3rd TANK MARŠ! turnir v Pivki, LW 1625 pts

Tanki, artilerija, letala in pešadija z II. svetovne vojne v 15mm (1/100) skali. Mogoče se v vas skriva nov Rommel ali Patton?

Moderators: woody, evilork

User avatar
MatiZ
Posts: 161
Joined: Thu Feb 27, 2014 10:13 pm

Re: 3rd TANK MARŠ! turnir v Pivki, LW 1625 pts

Post by MatiZ » Sat Mar 04, 2017 9:25 pm

Še jest

User avatar
Tomislav
Posts: 131
Joined: Mon Mar 24, 2014 11:53 am
Location: Zagreb, HR
Contact:

Re: 3rd TANK MARŠ! turnir v Pivki, LW 1625 pts

Post by Tomislav » Fri Mar 17, 2017 11:18 am

Koliko igrača se do sada prijavilo?
Nikakve novosti već danima ;).

User avatar
evilork
Posts: 600
Joined: Thu Feb 20, 2014 5:09 am

Re: 3rd TANK MARŠ! turnir v Pivki, LW 1625 pts

Post by evilork » Sun Mar 26, 2017 11:19 am

Posodobljena lista igralcev.

User avatar
woody
Posts: 641
Joined: Wed Feb 19, 2014 1:00 am

Re: 3rd TANK MARŠ! turnir v Pivki, LW 1625 pts

Post by woody » Sun Mar 26, 2017 1:31 pm

Še Zlatko Horvat ;) neki nemci ;)
Never interrupt your enemy, while they are making a mistake!

Marchi
Posts: 384
Joined: Wed Feb 19, 2014 1:12 am

Re: 3rd TANK MARŠ! turnir v Pivki, LW 1625 pts

Post by Marchi » Thu Mar 30, 2017 7:02 pm

Fantje..............upel nam je:

http://www.flamesofwar.com/hobby.aspx?art_id=5561

:)

Rocky
Posts: 70
Joined: Wed Apr 02, 2014 4:51 pm

Re: 3rd TANK MARŠ! turnir v Pivki, LW 1625 pts

Post by Rocky » Thu Mar 30, 2017 7:47 pm

Marchi wrote:Fantje..............upel nam je:

http://www.flamesofwar.com/hobby.aspx?art_id=5561

:)
Champagne all around!!

Čestitke organizatorjem :D

User avatar
FinaGlista
Posts: 2831
Joined: Thu Jan 30, 2014 10:08 pm

Re: 3rd TANK MARŠ! turnir v Pivki, LW 1625 pts

Post by FinaGlista » Fri Mar 31, 2017 9:43 am

Opa, čist hudo, BRAVO.

User avatar
evilork
Posts: 600
Joined: Thu Feb 20, 2014 5:09 am

Re: 3rd TANK MARŠ! turnir v Pivki, LW 1625 pts

Post by evilork » Fri Mar 31, 2017 11:05 am

Damn, vsi te nadležni maili ki jih pošiljam se očitno obrestujejo čeprav redko dobim kdaj odgovor :)

Andrej
Posts: 791
Joined: Mon Mar 03, 2014 7:06 pm

Re: 3rd TANK MARŠ! turnir v Pivki, LW 1625 pts

Post by Andrej » Fri Mar 31, 2017 8:31 pm

Tebe majo sigurno ful radi pri Battlefrontu ;)

User avatar
Alpha999
Posts: 163
Joined: Wed Mar 19, 2014 1:12 am

Re: 3rd TANK MARŠ! turnir v Pivki, LW 1625 pts

Post by Alpha999 » Sat Apr 08, 2017 5:33 pm

Še Komel Mirt z mati rusija konzervami (woody prešpari par tankov še za njega)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests