Help please ;)

Kar ne paše drugam, se diskutira tukaj. Spletne igre, aktualne polemike, politika, vera in vse ostalo okrog česa se splača pogajat in debatirat.
Post Reply
blazo

Help please ;)

Post by blazo » Fri Apr 24, 2015 8:46 am

Prejšnji petek sem s seboj v Gunclje vzel sosedovega poba, ki je velik navdušenec nad WH40k, pa jih še 14 nima.
Sproti sva šla še v Črno luknjo in si je nabavil marince (porabil je vso žepnino), Filip/Boris pa mu je v Guncljah dal še en paket sprujev za marince.

In zdej mam jest težavo!

Že ko sva se peljala domov, ga nikakor nisem mogel umirit. Bil je čist hepi. V soboto je bil pa že od 10h zjutrej na zvoncu prlepljen. In zdej mi vsak dan okol bajte hod in sprašuje, če mu lahko pomagam barvat, pa če ga bom naučil špilat, pa če mu bom posodu mojih 5 marincev, pa kdaj ga bom spet s sabo vzel, pa al mi lahko on pomaga barvat, ... :D Še dobr, da se začnejo počitnce, da grem zdoma... al pa on. :P

Help please. ;)

PapaOrk

Re: Help please ;)

Post by PapaOrk » Fri Apr 24, 2015 10:19 am

:) lepa
Ti bom dal kak kos terena, da mu boš dal za pobarvat pa nekaj društvenih barv. Z njimi bo lahko še svoje marince pobarval.
Drugače pa boš mel vsaj družbo k se boš vozil igrat:)

Equaton

Post by Equaton » Fri Apr 24, 2015 2:40 pm

Hahaha luškano ^^

blazo

Post by blazo » Fri Apr 24, 2015 3:07 pm

Ne me zatožit, ampak sem mu dal rulebook, da sem se ga malo losal. Sem mu rekel, da dokler ne osvoji osnovnih pravil, nima kej h men hodit. :twisted:

Post Reply