Pillar labs - podjetniška ideja

Kar ne paše drugam, se diskutira tukaj. Spletne igre, aktualne polemike, politika, vera in vse ostalo okrog česa se splača pogajat in debatirat.
Post Reply
evilork

Pillar labs - podjetniška ideja

Post by evilork » Tue Mar 03, 2015 5:47 pm

Živjo,

sedaj sem že 2 meseca vključen v operacijo "Podjetno v svet podjetništva" kamor so me sprejeli z idejo o ustanovitvi podjetja, ki razvija namizne igre in igralne pripomočke. V roku tega časa sem razvil igro z imenom "Sign dice", ki jo mislim septembra/januarja lansirati na Kickstarterju. :P V te namene jo tudi intenzivno testiram na različnih skupinah ljudi. Vzporedno je izvedena tudi tržna analiza. Novice o podjetju (Pillar labs) in o tej igri (Sign dice) pa lahko spremljate na:

https://www.facebook.com/pages/Pillar-l ... 9542272677

Vsak "Like" mi veliko pomeni, tako da če se vam da kliknt bi bil precej hvaležen.

Za vso pomoč se vam že vnaprej zahvaljujem! ;) V kolikor bi pa radi tudi sprobali špil mi pa sporočte pa bom prletel v Gunclje :) Lahko se tudi pridružite kakšnemu drugemu dogodku kjer igro testiram (npr. včeraj sem jo testiral na dogodku Igrologa).

Lp,

Milči

PapaOrk

Re: Pillar labs - podjetniška ideja

Post by PapaOrk » Tue Mar 03, 2015 7:20 pm

Hojla,
Jaz sem za to, da sprobamo. Koliko jih lahko igra in koliko časa traja ena igra.

Post Reply