kupiš rabljenega/starejši model.
Če ne bi bil računalničar, verjetno ne bi več uporabljal računalnika odkar imam iPada.

PapaOrk

Post by PapaOrk » Tue Mar 08, 2016 4:01 pm

Ok to pomeni da bom najprej pri kitajcu nekaj nabavil potem pa naprej. Imam doma kar nedaj odjemalcev ce bom s casoma ugotovil da bi rabil ipad.

Post Reply